Neler Yeni

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Arka braketi düzgün takamamışlar kablolama desen berbat söktüm hepsini yeniden düzenledim fanın bir ayağı tam oturmamıştı onuda düzelttim
Ayn ya muhtemelen acele ile baştan sağma yapılmış iyi yapmışsın olsun yinede mükemmel fiyata sunmuşlar bu yüzden pek bişey diyemiyoruz 😃

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
aga bitti indirim daha ne konuşuyonuz burda kaç gündür ana sayfa konu görmekten sıkıldım 😂

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Ayn ya muhtemelen acele ile baştan sağma yapılmış iyi yapmışsın olsun yinede mükemmel fiyata sunmuşlar bu yüzden pek bişey diyemiyoruz 😃
Aynen kardeşim senin sayende kullandığım sisteme göre bayağı sessiz çalışıyor küçük olmasınıda beğendim

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Benim kasa geldi kurulumu yaptım ama kasanın ortadaki fanından sürtme sesi gibi çok az ses geliyor.böyle rulman sesi bilye sesi gibi.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Benim kasa geldi kurulumu yaptım ama kasanın ortadaki fanından sürtme sesi gibi çok az ses geliyor.böyle rulman sesi bilye sesi gibi.
Arada değen bir şey var mı bir bakın isterseniz

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Kuramayan varsa uygun fiyata izmir içi montaj yaparım

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynen kardeşim senin sayende kullandığım sisteme göre bayağı sessiz çalışıyor küçük olmasınıda beğendim
Estağfurullah güzel günlerde kullan güzel kardeşim

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara

Asi_ruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hüseyin
Merhaba arkadaşlar benim PC de geldi evde değildim bakamadık bu akşam inşallah bakıcam ama gelen yorumlara göre pek iyi montaj yapılmamış. Resimlerden gördüğüm kadarı ile bazı kişilerin kasasında deformeler mevcut. Her ne kadar indirim yapılmış olsa bile 9000tl küçümsenecek bir para değil, en azından benim için öyle. Akşam bakacağım inşallah bişey çıkmaz olursa şikayetimi sunarım mutlaka.

Ayrıca kablolar baştan sağma gördüğüm kadarı ile bende de aynısı çıkarsa mağazaya götürüp düzelttirme şansım var mı acaba.

Son olarak anakart msi tr sitesinde yok Çin menşeli sanırım. Bu kampanya ilk çıktığında dile getirmiştim, alternatif anakart seçeneği olsaydı diye yada başka modeli çok iyi olurdu. Asus serisi muhteşem olurdu

Bios bulmak bile ızdırap tr eng sitelerinde yok sanki başka markaya ait garip

Furkanozr

80+ Silver
Arkadaşlar bende pc yi açtıktan 5 dakika sonra Monitör uyku moduna geçiriyor pc yi kapatıp açana kadar düzelmiyor neden olabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Baran
Top Bottom