Neler Yeni

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

wake up to reality

80+ Silver
bugün için 10k'ya veriyorum, montajsız ama alacak kişi için montajlarım sıkıntı değil (yer istanbul)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ha gördüm teşekkürler bu psu dan çıkan fişimi takıyoruz reis çalıştırmak için 12 yıldır laptop kullanıyordum ilk defa kasa aldım
Ayn anakart kutusundan power kablosu var onu takıyorsun her şey hazır Zaten sistem ilk açılışta birkaç defa yeniden başlayacak korkma ondan sonra Windows kurup keyfine bakabilirsin

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre
Ayn kablo özensiz olmuş biraz teknik becerin varsa düzenlemekte fayda var ekran kartında ise belki tornavida ucu değmiş olabilir sorun olacağını sanmıyorum
Teşekkür ederim hocam sistemi daha test edemedim babam polis Iğdır'a göreve gitti monitörüde götürdü onun gelmesini bekliyorum onunla yaparız oda bilmiyor bende bilmiyorum ama yapacaz bi şekil 😅

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Teşekkür ederim hocam sistemi daha test edemedim babam polis Iğdır'a göreve gitti monitörüde götürdü onun gelmesini bekliyorum onunla yaparız oda bilmiyor bende bilmiyorum ama yapacaz bi şekil 😅
Allah kavuştursun gerekli yardımı bende yapabilirim ne zaman isterseniz

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abi ben kurmaya başladığımda seni biraz rahatsız etsem sorun olurmu 😅 hiç fikrim yok neyi nasıl yapıcağım hakkında
tabii ki zaten kurulu her şey sadece Windows kurulması gerekiyor

Top Bottom