Neler Yeni

Öneri vergisiz telefon mevzusu

Mr_Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mert Can Gençer
yeni telefon alacam birçok kişinin haberi vardır öğrencilere vergisiz PC ve telefon verme gibi bir vaadi vardı bu konu hakkında bir gelişme varmı bilgilendirir misiniz ona göre şuan elimdeki telefon ile idare etmeye çalışacam

şahin doğan

80+ Platinum
Gelişme yok. Öğrenci dedikleri de Üni öğrencileri. Ve şartları da belli değil.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Serkan Barındık
Kardeşim büyük ihtimalle söz verildiyse yapılır fakat bin bir türlü şartlarlar sunarlar. O şartlarda nadir kişide olur. Mesela ben müzisyenim ve bununla ilgili bir örnek vereyim. Korona döneminde müzisyenlere para verileceği açıklandı. Söz verdikleri için yapmak zorunda kaldılar fakat öyle saçma şartlar sunuldu ki neredeyse hiçbir müzisyen bu parayı alamadı. Dediğim gibi söz verildiyse o söz tutulur ama vermemek için bütün mantık dışı şartları sunarak onu gençlere yedirmezler. Dolar seçimden sonra direkt arttı ve artmaya da devam edecek. Eğer elektronik bir ürün alacaksan hiç beklemeden al derim. Zira beklediğin indirim gelene kadar fiyatlar uçar sen indirimden yararlansan bile şimdikinden daha pahalı bir şekilde almış olursun.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Bu iktidarın hangi verdiği sözü tuttuğunu gördün ki
Ne alaka? Verilen onca vaadi ve yapılanları göremiyorsunuz sanırım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de telefon alacağım muafiyeti bekliyorum. Umarım arkadaşların dediği kadar sıkıntılı olmaz D:

omer_34

80+ Silver
üni öğrencilerine yol yardımı yapıcaz dediler hâlâ param hesabıma geçmedi. sen düşün artık kaç ay geçti

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
üni öğrencilerine yol yardımı yapıcaz dediler hâlâ param hesabıma geçmedi. sen düşün artık kaç ay geçti
Yapılan icraat de var yapılmayan da, ne açıdan baktığınız önemli.

omer_34

80+ Silver
Yapılan icraat de var yapılmayan da, ne açıdan baktığınız önemli.
hocam ben verilen söze bir de yapılıp yapılmadığına bakıyorum. o dönem o para geri ödenecek düşüncesiyle rahat bir şekilde evime gittim ve paraya ihtiyacım vardı ama ödeme alamadığımdan zor durumda kaldım :)

Top Bottom