Neler Yeni

Visual Studio kodları nasıl bulabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berat Sapancı
Merhaba visual studio kodlarını bulmak istiyorum yani bi uygulama yapmak istiyorum ama hani bi site veya uygulama olur bütün kodları görüceğim nerden bulabilirim.

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
çok fazla kod var ders izleyerek kendini geliştirebilirsin. Sadece kodları okuyup yazıp ezber yaparsan diğer gün unutursun

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berat Sapancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok fazla kod var ders izleyerek kendini geliştirebilirsin. Sadece kodları okuyup yazıp ezber yaparsan diğer gün unutursun
Yani açıkcası hocamız bize bişey öğretmen uygulama yapmamızı istiyor yani ad soyad felan yazıp siteye kaydetme uygulaması veya listbox'a felan 1 den 100 e kadar sayı yazdırma felan yani o an intten bakıp zaman harcıyamıyorum

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Yani açıkcası hocamız bize bişey öğretmen uygulama yapmamızı istiyor yani ad soyad felan yazıp siteye kaydetme uygulaması veya listbox'a felan 1 den 100 e kadar sayı yazdırma felan yani o an intten bakıp zaman harcıyamıyorum
programdan mı siteye kaydedeceksin yoksa bir siteye kayıt sistemi mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
github üzerinden bulabilirsin, arama kısmına ingilizce olarak bi proje adı yaz, arama yaptıktan sonra programlama dillerini filtreleyebiliyorsun, örneğin C# dilini seçip sadece o dilde yazılmış projeleri arayabilirsin, arama yaptıktan sonra popülerliğe göre çıkan repoları sıralayıp inceleyebilirsin

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Merhaba visual studio kodlarını bulmak istiyorum yani bi uygulama yapmak istiyorum ama hani bi site veya uygulama olur bütün kodları görüceğim nerden bulabilirim.
Hangi dili kullanarak yazmak istiyorsan onun dersini bul.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Visual Studio diye bir programlama dili yok. Kodları da kendin yazacaksın. Sayı say kodu diye de bir şey yok. Roman yazar gibi yazacaksın. Roman yazan bir harf yok. Sen birleştireceksin. Araştırmasını da kendin yapacaksın. Bize yaptırmayacaksın. Ders senin, bizim değil.

Berbatov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat
ChatGPT adında yapay zeka var. Onu kullanabilirsin sana ne kodu istiyorsan onu verir. Hatta tüm uygulamayı kendisi bile yazar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,503
Üyeler
141,590
Son üye
Berkaru
Top Bottom