Neler Yeni

Vodafone ile tartıştım ve sonuç !

The Semih

80+ Silver
Taahüt sürem bitiyormuş haftalardır arıyorlar bende sinirlendim açıp beni sms ile bilgilendirir misiniz rahatsız oluyorum dedim, sonra yeni tarifeye geçirmemiz lazım sizi yoksa indirimsiz fiyat vs dediler. Yeni önerdikleri tarifeler 350 TL den başlıyordu bende bu fiyatları veremem hem bu kadar interneti kullanmıyorum telefonda çok takılan birisi değilim dedim.

Sonra müşteri hizmeti iyice dayattı piyasaya göre yinede ucuz veriyoruz felan, bende kızdım ozaman iptal et hattımı çıkıyorum kardeşim kaç yıllık müşterinizim yeni gelen abonelere 100 liralık tarifeler veriyorsunuz ben 5 yıllığım bana 360 saçmalık bu çıkıyorum dedim.

Müşteri hizmeti sizi bu şekilde kaybetmek istemiyoruz diyip bekletti, 1 dakika sonra 20GB İnternet + 3000 DK + Sınırsız sosyal medya vs 96 TL ye önerdiler bende şaşırdım telefonda gerçek mi bu fiyat dedim evet dedi.

1699195695618.png

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,884
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Taahüt sürem bitiyormuş haftalardır arıyorlar bende sinirlendim açıp beni sms ile bilgilendirir misiniz rahatsız oluyorum dedim, sonra yeni tarifeye geçirmemiz lazım sizi yoksa indirimsiz fiyat vs dediler. Yeni önerdikleri tarifeler 350 TL den başlıyordu bende bu fiyatları veremem hem bu kadar interneti kullanmıyorum telefonda çok takılan birisi değilim dedim.

Sonra müşteri hizmeti iyice dayattı piyasaya göre yinede ucuz veriyoruz felan, bende kızdım ozaman iptal et hattımı çıkıyorum kardeşim kaç yıllık müşterinizim yeni gelen abonelere 100 liralık tarifeler veriyorsunuz ben 5 yıllığım bana 360 saçmalık bu çıkıyorum dedim.

Müşteri hizmeti sizi bu şekilde kaybetmek istemiyoruz diyip bekletti, 1 dakika sonra 20GB İnternet + 3000 DK + Sınırsız sosyal medya vs 96 TL ye önerdiler bende şaşırdım telefonda gerçek mi bu fiyat dedim evet dedi.

Alıntıyı görüntüle
Başka bir dilden anlamıyorlar maalesef aynısı annem içinde geçerli oldu vodafonede taahütü bitti türkcelle gitti türkcell 150 tlden paket başlattı interneti bol olan bi paketi sonrasında bu fiyatı duyunca vodafoneye geri döndü ve 80 TL'ye anlaştı kaç gbdi hatırlamıyorum ama

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,638
İsim
Yavuz
Banada dayatmaya çalışıyor 350 falan bende dicem çıkıyorum bakalım ne yapıcaklar 😄

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Uğur Karabulut

Alıntıyı görüntüle
Taahhüt ne kadar hocam

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Baran Kut
Sert sözden anlamışlar gerçekten. Taahhütü ne zamana kadar hocam ?

Mert

80+ Silver
Turkcell’de de fiyatlar çılgıncaydı. Faturasıza geçiş talebi oluşturdum, hemen ardından çok daha makul bir teklifle geldiler. Hemen kabul etmemek lazım demek ki.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Nedox Bey
Bana 200tlye kitlediler :(

BabaVoss7

80+ Silver
benimde yakın zamanda bitiyor. aradılarında bende böyle dicem. ama ben gerçekten çıkmayı düşünüyorum adam akılı bir tarife olmazsa. özellikle abartı fiyat veriyorlar hep.

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
hattı kendi üstüme bugün aldım paket öneremiyoruz dediler mecbur türk telekomun internet sitesinden 215 liraya 25 gb internet 5 gb sosyal medyalı pakete geçtim. yoksa bende bu pakete geçecektim.

hayırlı olsun. anladıkları dil bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,827
Üyeler
153,945
Son üye
EmirhnYildrm
Top Bottom