Neler Yeni

WİNDOWS 10 PRO LİSANS

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alperen ÖZDEMİR
Selam Arkadaşlar ben hali hazırda windows 10 pro crackli kullanıyorum,internette windows 10 pro 30,40,50 TL ye OEM şeklinde lisans veriyorlar bu şekilde kullanan var mı yoksa onlardı bizim gibi crackliyip lisans çoğaltıp insanlara para ile mi satıyorlar

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Home'u kendim key olarak aldım, nasıl yaptıkları hakkında bir bilgim yok, sorun yaşamadım daha. İsterseniz alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alperen ÖZDEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Home'u kendim key olarak aldım, nasıl yaptıkları hakkında bir bilgim yok, sorun yaşamadım daha. İsterseniz alabilirsiniz.
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve crackli oldugu için defenders windows sahte oldugunu anlıyor mu

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve crackli oldugu için defenders windows sahte oldugunu anlıyor mu
Bilmiyorum, 2020/05'den beri kullanıyorum. Win Def zaten çok iyi bir program değil kapalı tutuyorum genellikle.

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
noyanz12
Al kullan crackli kullanmaktansa 20 lira verip oem kullanmak daha iyidir. Gittiği yere kadar gidersin zaten bari daha güvenli olduğunu bilirsin. Aldımda oem patladı diyen görmedim şimdiye kadar zaten sıkıntı yapma

whspr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Akın Ç
bende home kullanıyorum etkinleştirme istiyor nereden aldınız? site veremiyorsanız özelden atabilirsiniz.

Top Bottom