Neler Yeni

Windows 10 Senkronizasyon Problemi

bybakir42

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Osman Sinan BAKIR
Merhabalar. Windows 10 kullanıcısıyım. Bilgisayarım otomatik olarak uygulamalardan çıkış yapıyor. Chrome'a girdiğimde yukarıda duraklatıldı hatası alıp duruyorum, bilgisayarda açık olan Microsoft hesabımdan otomatik çıkış yapıyor, Office hesabımdan otomatik çıkış yapıyor vb. Windows 10 Insider(Yavaş) kullanıcısıyım ama bu sorun Insider olmadan önce de vardı. İnternette kaynak da bulamadım, yardımlarınızı bekliyorum.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Merhabalar. Windows 10 kullanıcısıyım. Bilgisayarım otomatik olarak uygulamalardan çıkış yapıyor. Chrome'a girdiğimde yukarıda duraklatıldı hatası alıp duruyorum, bilgisayarda açık olan Microsoft hesabımdan otomatik çıkış yapıyor, Office hesabımdan otomatik çıkış yapıyor vb. Windows 10 Insider(Yavaş) kullanıcısıyım ama bu sorun Insider olmadan önce de vardı. İnternette kaynak da bulamadım, yardımlarınızı bekliyorum.
Karışık bir durum, temiz bir Windows kurulumu yapamnızı tavsiye ederim, Windows un kurulu olduğu diskte windows dosyaları hariç dosylarınızı yedekleyin ve yeniden windows kurun.

bybakir42

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Osman Sinan BAKIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler, zaten yetkili servisin yaptığı bir kurulumdu ama deneyeyim yine de.

Top Bottom