Neler Yeni

Windows Defender Yeterli Olur Mu?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Trial bir programdır ama. Belirli bir süre sonra sizden lisanslıyı satın almanızı ister.
Lisansa da pek para vermek istemedim ya çünkü virüs girecek şekilde kullanmıyorum ama yine de bir ihtimal korkuyorum

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam sitesine baktım da yetkili satıcı vatan ve kendi siteleri gözüküyordu bunlar crack falan olmasın çok ucuz

al gitsin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

AdwCleaner kur defenderin yanına yeterli.
Kuracağım pc geçince

System32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Melih
Lisansa da pek para vermek istemedim ya çünkü virüs girecek şekilde kullanmıyorum ama yine de bir ihtimal korkuyorum

şu konuda kaspersky harici yapın ozaman güncel tutun windows'unuzu

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Windows defender ayarlarından'da cihaz güvenliği bölümüne gidip çekirdek yalıtım ayarını açık hale getirirseniz maksimum Windows defender korumasına erişirsiniz.
Bunu nasıl yapacağım ki ayarlarda bulamadım

şu konuda kaspersky harici yapın ozaman güncel tutun windows'unuzu
👍Tamamdır

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Ekler

• Windows Güvenliği 27.09.2020 20_52_17.png
    Windows Güvenliği 27.09.2020 20_52_17.png
    8.6 KB · Hit: 34

System32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Melih
hesabınız yönetici modunda ise

• Başlat menüsünü sağ tıklatın. CMD yazıp sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırınız.
  • Komut İstemi'ni (Yönetici) seçin ve şunu yazın: net user administrator /active: yes Enter'a basın.

hesabınız yönetici modunda ise yönetici modunda değil ise hesap ayarlarından yönetici moduna alabilirsiniz.

• Başlat menüsünü sağ tıklatın. CMD yazıp sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırınız.
  • Komut İstemi'ni (Yönetici) seçin ve şunu yazın: net user administrator /active: yes Enter'a basın.

Sunstorm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Murat-K
Virüsler bu işin sadece bir ayağı diğer tarafta malware dediğimiz hem sisteminize zarar verebilen hemde özel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan zararlı yazılımlar mevcut, windows defender ise maalesef bunlar için kesinlikle yeterli değil.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
hesabınız yönetici modunda ise

Active seçeneği için geçersiz değer girdiniz diyor

Top Bottom