Neler Yeni

WoW 2020 Yılında başlanırmı Sizce ?

ReyN0LdS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
YUNUS EMRE TURGUT

WoW Başlamayı düşünüyorum Sizce oynanırmı Bildigimiz Üzere Baya eski Oyun Millet Uçmuştur die düşünüyorum Mmorpg Olduğu için Yoksa yeni cıkıcak MMorpg beklemeliyim teşekürler

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

WoW Başlamayı düşünüyorum Sizce oynanırmı Bildigimiz Üzere Baya eski Oyun Millet Uçmuştur die düşünüyorum Mmorpg Olduğu için Yoksa yeni cıkıcak MMorpg beklemeliyim teşekürler

Valla sana şöyle örnek vereyim bizim okulda ki hocamız sırf bu oyunu çok sevdiği ve oynadığı ilk oyun olduğu için arabasını satıp gaming laptop almıştı.

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Oynayın keyifli zaman geçirirsiniz

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Babam MMORPG bağımlısı ve 6-7 sistemi aktif olarak tüccar olarak kullanıyor diye biliyorum.
Başlamak için vakit asla geç değildir, arkadaş ortamı ve klan sistemi hala duruyordur diye düşünüyorum.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı

La bu oyun deilki sanalın real dünyası çok acayip

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

ZCan

80+ Bronze

MMORPG sakın deneme Metin2 oynuyorum 6 yıldır bırakacam haylada bırakmadım farklı oyunlara yönel kesinlikle önerim budur sana 😭😭😭
Mesaj otomatik birleştirildi:

La bu oyun deilki sanalın real dünyası çok acayip
Katılıyorum gerçekde olmadığı kadar orda aktifim

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Nasıl olsa yalancıyı...
mmorpg oyunlarda bçyle şeyler yaygındır dostum. Knight online özellikle bunun en üst seviyesidir. 200.000 tl nin üstünde değeri olan hesaplarmı dersin arabasını satıp item alanlarmı dersin veya tam tersi item satıp araba alanlar ohoo say say bitmez. KO da bir asas oyuncusunun aylık masrafı 500-600 tldir en az :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,946
Üyeler
151,479
Son üye
Emrullah.
Top Bottom