Neler Yeni

Xbox mı PS mi almalıyım

slayerk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Beritan Korkusuz
Yurtdışından Ps5 al, sahibinden'e bak çok rahat sıfır kapalı kutu satılıyor

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
GamePass de en son hangi oyunu oynadın :)
Dostum neren ile okuyorsun acaba ben ikisini de kullanmıyorum oyunları direkt alabilecek durumum var ama oynayacak olsaydım atomic heart oynardım kesinlikle.

Yasin Çınar

80+ Bronze
~10k bütçem var üstüne de çıkabilirim
Pes Fifa oynatacak bir konsol arıyorum
Bu fiyat bantlarına baktığımda oneS ve Ps4 çıkıyor sizce hangisini almalıyım. Bana Xbox daha avantajlı gibi geliyor gamepass dolayısıyla teknik değerlerden anlamam
Kolda önemli değil
Bende ps4 slim var. Series s almanızı öneririm konsol artık çok eskidi her halinden belli oluyor uygulamalar vs. geç açılıyor oyunların çoğunu 60 fps bile oynatamıyor vs. yeni nesil ve daha hızlı bir konsol almak daha mantıklı. Sadece 512 gb lık modelini alırsanız biraz alanı yetersiz gelebilir bendeki 1tb herhangi bir sıkıntı yaratmıyor ama çoğunlukla kullanılan depolama alanı 500 gb geçiyor. O yönden sıkıntı olabilir dediğim gibi.

TİTAN.

80+ Platinum
~10k bütçem var üstüne de çıkabilirim
Pes Fifa oynatacak bir konsol arıyorum
Bu fiyat bantlarına baktığımda oneS ve Ps4 çıkıyor sizce hangisini almalıyım. Bana Xbox daha avantajlı gibi geliyor gamepass dolayısıyla teknik değerlerden anlamam
Kolda önemli değil
Pc

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Bende PS5 ve PC ikisini de kullanıyorum PS Plus fark attı son 3 ay dır gelen oyunlara bakmanı tavsiye ediyorum.
Dostum dediğim gibi ben takip ediyorum ve tarafsız biri olarak kesinlikle türkiye gibi fakir bir ülkede gamepassi tercih ederdim. Zaten benim çok zamanım da yok eski oyunlar yerine yeni birkaç kaliteli oyun oynamayı tercih ederdim durumum olmasa.

Afur

80+
Asıl cahil sensin bir de adama cahil diyorsun Series S ile ilgili zibilyon tane yazım ve konum var forum da bu patates konsol yeni nesil falan değil oyun geliştiricileri bile artık konsola destek vermek istemiyor oyunlar 900p nin üstünü görmüyor bir kaç yıla kadar tamamen destek kesilir sen 2K dan falan bahsetmişsin oyun desen bir tane oyun yok konsolda en azından PS4 PRO alırsa mükemmel oyunlar oynayacak adam konsolu satarken de zarara girmeyecek 2. el piyasası da çöp Series S in PS4 Slim daha değerli satarken Series S den.
bu da konum detaylı okursan ne demek istediğimi anlarsın.
Cahilsin, ben adama cahil demedim o dediği için karşılık verdim sana da vereyim. C A H İ L S İ N.
Adam sen ve senin gibi cahiller yüzünden sürekli konsol değiştirmek zorunda kalacak. Bundan 2-3 sene sonra sırf sen adama eski nesil konsol aldırdığın için yeni konsol almak zorunda kalacak. Ayrıca ben adama Series S almasını dikte etmiyorum yazdıklarımı gözünle okumanı rica ediyorum. Hadi şimdi git eski nesil konsolları övmeye devam et tamam mı? Bir kaç sene sonra da adam konsol değiştirmek zorunda kaldığında eksiğini kendi cebinden verirsin belki :)
Ben eski nesil konsol almanızı önermem alıyorsanız PS5 veya Series S/X almanızı öneririm.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Kol ergonomisi,performans,ömür,gamepass açısından Series S daha iyi.
2013'te çıkmış bir uçağı 2023 yılında sürekli exclusive oyun var diye övmek doğru değil, exclusive dışındaki her oyun (bkz. Call Of Duty) çöp mü oluyor? PS4 Slim sahibiyim fan temizleme ve termal macun değişimi yeni yapıldı gelin bir çay ikram edeyim birde konsolun sesine bakın. uçak gibi fan çıkıcakmışcasına (1 kere mavi ışık hatası da verdi).
Maddi açıdan sıkıntım olmasa XBOX SS'e geçeceğim ve maddi durumum yetmiyor ve yetse bile oyun oynamadığımdan alma gereğim yok sadece ps4 den xbox 360'a düşeceğim. GTA IV,FORZA Horizon 2 v.b oyunlar için.
Yani 11.5 yaşındaki kardeşlerim burada ps4 kral sony babamızdır diyip ağlamayıp konsol savaşını net bi şekilde xbox series s'in yendiğini söyleyebiliriz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Afur

Afur

80+
Kol ergonomisi,performans,ömür,gamepass açısından Series S daha iyi.
2013'te çıkmış bir uçağı 2023 yılında sürekli exclusive oyun var diye övmek doğru değil, exclusive dışındaki her oyun (bkz. Call Of Duty) çöp mü oluyor? PS4 Slim sahibiyim fan temizleme ve termal macun değişimi yeni yapıldı gelin bir çay ikram edeyim birde konsolun sesine bakın. uçak gibi fan çıkıcakmışcasına (1 kere mavi ışık hatası da verdi).
Maddi açıdan sıkıntım olmasa XBOX SS'e geçeceğim ve maddi durumum yetmiyor ve yetse bile oyun oynamadığımdan alma gereğim yok sadece ps4 den xbox 360'a düşeceğim. GTA IV,FORZA Horizon 2 v.b oyunlar için.
Yani 11.5 yaşındaki kardeşlerim burada ps4 kral sony babamızdır diyip ağlamayıp konsol savaşını net bi şekilde xbox series s'in yendiğini söyleyebiliriz.
Anlamazlar dostum. Bunlar PS5/SX ile SS'i kıyaslıyorlar. Utanmasalar konsolu daha da kötülemek için PS3, SS'den daha iyi derler. Yeni çıkmış her yeni konsolda bazı yazılım vb. hatalar olabilir ve bunlar zamanla düzeltilir. PS4 ilk çıktığında acaba şu anki halinde miydi diye de sormak lazım savunanlara...

Top Bottom