Neler Yeni

Xbox One Oyun Çıkar mı ?

111111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vural
2.el Xbox One alacağım bu cihaza yeni oyun çıkmaya devam eder mi, sonuçta PS4 rakip olarak çıktı PS4 oyun çıktığı sürece Xbox One da çıkar değil mi, bilgisayara çıkan her oyun Xbox One çıkar mı, beni 3-4 yıl götürür mü, aldıktan sonra oyun sıkıntısı çekip elimde kalmasından korkuyorum,2.el Xbox One alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir? Ve son olarak Xbox One S ve One X arasında kaldım. Aralarında 1000 TL fiyat farkı var bu fiyat farkına değer mi?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
2.el Xbox One alacağım bu cihaza yeni oyun çıkmaya devam eder mi, sonuçta PS4 rakip olarak çıktı PS4 oyun çıktığı sürece Xbox One da çıkar değil mi, bilgisayara çıkan her oyun Xbox One çıkar mı, beni 3-4 yıl götürür mü, aldıktan sonra oyun sıkıntısı çekip elimde kalmasından korkuyorum,2.el Xbox One alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir? Ve son olarak Xbox One S ve One X arasında kaldım. Aralarında 1000 TL fiyat farkı var bu fiyat farkına değer mi?
Çıkmaz, Microsoft fişini çekti o serinin. Sony şuan PS4 için hala her türlü desteği veriyor, GOW gibi büyük serilerinin yeni oyunlarını çıkarıyor, yapımcıların da çoğu o platformda da olmak istiyor ama Xbox One için aynısını diyemeyeceğim, şuanda bile çıkmayan onlarca oyun var.

Güncel oyunları oynamak istiyorsan bence ikinci el Series S için zorla, olmuyorsa en kötü PS4 falan al.

Son düzenleme:

111111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vural
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çıkmaz, Microsoft fişini çekti o serinin. Sony şuan PS4 için hala her türlü desteği veriyor, GOW gibi büyük serilerinin yeni oyunlarını çıkarıyor, yapımcıların da çoğu o platformda da olmak istiyor ama Xbox One için aynısını diyemeyeceğim.

Güncel oyunları oynamak istiyorsan bence ikinci el Series S için zorla, olmuyorsa en kötü PS4 falan al.
hocam fişini çektiğini kendi açıkladı mı , gelecek 2-3 yıl da bilgisayara çıkacak oyunlar neden xbox one gelmesin , ps4 e gelip xbox one gelmeme ihtimali var mı , ps4 piyasası çok kötü durumda ps almak istemiyorum , xbox ülkede az bilindiği için daha uygun fiyatlı 3500 TL ye one s alabiliyorum ps4 bu fiyatlara imkansız.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hocam fişini çektiğini kendi açıkladı mı , gelecek 2-3 yıl da bilgisayara çıkacak oyunlar neden xbox one gelmesin , ps4 e gelip xbox one gelmeme ihtimali var mı , ps4 piyasası çok kötü durumda ps almak istemiyorum , xbox ülkede az bilindiği için daha uygun fiyatlı 3500 TL ye one s alabiliyorum ps4 bu fiyatlara imkansız.
Evet gelmeme ihtimali var, hatta öyle gelen birçok oyun da oldu ama ufak oyunlar olduğu için ses getirmedi. Sony konsoluna 2025 yılına kadar destek sözü verdi, Microsoft eski serilerin adını bile anmıyor 😀

Microsoft flight simulator gibi birçok oyun o seriye gelmedi, son yıllardaki Exclusive oyunların çok büyük bir kısmı da gelmedi. Ağır bir oyun bile olmayan, Microsoft’un desteklediği Hifi Rush oyunu bile gelmedi, isteselerdi getirirlerdi.

111111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vural
Evet gelmeme ihtimali var, hatta öyle gelen birçok oyun da oldu ama ufak oyunlar olduğu için ses getirmedi. Sony konsoluna 2025 yılına kadar destek sözü verdi, Microsoft eski serilerin adını bile anmıyor 😀

Microsoft flight simulator gibi birçok oyun o seriye gelmedi, son yıllardaki Exclusive oyunların çok büyük bir kısmı da gelmedi. Ağır bir oyun bile olmayan, Microsoft’un desteklediği Hifi Rush oyunu bile gelmedi, isteselerdi getirirlerdi.
111

Son düzenleme:

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Son çıkan Resident Evil 4 Remake'nin PS4'e gelip, Xbox One serisine gelmemesi peki :)
Microsoft One serisini gözden çıkardı artık, özellikle Series S e önem veriyorlar konsol tarafında. Series X zaten donanım olarak şuan en güçlü konsol durumunda.
Siz yine de Gamepass kütüphanesindeki oyunları oynayabilmek için uygun fiyata One S alabilirsiniz. Bir süre sizi idare edecektir. :)

r4NG3r

80+ Silver
Gelecek olsa ne olur piksel piksel 25 fps oynamaktan zevk alacak mısınız?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hocam peki en eski modeli olan normal xbox one 2000 TL civarlarına alınır mı , ben hikaye oyunları oynamak istiyorum oyun oynamak için adam akıllı laptop almak istesem en berbat 1650 laptoplar bile 13k , kasa dizmek istesem üniversiteye gidince ayrı eve çıkamam elimde kalır , üniversiteye gidene kadar beni 1-2 yıl idare etsin istiyorum , büyük ihtimalle mezuna kalacağım.
Teknik olarak One S ile aynı sayılır o cihaz, sadece daha çok ısınır ve çok daha büyük bir cihaz. Bir de laptop adaptörü gibi kocaman bir adaptörü var. GamePass ile beraber 1-2 sene asla üzmez diye düşünüyorum, sadece bu cihazdan çok iyi bir grafik kalitesi falan bekleme. Çoğu oyunu 720P/900P 30FPS oynatıyor.

111111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vural
PS4 piyasası berbat Series S ile aynı fiyata satıyorlar, Xbox One X de güçlü cihaz evet ama güncel olmayan cihaza 5K verilmez, en mantıklısı One S alacağım 2-3 yıl boyunca bütün oyunları silip süpürürüm eski oyunlar dahil, en ucuza oyun oynatabilen en F/P One S gibi duruyor, satıcıdan 10 dk lık oyun oynarken video isteyeceğim ses drop vs sorun var mı diye sonra da parayı göndereceğim yanına gidip test etme şansım yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelecek olsa ne olur piksel piksel 25 fps oynamaktan zevk alacak mısınız?
ps4 de 30 fps

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,980
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom