Neler Yeni

🔥İndirim Xbox Wireless Controller Beyaz 9.Nesil 2400 TL iyi mi?

Odias

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
SAİDAHMED SAĞLAM
Ps5 platform olarak farklı zaten. pcye uygun değil diye biliyordum.kontroller falan da farklı. Şimdiye kadar pcde orijinal PS3 kolu kullandım programsız kullanılmıyordu bile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O program hiçbir zaman stabil çalışmadı aynı şeyleri çekmek istemiyorum. (Bana da ps5 kolu daha estetik geliyor)
bahsettiğim şey o zaten microsoft un kolu olduğu için bağladığın zaman direkt algılıyor, ama basit bir programla ps kontrolcüsünü de xbox kolu olarak tanımlayabiliyorsun

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Efe
Ps5 platform olarak farklı zaten. pcye uygun değil diye biliyordum.kontroller falan da farklı. Şimdiye kadar pcde orijinal PS3 kolu kullandım programsız kullanılmıyordu bile.

O program hiçbir zaman stabil çalışmadı aynı şeyleri çekmek istemiyorum. (Bana da ps5 kolu daha estetik geliyor)
Hocam oyunların çoğu steamda zaten steam uyumlu çalışıyor ea'da aynı şekilde çalışıyor. Epici denemedim onun dışı dualsensex ile sorunsuz çalıştırıyorum ben

Odias

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
SAİDAHMED SAĞLAM
yada oyunun desteği varsa gerek kalmıyor

Palo DAYI

80+ Silver
pcde uyumluluk olarak en ıyısı xbox kenıdmde bundan 1.5-2 ay once falan 2.1k ya almıstım ıncehesap uzerınden sıfır hasarsız urun geldı 2yıl garantılı
alıcaksan yanında sarj edılebılır pıl ve anakartta bluetooth destegı yoksa adaptorunude alman lazım aklında bulunsun

draqla

80+
bahsettiğim şey o zaten microsoft un kolu olduğu için bağladığın zaman direkt algılıyor, ama basit bir programla ps kontrolcüsünü de xbox kolu olarak tanımlayabiliyorsun
Xbox gamepass pcden oyunlar oynuyorum zaman zaman orada da denedin mi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Neden herkes Xbox kolu öneriyor bende var bence çokda iyi bişi değil yani ps5 kolu 10 kat daha iyi
Bilgisayar için xbox kolu daha iyi Dualsense sahibi olaraktan söyleyebilirim bunu

draqla

80+
PS3 kolunda kullandığım programın aynısı diye tahmin ediyorum. Çok kez kolu algılamadığı olmuştu ondan korktum sadece

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Xbox gamepass pcden oyunlar oynuyorum zaman zaman orada da denedin mi
DSX alabilirsin o durum için ancak sadece uzun süreler pcde kullanacaksan xbox al derim dualsense sahibiyim

draqla

80+
Son düzenleme:

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Efe
Herkesi taglemeyi unutuyorum o yüzden kusura bakma. Teşekkür ederim.

Tam oynamak istediğim oyunu oynamışsın bide 😄. Güzel mi oyun
Ben sevdim türkçe yamayla falan Elden Ringten sonra biraz rahatlattı 😎 Spo vermiyim sadece sonunda kararını düzgün ver dönüşü yok.

draqla

80+
Ben sevdim türkçe yamayla falan Elden Ringten sonra biraz rahatlattı 😎 Spo vermiyim sadece sonunda kararını düzgün ver dönüşü yok.
Umarım yakında oynucam. Tüm üst seviye souls-like oyunlarını bitirmeyi düşünüyorum yavaştan. Elden ring zor mu geldi yoksa dil olarak mı problem yaşadın en sevdiğim oyun olur kendileri DLCsi de gelmek üzere onun da.

Top Bottom