Neler Yeni

XPG Summoner Cherry MX Red Switch 1199 TL

echoes

80+
Tam alacaktım stokta kalmadı... Keşke şu forumda yorum yazan insanlara bilgi almak için soru sorduğumuzda insan yerine konup cevap alabilsek...

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ali Bulut
Bilgisayarı her açışta bir şeyler mi yapmamiz gerekiyor yani biraz daha detaylı bilgi verir misiniz? İlk kez mekanik klavye alicam da red switchler daha az sesli oluyormuş, bu klavye de bayağı güzel gibi görünüyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yani yandı, ledleri bozuldu ve o tuşlarda ışık yok mu artık yani?
Evet yazdığım tuşlardaki ledler bozuldu. Klavyeme pek iyi bakmadığımı söyleyebilirim, pek çok kez su, kahve, çay dökmüşlüğüm var. Bu klavyeden önce de elimde piyasadaki üst segmentteki klavyeler vardı hiç biri bunun dayandığı kadar dayanmadı, o yüzden RGB olayını sıkıntı etmedim. Switchler hala daha mükemmel hissiyatta. Bunu Bu arada programı kullanırken ayarları direk girişteki device üzerinden yaparsanız renk profili kalıyor.

echoes

80+
Evet yazdığım tuşlardaki ledler bozuldu. Klavyeme pek iyi bakmadığımı söyleyebilirim, pek çok kez su, kahve, çay dökmüşlüğüm var. Bu klavyeden önce de elimde piyasadaki üst segmentteki klavyeler vardı hiç biri bunun dayandığı kadar dayanmadı, o yüzden RGB olayını sıkıntı etmedim. Switchler hala daha mükemmel hissiyatta. Bunu Bu arada programı kullanırken ayarları direk girişteki device üzerinden yaparsanız renk profili kalıyor.
Teşekkür ederim sağolun. Şu yorumu daha önce görseydim kesinlikle o an alırdım ama bilgim olmadığı için tereddütte kaldım, daha sonra almaya karar verdim ama stokta yok uyarısı aldım... Moralim çok bozuldu gerçekten

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ali Bulut

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mustafa Gülduran
Alınır mı arkadaşlar, bu fiyat bandında tercih edilebilecek iyi red switch klavyelerden diyebilir miyiz?
Bu fiyat bandında alabileceğin en iyi klavye cherry switch olarak kendimde blue olanını kullandım gayet güzeldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Onur
Yazılımı çok kötü. Firmware güncelleyene kadar kanser oldum. Ayrıca her açılışta elle programa login olup renk profilimi yüklemem gerekiyor. 100 lira pahalıdan yeniden stoğa girmiş. Alana hayırlı olsun. Yazılım dışında güzel klavye.
Son güncelleme ile yazılım iyi çalışıyor.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
tekrar stoğa girdi galiba 1049tlye stoğa girdiği an almıştım yani yaklaşık 2 aylık bir kullanım fırsatım oldu yazılımını 1 kere indirdim ayarı yaptım ondan sonra ellemedim klavyeden fazlasıyla memnunum klavyeye bu kadar para vermek başta saçma gelmişti ama fp olarak çok kaliteli ürün kalitesini fiyatının üstünü hak ediyor zaten asus, hyperx, corsair tarzı piyasada daha fazla bilinen bir marka olsa bu fiyatta olmaz hayatta

PixDraw

80+ Bronze
bende 1049'a almıştım memnunum bilek desteği benim için şarttı uzun bir süre beklediğim stoklara bir türlü girmedi, klavye aldım kısa süre sonra stoklardaydı amazon sağolsun 29. gün iade ettim bunu aldım öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu ürünle xpg red switch arasında kaldım f/p olarak hangisi oyunlarda düşük gecikme olarak falan
ms olduğundan pek fark edilmez ama çok yakınlar sadece asus optik sw ben gibi bilek desteği aramıyorsan güzel klavye bir süre kullanmıştım. XPG ses tekerleğine alıştıktan sonra çok rahat ediyorsunuz tabii muhtemel sonraki klavyelerimde de o tekerlek şart :D

saykopat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Onur Murat KOÇ
US kendi sitesinde 109 dolar gözüküyor amazonda 44 dolar ama stokta yok fiyatlar doğruysa avantajlı ayrıca linear switch bence güzel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom