Neler Yeni

Çözüldü✓ Yasal Uyarı IMEI Mesajı

Rochroa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Çelik
pedere amazon üzerinden Samsung A34 128GB telefon aldım bir kaç ay önce, bugün bu mesaj geldi bilgisi olan biri aydınlatabilir mi ne yapmam gerek?

56ba4a43-47f0-4cd3-b520-3a49c6868cf1.jpg

şahin doğan

80+ Platinum
Cihazın IMEI bilgileri kayıtlı değil. Amazon ile görüş.

Aynen cihaz imei kaydı yapılmamış satıcı kimdi Amazon mu.

Mesajı Amazon müşteri hizmetlerine atın

Rochroa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Çelik
google a imei kontrol yazıp çıkan e-devlet sayfasına imei no'sunu yaz kayıt durumu çıkar
evet onu yaptım şuan faturada yazan imei kodunu arattım ve şöyle çıktı şuan sorunsuz anlamında mı?
1711376166198.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcı ismi

Görünmüyor zaman kaybetmeden Amazon ile iletişime geçin faturası varmı cihazın
var hocam e devlet üzerinden imei yi girdim böyle bi ekran verdi şuan sorunsuz mu sorunsuz ise neden öyle 60 gün içerisinde kapatılacak mesajı geldi kafam çok karıştı.

evet onu yaptım şuan faturada yazan imei kodunu arattım ve şöyle çıktı şuan sorunsuz anlamında mı?Alıntıyı görüntüle

var hocam e devlet üzerinden imei yi girdim böyle bi ekran verdi şuan sorunsuz mu sorunsuz ise neden öyle 60 gün içerisinde kapatılacak mesajı geldi kafam çok karıştı.
Kayıtlı görünüyor edevlet te ama ithalat yolu ile kayıtlı yazması lazım değil mi yanlış mı hatırlıyorum.

Siz yinede Amazon ile iletişime geçin durumu ve gelen mesajı onlara gönderin.

Aslında fatura sizin adınıza kayıtlı olduğu için hiçbir sorun çıkmaz ama işte insanın canı sıkılıyor yine de

Rochroa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Çelik
Kayıtlı görünüyor edevlet te ama ithalat yolu ile kayıtlı yazması lazım değil mi yanlış mı hatırlıyorum.

Aslında fatura sizin adınıza kayıtlı olduğu için hiçbir sorun çıkmaz ama işte insanın canı sıkılıyor yine de
amazon müşteri hizmetleriyle konuştum bir sorun olmadığını söylediler fakat dediğiniz gibi mesaj niye geldi diye sorguluyorum yani işten yeni geldim yorgun yorgun bir de bununla uğraşıyorum

dediğiniz gibi arkadaşa ithalat yoluyla kaydedilen IMEI yazılmış farkı ne acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,619
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom