Neler Yeni

Yazı yazmak için mekanik klavye

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk
Logitech MX Keys adlı ürün de oldukça iyi bir klavye fakat fiyatı bütçenizi aşıyor sanırım. Eğer bütçenizi biraz daha yükseltebilirseniz muhteşem bir tercih. İncelemek isterseniz youtube'da videoları var.
Baktım, keşke olsa da alsam diyesim var :eek:

Voix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Emre İslam
Baktım, keşke olsa da alsam diyesim var :eek:
Evet oldukça güzel klavye ne yalan söyleyeyim. Logitech'in önerdiğim klavyesi de gayet güzel ses testlerini incelediyseniz ve iş arkadaşlarınızın rahatsız olmayacağını düşünüyorsanız onu da tercih edebilirsiniz. İyi düşünün, iyi kararı vereceğinizden eminim. :)

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Membrane klavyelerin tuş ömrü mekaniklere göre azdır. Red switch modellere bakmanızı tavsiye ederim.
Eğer membrane olacaksa ben Apex 3 kullanıyorum alınabilir bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk
Evet oldukça güzel klavye ne yalan söyleyeyim. Logitech'in önerdiğim klavyesi de gayet güzel ses testlerini incelediyseniz ve iş arkadaşlarınızın rahatsız olmayacağını düşünüyorsanız onu da tercih edebilirsiniz. İyi düşünün, iyi kararı vereceğinizden eminim. :)
Sanırım G 413ü alacağım... :) Rahatsız olurlarsa söylerler, umarım olmazlar... Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Membrane klavyelerin tuş ömrü mekaniklere göre azdır. Red switch modellere bakmanızı tavsiye ederim.
Ona da bakayım hemen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam tam sessizlik istiyorsanız white switch klavyelere bakabilirsiniz
edit https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_rampage-kb-r03-1189187.html bunu öneririm
Bakıyorum, teşekkürler.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
Mesleğimin zabıt kâtibi olması nedeniyle hafta içi günlük yaklaşık 7 saat klavye kullanıyorum, bu da kullandığım klavyelerin tuş ömrünü bir hayli azaltıyor ki sürekli klavye değiştirmek zorunda kalıyorum. 2 gündür mekanik klavyelere bakıyorum. Kalemde çalıştığım için mesai arkadaşlarımı rahatsız etmeyecek mekanik switch klavyelere bakıyorum. Araştırdığım kadarıyla brown ve red switchler yazı yazmak için uygun olduğu söyleniyor fakat videolara baktığımda yüksek tuş sesi duyuyorum. Brown ve Red switchli mekanik klavye kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Bu hafta klavyeyi alıp bu çileyi sonlandırmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim...
bir şey merak ettim zabit katibi ne demek ?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk
Bir membran klavye 649 TL eder mi? O da ayrı bir soru tabii. Nasıl peki yazı yazarken çevreyi rahatsız ediyor mu?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,854
İsim
göksel yurtcan
Top Bottom