Neler Yeni

Yazılım için laptop önerisi

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,643
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
sevgili arkadaşalr ayrıca evde masaüstü bilgisayarım var
16gb ram
gtx1650
ryzen 5 5500
şuanlık beni idare ediyor, mobil programlamada da sıkıntı çıkarmıyor, Ancak dışarıda kütüphanede kafede veya okuldayken hem sessiz hemde beni tatmin edecek bir bilgisayar arıyorum o yüzden kriterleri tekrardan gözden geçirip bana yeni önerilerde bulunur musunuz teşekkür edeirmm
Bence huawei bir laptop alıp masaüstündeki ekran kartını upgrade edip devam edebilirsiniz Yapay zeka gibi ağır işlem gücü isteyen sektörlere girerseniz masaüstünüzden yapabilirsiniz işlerinizi bir süre

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
sevgili arkadaşalr ayrıca evde masaüstü bilgisayarım var
16gb ram
gtx1650
ryzen 5 5500
şuanlık beni idare ediyor, mobil programlamada da sıkıntı çıkarmıyor, Ancak dışarıda kütüphanede kafede veya okuldayken hem sessiz hemde beni tatmin edecek bir bilgisayar arıyorum o yüzden kriterleri tekrardan gözden geçirip bana yeni önerilerde bulunur musunuz teşekkür edeirmm
Attığım modelin 5500U lusunu daha ucuza bulursan o daha iyi.

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
yunus emre
Yunus emrecim büyüklerinde böyle konuşmaman lazım ama bunu ailen öğretemedi mi?
Büyüklerim ile nasıl konuşacağımi biliyorum,ama sen benim büyüğüm değilsin, profilimden ismimi görüpte ahkam kesme burda.

Cuncan

80+
Belirli şeyler dışında ekran kartına ihtiyaç yok. Boşuna ağırlık ve boşuna masraf çıkarır sadece. Hamza söylediklerinde haklı. Kendinde bunları araştırabilirsin.
Genede küçük k bir ekran kartı iyidir ve gaming laptop almak mantıklı işlemcileri ileri dönük ve güçlü oliyorlar ekran kartı düşük olanlarını kimse almıyor işlemcisi güçlü olur ağırlık konusundada bence değer taşımaya hem isterse ufak tefek oyunlarda oynar

Farex

80+ Silver
Neden bu kadar ekran kartında ısrarcısınız cidden anlamsız. Oyun geliştirme harici ve doğrudan ekran kartına ihtiyaç duyan programlar harici ekran kartı hiçbir şekilde gerekmiyor. Yöneleceği alana göre ilerde ekran kartlı bir pc alır ya da almaz. Buna şimdiden yatırım yapmak saçmalık.
Bak kardeşim ileriye dönük oalrak söylediğimi kaçıncı defa söylemem lazım iblmiyorum bu çocuk 10 defa laptop değiştirmeden 3-4 gerekirse 5 sene götürücek bir laptop önerdiğim için olabilir mi yoksa zaten işlemci ağırlıklı ram da başlangıç 16 ama tavsiye 32 gb olarak bir laptop alması iş görür huaweilerin laptopları çok güzel mesela bende honor vardı babama verdim sonrasında işini hayli görür

enefti

80+
Bak bunun gibi çocukların zeka yaşı sorulmaz mesela neden belli oluyor neymiş ben sıkıyormuşum :D olaya baksen anası babası ne ise çocuğu da bu olmuş zaten hiç pişman da değilim ülkeden gittiğime neymiş 4090lı laptobum yokmuş ha baksen ya neymiş ben burada yazılım okumuyormuşum ha dur bekle sen kara cahil seni 14 15 yaşında bana ahkam kesiyor birde.
Daha geçenki konularında ülkeden gitmek istediğinden bahsetmişsin .d noldu dün gece rüyanda bir yolculuğa mı çıktın ?

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,643
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

Cuncan

80+
Bence önerdiğiniz laptop da gereksiz. Fazla masraflı.
En az 7 8 yıl a göre planımı kurdum malum teknoloji çok gelişiyor ana kartına zarar gelmediği sürece problem olmaz diğer parçalar değiştire bilir ekran kartı işlemci hariç

Farex

80+ Silver
Daha geçenki konularında ülkeden gitmek istediğinden bahsetmişsin .d noldu dün gece rüyanda bir yolculuğa mı çıktın ?
Kardeşim noldu videoyu izlemeye yemedin mi izlesen görürdün artist velede bak zaten gitmiştim sornasında bazı sebeplerden döndüm sonra kesin kalıcı olarak geri geldim.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,643
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç