Neler Yeni

Yeni DA Sistemde Sorun Yaşıyorum

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
Sinirliyim çünkü sorunun çözümü yok.
Kısaca anlatıyım oyun oynuyorum farketmez fifa 23/valorant vs 10 15 dakika sonra ekran gidiyor siyaha düşüyor pc çalışmaya devam ediyor arkada sesler geliyor ama hiç bir şekilde görüntü gelmiyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. İlk pcyi aldığımdada bu sorun vardı yalnız aşırı yüklenince oluyodu şimdi ise 10 dakika valoranta fifa23 vs hiç bir oyuna dayanmıyor kapanıyor. ÇÖZÜMÜDE YOK 4 5 TANE FARKLI BİLGİSAYARCIYA GÖTÜRDÜM ÇÖZEMEDİLER
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısaca anlatıyım oyun oynuyorum farketmez fifa 23/valorant vs 10 15 dakika sonra ekran gidiyor siyaha düşüyor pc çalışmaya devam ediyor arkada sesler geliyor ama hiç bir şekilde görüntü gelmiyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. İlk pcyi aldığımdada bu sorun vardı yalnız aşırı yüklenince oluyodu şimdi ise 10 dakika valoranta fifa23 vs hiç bir oyuna dayanmıyor kapanıyor. ÇÖZÜMÜDE YOK 4 5 TANE FARKLI BİLGİSAYARCIYA GÖTÜRDÜM ÇÖZEMEDİLER
BIOS'tan XMP'yi aktif ettin mi?

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk

Dostum ekran kartı driveri son sürüm değil de bı önceki sürümü yükle dene. Bişey kaybetmezsin sen bı dene

ahmetbirs

80+ Bronze
sorunun muhtemelen wattman hatası çözümü yok bu şekil devam ediceksin yada kartı satıp nvidia geçiceksin kronik amd problemi senin adına üzüldüm gerçekten

2000 3000 TL az verip ucuza pc toplamak için amd ekran kartlarına yanaşmayın kafanız ağrır 100 defa dedim bunu forumda 1 aylık ban yedim amd fanboylarıyla ve abdullah ile kavga ettiğim için
sen kimsin abdullah abimle kavga ediyorsun o mike tyson gibidir rocky gibidir rambo gibidir seni mahveder bam bam bam bam son dünya agır siklet şampıyonudur haklının sesi haksızın alsatcının korkulu rüyasıdır o cümleten sevgiler saygılar hürmetler hayırlı hafta sonları dilerim efendim

rynsz

80+ Bronze
sen kimsin abdullah abimle kavga ediyorsun o mike tyson gibidir rocky gibidir rambo gibidir seni mahveder bam bam bam bam son dünya agır siklet şampıyonudur haklının sesi haksızın alsatcının korkulu rüyasıdır o cümleten sevgiler saygılar hürmetler hayırlı hafta sonları dilerim efendim
abdullah abin banladı beni üzgünüm...

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Sefa
AMD ekran kartı alan kafama atlayayım oyunlarda random resetler . Mavi ekran. Komple donma.Cidden amd pişmanlıktır almayın aldırmayın.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,187
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Konuya bak, sistemi satanın biz olduğunu sanıyor hâlâ, bu uslupla kimse yardım etmez sana.

rynsz

80+ Bronze
Konuya bak, sistemi satanın biz olduğunu sanıyor hâlâ, bu uslupla kimse yardım etmez sana.
arkadaş mağdur hırslı biraz olabilir böyle şeyler kimse yardım etmez diyip diğer forumdaki insanların yardım hevesini kaçırman doğru değil

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayet

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,187
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
arkadaş mağdur hırslı biraz olabilir böyle şeyler kimse yardım etmez diyip diğer forumdaki insanların yardım hevesini kaçırman doğru değil
Sen beni 1 ay banladılar diye yalan söyleyip milleti bize karşı kışkırtırken sorun olmuyordu ama, ne oldu etip kavramın mı belirdi bir anda?

rynsz

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
Sen beni 1 ay banladılar diye yalan söyleyip milleti bize karşı kışkırtırken sorun olmuyordu ama, ne oldu etip kavramın mı belirdi bir anda?
1676801706844.png

5 ocak bitiş yok :) sanırsam profilime bakma yetkin yok vermemiş abdullah o yetkiyi. yalancı damgası vurma millete komik duruma düşüyorsun iyi forumlar hadi seviyesiz bir insanla muhattap olamam

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,187
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Alıntıyı görüntüle
5 ocak bitiş yok :) sanırsam profilime bakma yetkin yok vermemiş abdullah o yetkiyi. yalancı damgası vurma millete komik duruma düşüyorsun iyi forumlar hadi seviyesiz bir insanla muhattap olamam
Uyarı dostum o sadece ne saçmalıyorsun sen? Uyarıyı sana veren de benim. Daha dünyadan haberin yok abuk sabuk konuşuyorsun. Milleti saçma sapan kışkırtmana izin vermem. Seviyesiz diyor o kadar yalan söyleyip.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,618
İsim
Hacı
Geçmiş olsun. Umarım çözülür.

rynsz

80+ Bronze
Uyarı dostum o sadece ne saçmalıyorsun sen? Uyarıyı sana veren de benim. Daha dünyadan haberin yok abuk sabuk konuşuyorsun. Milleti saçma sapan kışkırtmana izin vermem. Seviyesiz diyor o kadar yalan söyleyip.
bak itina ila yalan söylüyorsun 1 ay forumdan banlandım amd yi gömdüğüm için milleti kışkırttıgım için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,189
Üyeler
150,235
Son üye
kwaomi
Top Bottom