Neler Yeni

Yeni nesil bir oled tvnin ömrü ne kadardır?

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Evet soru başlıkta arkadaşlar 2023 model bir oled tvnin ömrü ortalama ne kadardır? tabii ki kullanışa göre değişir ama şöyle söyleyim sadece film dizi ve oyun için düşünüyorum tv kanalları gibi statik logo bıraktıracak şeyler olmayacak (oyun hubları hariç) günlük 2 saat ortalama kullanım olur muhtemelen

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Evet soru başlıkta arkadaşlar 2023 model bir oled tvnin ömrü ortalama ne kadardır? tabii ki kullanışa göre değişir ama şöyle söyleyim sadece film dizi ve oyun için düşünüyorum tv kanalları gibi statik logo bıraktıracak şeyler olmayacak (oyun hubları hariç) günlük 2 saat ortalama kullanım olur muhtemelen
Güncel Oledler iyi bence. 2015 gibi olanlar harbi sorunluydu ama şuankiler gayet iyi bence. Uzun yıllar gideceğini düşünüyorum.

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Onur Rıdvan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında bunu sormamın sebebi şu: şu an elimde biraz para var ve değerini kaybetmesini istemiyorum ve zaten almak istediğim yüksek segment tvlerden birini almak istiyorum ancak yoğunluk durumum sebebiyle önümüzdeki 1-1.5 yıl çok kullanamıcam tvyi hakkını veremicem yani. Acaba para değer kaybetmeden şimdi almak mı daha mantıklı yoksa 1.5 yıl sonra mı almak daha mantıklı zamlar enflasyon falan ne olur hiç bilmiyorum (para dövizde ama ekonomi sağ olsun fiyatlar dövizden daha hızlı artıyor)

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Emre Altun
Aslında bunu sormamın sebebi şu: şu an elimde biraz para var ve değerini kaybetmesini istemiyorum ve zaten almak istediğim yüksek segment tvlerden birini almak istiyorum ancak yoğunluk durumum sebebiyle önümüzdeki 1-1.5 yıl çok kullanamıcam tvyi hakkını veremicem yani. Acaba para değer kaybetmeden şimdi almak mı daha mantıklı yoksa 1.5 yıl sonra mı almak daha mantıklı zamlar enflasyon falan ne olur hiç bilmiyorum (para dövizde ama ekonomi sağ olsun fiyatlar dövizden daha hızlı artıyor)
Al kalsın. Tv çok çabuk eskiyen bir şey değil

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
LG 5 yıl Philips 2-3 yıl panel garantisi veriyor. Arçelik ürünlerini katmıyorum işin içerisine zaten onlar da LG paneli kullanıyor. LG C3 falan düşünüyorsanız 5 yıl kafanız rahat olur son zamanlarda panel değiştirirsiniz daha da gider. Ama bir nokta da sizin kullanış şekliniz de önemli. Dikkat etmeniz ve bakım modunu kullanmanız gerek. Yakın zamanda babama televizyon bakıyordum ben de Oled hastasıyım ama babamlar bu tür işlerden anlamadıkları için TCL C745 aldım.

Top Bottom