Neler Yeni

Yeni PC ye Windows 10 kurmak

HexaTech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem Özbek
Merhaba arkadaşlar ileride PC aldığımda Windows 10 yüklü oluyor mu, nasıl yüklüyoruz key mi almak zorundayız yada Windows un sitesinde win 10 aracı var o nedir merak ediyorum teşekkürler.

Kaan yılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Kaan yılmaz
Merhaba arkadaşlar ileride PC aldığımda Windows 10 yüklü oluyor mu, nasıl yüklüyoruz key mi almak zorundayız yada Windows un sitesinde win 10 aracı var o nedir merak ediyorum teşekkürler.
Hazır sistem halinde alıyorsan sistem driver montaj gibi seçenekler var

zabnex61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Serdar CANOĞLU
eğer yüklü gelmez ise bir bilgisayara aracı indiriyorsun sonra flash belleğe yazıyosun windowsu flash bellekten kuruyosun.

HexaTech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem Özbek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer yüklü gelmez ise bir bilgisayara aracı indiriyorsun sonra flash belleğe yazıyosun windowsu flash bellekten kuruyosun.
Peki lisans istiyor mu benim laptop var ona USB den sıfırlama yapmıştım lisans istememişti hesapla alakalı filan olabilir mi acaba

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
Peki lisans istiyor mu benim laptop var ona USB den sıfırlama yapmıştım lisans istememişti hesapla alakalı filan olabilir mi acaba
lisans istemez zaten deneme sürümü vardır

beritankorkusuz

80+ Silver
Artık windows kendi sitesinde disk hazırlama aracıyla birlikte otomatik kurulum yapıyor o şekilde yapabilirisniz. Lisans istemeyecektir fakat bazı çeşitli sitelerden 15 20 tl ye oem key alıp kullanmak mümkün.

HexaTech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem Özbek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rufus ile yazdırırsan daha iyi olur iso dosyasını direk windows üzerinden indirebilirsin
Neden özel bir uygulama kullanmak gerekiyor direk sitesinden iso dosyasını indirip flash belleğe atıp açarken biostan yüklenmiyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık windows kendi sitesinde disk hazırlama aracıyla birlikte otomatik kurulum yapıyor o şekilde yapabilirisniz. Lisans istemeyecektir fakat bazı çeşitli sitelerden 15 20 TL ye oem key alıp kullanmak mümkün.
Teşekkürler, 😁

beritankorkusuz

80+ Silver
Neden özel bir uygulama kullanmak gerekiyor direk sitesinden iso dosyasını indirip flash belleğe atıp açarken biostan yüklenmiyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler, 😁
Yardımcı olabildiysem ben teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,992
Üyeler
152,985
Son üye
zyr1xz
Top Bottom