Neler Yeni

Yeni Sistem Tam Bir BALON!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
lara croft
Bence sistem güzel işlemci ve ekran kartı bu fiyatta normal ancak diğer sistemlere nazaran + olarak görebileceğimiz özelliği 500gb NVMe SSD ye sahip olması. Ayrıca kullanılan bileşenler de dandik markalar değil, Corsair, Toshiba, MSI gibi kaliteli markalar. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda şimdiki haliyle f/p kaliteli bir sistem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Ahmet Şanver
1-Sistemi özelleştirip almak isterim ama neden özelleştirmede okuma yazması 3klarda m2 ssd yok? Bilgisi olan aydınlatabilir mi?
2-ekran kartında gaming x 8 gb 256bitlik alsak nasıl olur?
3-işlemcide 3600x alsak o daha mı iyidir?

saphary

80+
Aynı marka aynı özelliklerle aynı fiyata topla bir tane ben sana hediye edeceğim. Ama yapamazsan bir saat içinde banlanacaksın. Çünkü senin tüm hareketlerin sadece forumu karıştırmak için
Bazı fiyatlar geçen hafta olan Gaming Gecesine ait. Sunduğum fiyatlardanda biraz keseceğim haberin olsun. Çünkü indirim beklenip ürünler doğru anda alınırsa ortaya güzel bir sistem çıkar.
AMD Ryzen 5 3600 1050 TL(Gaming Gecesi)

Team Force 8x2 16 GB Ram 500 TL(Gaming Gecesi)

https://www.depopark.com/ZOTAC-6gb-...w-550w-14-0ghz-purn-40957?ref=akakce&v=1.88.5 fakat ben bunu 2500 TL olarak gireceğim çünkü Teknobiyotik Galax modelini bazen o aralarda satıyor.

https://www.webdenal.com/wd-blue-ssd-500-gb-m-2-sata_966974.html?ref=akakce&v=1.57.1

Sözünü tut lütfen.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
1-Sistemi özelleştirip almak isterim ama neden özelleştirmede okuma yazması 3klarda m2 ssd yok? Bilgisi olan aydınlatabilir mi?
2-ekran kartında gaming x 8 gb 256bitlik alsak nasıl olur?
3-işlemcide 3600x alsak o daha mı iyidir?
merhaba birincı sorunun cevabı ellerınde stok yada bu sıstem ıcın o perofrmans sevıylerınde ssd ler kampanya ya girmemiş olabilir . lakin ikinci ve üçüncu sorularınaın cevabı EVET olucaktır .

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,906
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dostum bu nasıl sistem toplamak? Parçaların yarısı aynı değil üstüne üstlük Gaming Gecelerinde 1 sefere özel olan fiyatları toplamışsın. Hiç iyi niyetli bir gönderi değil bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Steve Smith
Bence gayet güzel bir sistem. 5000 liralık bütçeye RTX 2060 eklemeye çalışırsan anakartı S2H yapıp işlemciyi R5 1600 yapman gerekiyordu parça parça toplanan sistemde. 300TL daha fazlaya 3600 çok iyi olmuş. Ayrıca aynı ekran kartı modelinin sıcaklık değerlerini bu videoda görebilirsiniz; (Ventus modeline ısınıyor diyenler var)

saphary

80+
Dostum bu nasıl sistem toplamak? Parçaların yarısı aynı değil üstüne üstlük Gaming Gecelerinde 1 sefere özel olan fiyatları toplamışsın. Hiç iyi niyetli bir gönderi değil bu.
Amacım indirimleri takip ederek toplayabilirsiniz demekti aslında. Böyle bir örnek verdim sadece.

saphary

80+
adam sizler için uğraşıp piyasaya kıyasla uygun fiyatlı çok güzel bir sistem sunuyor sen ve senin gibiler ise bu kadar emeği hiçe sayacak kadar saygısızsınız
Hiç kimsenin emeğini hiçe saymadım, saymam.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,906
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Parçaları değiştirerek yine 300 lira daha pahalıya toplamışsın. Sırf sisteme laf bulmak için böyle ilginç şeyler yapmaya hiç gerek yok.

saphary

80+
Parçaları değiştirerek yine 300 lira daha pahalıya toplamışsın. Sırf sisteme laf bulmak için böyle ilginç şeyler yapmaya hiç gerek yok.
Nasıl 300 TL pahalı dostum? Fiyatı tekrar toplayacağım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom