Neler Yeni

Yeni Sistem Tam Bir BALON!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,323
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Gerçekten bu mantığı anlamaya aklım el vermiyor çok ilginç çokk

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

saphary

80+
Tamam ya atın beni forumdan. Sırf yağ çekmeye Abdullah ı övüyorlar yarım saatir. Sisteminiz zaten 4 güne kalmaz 5800 Lira olacak.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,323
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Şu an senin bahsettiğin fiyattan o sistemi alamazsın. O bahsettiğin indirimler bir daha ne zaman gelir Allah bilir. Ki geldiği zaman yanılmıyorsam işlemcinin stoğu 30-40 civarlarındaydı. Parçaları değiştirmişsin bu çok ayrı bir saçmalık...

saphary

80+
Şu an senin bahsettiğin fiyattan o sistemi alamazsın. O bahsettiğin indirimler bir daha ne zaman gelir Allah bilir. Ki geldiği zaman yanılmıyorsam işlemcinin stoğu 30-40 civarlarındaydı. Parçaları değiştirmişsin bu çok ayrı bir saçmalık...
Parçaları değiştirmek zorundayım fakat bir sistem toplamak için :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,323
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
MSI ile Zotac'ın fiyatlandırması bir mi? Ya da her markanın fiyatlandırması? Ben AYNI sistemi istedim senden bu aynı sistem değil. Ki anakart fiyatını dahil etmemişsin :)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Tamam ya atın beni forumdan. Sırf yağ çekmeye Abdullah ı övüyorlar yarım saatir. Sisteminiz zaten 4 güne kalmaz 5800 Lira olacak.

@saphary Dostum vakit kaybısın;
cümlen açık: "Kendiniz toplasanız aynı fiyatta zaten"
cümlem açık: "Aynı marka aynı özelliklerle aynı fiyata topla bir tane ben sana hediye edeceğim. Ama yapamazsan bir saat içinde banlanacaksın. Çünkü senin tüm hareketlerin sadece forumu karıştırmak için"

Saçma sapan linkler düşünceler ile uydurma sözler söylüyorsun verdiğin M2 bile nvme M2 değil. 27 yaşındayım saçma sapan bir şeyle uğraşıyorum.

Troyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Murat Dumlu
abi tavsiyesi daha uygun fiyata toplayamayan arkadaşın özür dilemesi, forum yöneticisinin de fevri hareketlere son verip daha yapıcı ve bilgilendirici olması.Ortamı güzelleştiren insanlardır.İyi ortam olursa ağaçlar,çiçekler yetişir.Olmazsa ot bitmez saygılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Berat Deniz Bakirci
abi tavsiyesi daha uygun fiyata toplayamayan arkadaşın özür dilemesi, forum yöneticisinin de fevri hareketlere son verip daha yapıcı ve bilgilendirici olması.Ortamı güzelleştiren insanlardır.İyi ortam olursa ağaçlar,çiçekler yetişir.Olmazsa ot bitmez saygılar
İyi dedin reis.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam sana kesinlikle katılıyorum ama bu konu ilk değil ben her zaman takipçilerime doğru olana yöneltecek şekilde yaklaşırım. Bu arkadaşlar Technopat forumdan geldiler ve şuan sadece haterlık yapıyorlar. Bu yorumları bir değil iki değil. Onlara geçen konularda PSU hakkında yanlışlarını gösterip kanıtları ile gerçek bilgi içeren bir yorumda bulundum yoruma kahkaha ifadesi atıyorlar topluca demem o ki amaçları katiyen bir şey öğrenmek değil buradaki huzursuzluktan besleniyorlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom