Neler Yeni

Yeni sistem topluyorum

EfeTuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sebahattin Efe Tuna
Beyler öncelikler merhabalar yeni bir sistem topladım ryzen 5 3600 msi b450-A pro max xigmatek windpower pro rx5700xt msi evoke 1tb harddisk coolermaster mb511rgb kasa ve coolermaster mwe 700w psu.
Ben bu sisteme bios güncellemesi yapacağım ama Windows ta kurmak istiyorum ikisini de aynı flash bellek üzerinden yapabilmem mümkündür.Bu arada form hayırlı olsun

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin
Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun. Çok üzmek istemem fakat sistem uçar ama kanatlarını kırmışsın. SSD nerede?
Soruna gelecek olursam; Windows bootable kurulumdan sonra ilgili BIOS dosyasını USB içerisine koyman yeterli, herhangi bir sıkıntı çıkartmaz.
İndirdiğin BIOS dokümanının adında herhangi bir değişiklik yapma.

EfeTuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sebahattin Efe Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun. Çok üzmek istemem fakat sistem uçar ama kanatlarını kırmışsın. SSD nerede?
Soruna gelecek olursam; Windows bootable kurulumdan sonra ilgili BIOS dosyasını USB içerisine koyman yeterli, herhangi bir sıkıntı çıkartmaz.
Maalesef dolar çok uçtu inşallah donanım arşivi çekilişinden bir ses denk gelir :))

EfeTuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sebahattin Efe Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,

Bios adını neden değiştirmeyim anlamadım da gebelikle MSİ.ROM yapın diyorlar da ondan dolayı

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin
Bios adını neden değiştirmeyim anlamadım da gebelikle MSİ.ROM yapın diyorlar da ondan dolayı

Üreticiniz zaten indirdiğiniz doküman adını tanıyabileceği bir şekilde vermekte. Sizin hiç değiştirmeye ihtiyacınız yok, sistem otomatik tanıyacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,925
Üyeler
138,444
Son üye
nakkaf
Top Bottom