Neler Yeni

❌İndirim Bitti! YINDIAO AJAZZ AJ199 Kablosuz Oyun Faresi 848 TL

Nooname

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Noo Name
YINDIAO AJAZZ AJ199 Kablosuz Oyuncu Faresi ürün tüm vergiler dahil bu fiyat. Prime kullanıcılarına kargo ücretsiz. Uzun süredir fiyatı sürekli artan bir üründü. Mayıs 2023 tarihinde bu fiyatlara almıştım. Gayet memnunum. Yazılımı mevcut ve batarya süresi de gayet iyi. Pixart 3395 sensörünü kullanıyor. Ürün bu sensörü kullanan diğer muadillerine göre sadece malzeme kalitesi olarak bir tık aşağıda. Ama onlarında fiyatı daha yüksek. Beyaz renginde biraz leke oluşabiliyor. Ama güzelce temizlenirse eski haline dönüyor. Siyahı da aynı fiyatta. Onun haricinde malzeme olarak değiştirilebilir kapak zamanla çok az oynuyor kullanıma bağlı olarak. Kesinlikle rahatsız etmiyor ve gıcırdamıyor. 65 TL'lik kuponu uygulamayı unutmayın. Bu fiyata kesinlikle alınabilir bir ürün ama...

Ürün Yazılımı Site Linki: Ajazz AJ199 Driver

Link: Ajazz AJ199

Ajazz AJ199.png

Son düzenleme:

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
link?

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
link gelir mi hocam, yazılım vs nasıl. m3 4k almamıstım bu hem daha uygun hem daha iyi diye biliyorum. Bilgilendirme yapabilir misiniz?

oliveforge99

80+ Silver
link gelir mi hocam, yazılım vs nasıl. m3 4k almamıstım bu hem daha uygun hem daha iyi diye biliyorum. Bilgilendirme yapabilir misiniz?
Daha iyi değil ama bu fiyat için çok iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link eklenmiş zaten

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
Daha iyi değil ama bu fiyat için çok iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link eklenmiş zaten
g305 kullanıyorum, almaya deger olduguna eminim ancak su ana dek hep bilindik ekipmanlar kullandım(razer, steelseries, logitech) bilindik derken ben eski kullanıcı oldugumdan piyasada bunlar vardı yıllardır. Elimdeki mouseu da 400-500TL'ye satabilirsem iyi bir yukseltme olur gibi gozukuyor. İncelemesi var mı forumda

Nooname

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Noo Name
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
g305 kullanıyorum, almaya deger olduguna eminim ancak su ana dek hep bilindik ekipmanlar kullandım(razer, steelseries, logitech) bilindik derken ben eski kullanıcı oldugumdan piyasada bunlar vardı yıllardır. Elimdeki mouseu da 400-500TL'ye satabilirsem iyi bir yukseltme olur gibi gozukuyor. İncelemesi var mı forumda

Pil kullanan farelere karşı alerjim var. Teknoloji bu kadar gelişmesine rağmen pilli mouse yerine kablolu kullanırım daha iyi. Pil derdine son verirsiniz. Ayrıca sensörü daha iyi bunun. Malzeme kalitesininde ondan çok aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum. Type-C üzerinden şarj oluyor. Ben olsam bunu alır kullanırım. Onu da yedek olarak elimde tutardım.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
Pil kullanan farelere karşı alerjim var. Teknoloji bu kadar gelişmesine rağmen pilli mouse yerine kablolu kullanırım daha iyi. Pil derdine son verirsiniz. Ayrıca sensörü daha iyi bunun. Malzeme kalitesininde ondan çok aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum. Type-C üzerinden şarj oluyor. Ben olsam bunu alır kullanırım. Onu da yedek olarak elimde tutardım.
6 ay once amazon yurtdısı klavye aldım. Cift basma cart curt sorun cıkardı. Amazon saolsun para iadesi yaptı ancak garanti konusu falan sıkıntı olabiliyor. Bunu alıp 5-6 ay sonra sıkıntı yasamak istemiyorum acıkcası.

Nooname

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Noo Name
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunlar aldığınız ürüne bağlıdır. Bu ürünün bilinen bir kronik sorunu yok. 5-6 aydır kullanıyorum hatasız diyebilirim. Kullandığım süre zarfında herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
Sorunlar aldığınız ürüne bağlıdır. Bu ürünün bilinen bir kronik sorunu yok. 5-6 aydır kullanıyorum hatasız diyebilirim. Kullandığım süre zarfında herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
tesekkürler hocam, buradan aynı satıcıdan mı aldınız?

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metin Şeker
Bu fiyatlara mekanik full klavye bulunur mu haftaya black friday falan acaba klavye ihtiyacım olmasa alırdım bir süre sonra kablolar çok can sıkmaya başlıyor artık

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Emre Altun
Alınır ihtiyacı olan çeksin.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Efecan
hocalarım bu ürüne göre sizce arada ki farkı verip razer mı almalıyım yoksa bunumu almalıyım bu ürün hakkında hiç bir fikrim yokta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,655
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom