Neler Yeni

Yurtdışı İphone Alınır Mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Tunahan Selçuk
Evet hocam ben bu insanlara hakkımı helal etmiyorum diğer hayatta bunun karşılığı elbet alacaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam herşeyi kullanabilirsiniz ama eski bir iPhone cihaz alırsanız aramalarda yeni cihaza düşecek çünkü onla eşleştireceksiniz eski cihazdan sadece internet bağlantısı alacaksınız
6s olur da onunda bataryası çok kötü 3 4 saatte biticek. En iyisi bu maceraya girmemek gidip Xioami almalıyım sanırım.

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
6s olur da onunda bataryası çok kötü 3 4 saatte biticek. En iyisi bu maceraya girmemek gidip Xioami almalıyım sanırım.
Hocam powerbank alın yanına 20.000 mah bende öyle yapacağım eğer oyun oynuyorsanız xiaomi alın ama kamera ve hız istiyorsanız 11 almalısınız bende 12t pro kullanıyordum oyun oynamayı bıraktım şuan iPhone a geçiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Tunahan Selçuk
Hocam powerbank alın yanına 20.000 mah bende öyle yapacağım eğer oyun oynuyorsanız xiaomi alın ama kamera ve hız istiyorsanız 11 almalısınız bende 12t pro kullanıyordum oyun oynamayı bıraktım şuan iPhone a geçiyorum
Oyun 1 kere yüklemedim telefona benim için önemli olan arayüz hızı ve kamera. Şimdi sorum şu tam emin olmak istiyorum 6s alınca 12 ay boyunca ip11 den konuşabilecek miyim

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
Oyun 1 kere yüklemedim telefona benim için önemli olan arayüz hızı ve kamera. Şimdi sorum şu tam emin olmak istiyorum 6s alınca 12 ay boyunca ip11 den konuşabilecek miyim
Evet sadece interneti 6s veya 7s gibi bir cihaz kullanarak yapabileceksin bende 6s plus alacağım

Evet sadece interneti 6s veya 7s gibi bir cihaz kullanarak yapabileceksin bende 6s plus alacağım
Hocam hız ile kamera diyorsanız kesin iPhone alın sadece internet paylaşımı yapacaksınız 6s den

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Tunahan Selçuk

Hocam hız ile kamera diyorsanız kesin iPhone alın sadece internet paylaşımı yapacaksınız 6s den
Tamamdır hocam teşekkür ederim

Tamamdır hocam teşekkür ederim
Birde ben bundan önce Note 12 Pro düşünüyordum sıfır tr

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Alınır hocam tabii ki ama model yükseltme ihtimaliniz varsa yükseltmeye çalışın çünkü biraz cefasını çekeceksiniz yılın son ayları bari cefasına değsin

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yurtdışı telefonlar top model olmadıkça içime sinmiyor, çok karlı gelmiyor yani.

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ahmet Can
Yurtdışı iPhone alınmaz bence hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Tunahan Selçuk
Alınır hocam tabii ki ama model yükseltme ihtimaliniz varsa yükseltmeye çalışın çünkü biraz cefasını çekeceksiniz yılın son ayları bari cefasına değsin
hocam 15k ya iphone 13 var onumu alsam ? Ama kapanıp açılmama riski var

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Tunahan Selçuk
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Tunahan Selçuk

Hocam 15k iphone 13 buldum alınır mı

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
Top Bottom