Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Zara, Bershka, Pull&Bear, Mango %50 indirim başladı!!

no-name

80+ Silver
mağazaya 8 gibi gittim, şimdiden indirimli ürünler indirimde olmadığı halde cogu bedeni kalmamış, mağazadan mağazaya değişirde aynı olcagını düsünüyorum, ayrıca pull-bear bershka mango ve zara hepside prova odalarını kapatmıs denetmiyolar ürünleri indirim var diye. İndirim yapmasını istemiyolarsa bu kadar yapmasınlar.
Çok ilginçmiş

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
mağazaya 8 gibi gittim, şimdiden indirimli ürünler indirimde olmadığı halde cogu bedeni kalmamış, mağazadan mağazaya değişirde aynı olcagını düsünüyorum, ayrıca pull-bear bershka mango ve zara hepside prova odalarını kapatmıs denetmiyolar ürünleri indirim var diye. İndirim yapmasını istemiyolarsa bu kadar yapmasınlar.
Zara tuhaf bir marka. Bedenleri bol, daha kargoya vermedikleri ürünü stokta olmasına rağmen küçük bedenle değiştirmeyi kabul etmiyorlar. Çalıştıkları kargo firması vasat. İndirimli ürünler elden çıkarmak istedikleri ürünler.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
Zara tuhaf bir marka. Bedenleri bol, daha kargoya vermedikleri ürünü stokta olmasına rağmen küçük bedenle değiştirmeyi kabul etmiyorlar. Çalıştıkları kargo firması vasat. İndirimli ürünler elden çıkarmak istedikleri ürünler.
zara da özellikle dün aşırı sinir oldum. elbise astıkları arabalarla üstünde ürün olmasına ragmen kapatmıslar prova odalarını, çalışanlar ilgilenmiyo kimseyle, bazı ürünlerde dediginiz gibi L giyene S oluyo falan o yüzden denemeden de alınmıyo. Kargo firması bencede saglam degil.

bwNN

80+ Silver
zara da özellikle dün aşırı sinir oldum. elbise astıkları arabalarla üstünde ürün olmasına ragmen kapatmıslar prova odalarını, çalışanlar ilgilenmiyo kimseyle, bazı ürünlerde dediginiz gibi L giyene S oluyo falan o yüzden denemeden de alınmıyo. Kargo firması bencede saglam degil.
Kargo firması nedir zaranın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam L a S olma sebebi fabrikada beden değişimi yapıyorlardır.

Talhaxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Talha Güleryüz
Knklar şişme mont aldım bende Zara'dan 1.82 boyum var 67 kiloyum acaba olurmu xl bedeni nediyonusz ona göre iptal edcm

Ekler

• Screenshot_2022-11-24-17-40-01-26_b5eb36f2174c8a3d22669c751684f45e.jpg
    Screenshot_2022-11-24-17-40-01-26_b5eb36f2174c8a3d22669c751684f45e.jpg
    176.9 KB · Hit: 87

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
Kargo firması nedir zaranın

Hocam L a S olma sebebi fabrikada beden değişimi yapıyorlardır.
unuttum adı sanı bilinmeyen bi kargo firması. Bazı ürünlerinde bedenler çok saçma büyük, denemeden alınmaz ama mont dısında bisey deneyemiyosun kapadıkları için.

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Caner Karaca
Bu nasıl indirim dayı adamlar çorabı şapkayı 500 den 250 ye indirmiş indirim var diyor.

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Hocam firma kaliteli ona sözüm yok. Lakin indirimli sattiklari urunleri alan insanlara sanki farklı bir bakışla yaklasiyorlar. Görende bedava veriyorlar sanacak. Ekonomi sıkıntılı olsa bile, marka zara da olsa bir monta 1.200 tl veriyorum. Ust perdeden konusuyor gibi tavirlar ve yardimci olmamaları bu firmayi tercih edilmez kılıyor. Prova odalarını kapatmalari ise ayri rezillik denemeden nasil alicaksa millet.

Knklar şişme mont aldım bende Zara'dan 1.82 boyum var 67 kiloyum acaba olurmu xl bedeni nediyonusz ona göre iptal edcm
XL mi? Hacı onu iptal et. Ailecek sığarsınız kalıpları garip bir firma. Pişman olmaman için diyorum.

Son düzenleme:

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
Hocam firma kaliteli ona sözüm yok. Lakin indirimli sattiklari urunleri alan insanlara sanki farklı bir bakışla yaklasiyorlar. Görende bedava veriyorlar sanacak. Ekonomi sıkıntılı olsa bile, marka zara da olsa bir monta 1.200 TL veriyorum. Ust perdeden konusuyor gibi tavirlar ve yardimci olmamaları bu firmayi tercih edilmez kılıyor. Prova odalarını kapatmalari ise ayri rezillik denemeden nasil alicaksa millet.

XL mi? Hacı onu iptal et. Ailecek sığarsınız kalıpları garip bir firma. Pişman olmaman için diyorum.
alırken sey aklıma geldi, nasıl bi kapitalist sistemdeysek, daha kaliteli ürünü lcw gibi yerlerden biraz daha ucuza alabildik diye sevindik resmen, stok acıldı hemen aldık falan. Ne hale geldik ülkecek parayla aldıgımız sey sanki bedavaymıs gibi seviniyoruz alabildik diye.

no-name

80+ Silver
alırken sey aklıma geldi, nasıl bi kapitalist sistemdeysek, daha kaliteli ürünü lcw gibi yerlerden biraz daha ucuza alabildik diye sevindik resmen, stok acıldı hemen aldık falan. Ne hale geldik ülkecek parayla aldıgımız sey sanki bedavaymıs gibi seviniyoruz alabildik diye.
Evet hocam alırken bunlar da benim aklımdan geçmedi değil

Top Bottom