Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Zara, Bershka, Pull&Bear, Mango %50 indirim başladı!!

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
Dostlar 172 bıyunda 67kgyim . Şişme montu S beden aldım. Kollar gögüsler vs zayıf ama cokta zargana birisi değilim acıkcası .Ürün şu :

Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlar 172 bıyunda 67kgyim . Şişme montu S beden aldım. Kollar gögüsler vs zayıf ama cokta zargana birisi değilim acıkcası .Ürün şu :

bilgisi olan ?

Son düzenleme:

no-name

80+ Silver

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
Zara hangi bedeni size uygun gösteriyor?
hocam m bden uygun gösteriyor bana . ama bende daha öncesinde bir mont aldım ve kalıbı bir beden büyük geldi iade edip s almıstım. büyük gelen mont da şu : https://www.zara.com/tr/tr/blok-renkli-su-gecirmez-ceket-p06985307.html?v1=196179917
bu sebepten S beden olur düşüncesiyle S aldım.

Zara hangi bedeni size uygun gösteriyor?
iki adet alıp birini iade mi etmeli acaba ?

hocam m bden uygun gösteriyor bana . ama bende daha öncesinde bir mont aldım ve kalıbı bir beden büyük geldi iade edip s almıstım. büyük gelen mont da şu : https://www.zara.com/tr/tr/blok-renkli-su-gecirmez-ceket-p06985307.html?v1=196179917

stogu yok malesef ama

no-name

80+ Silver

Cesur49

80+ Bronze

stogu yok malesef ama

bu montu bende sipariş ettim bekliyorum. Beğendiniz mi siz?

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
Neredeyse benzerler bence sıkıntı olmaz hocam
hocam önceden aldıgım büyük kalıp ibaresi mevcut. simdiki aldıgım şişme montta öyle bir ibare yok. o düşündürüyor acıkcası ...

hocam kalıbı asırıbol ve uzun. ben icine düşmüştüm kendi bedenimde bile.kesinlikle1 beden kücük alınması gerek . onun dısında gayet güzel bir mont sıcak tutuyor

Cesur49

80+ Bronze
hocam önceden aldıgım büyük kalıp ibaresi mevcut. simdiki aldıgım şişme montta öyle bir ibare yok. o düşündürüyor acıkcası ...

hocam kalıbı asırıbol ve uzun. ben icine düşmüştüm kendi bedenimde bile.kesinlikle1 beden kücük alınması gerek . onun dısında gayet güzel bir mont sıcak tutuyor
Ben yine size mi sordum bilmiyorum birine daha sormuştum ama. Çok kaba duruyor biraz tereddüt ederek aldım, S beden stoğa girmesini bekliyordum denk gelince hemen aldım. Ama çok geç kargoya verilecek gibi. Aralık yazıyor sitede.

no-name

80+ Silver

Kısmet hocam o zaman olmazsa iade edersiniz yapçak bişey yok takip edin daha büyüğü stoğa girerse onu da alın bence ben öyle yaptım bi xl bi xxl aldım olmayanı iade etcem

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
Kısmet hocam o zaman olmazsa iade edersiniz yapçak bişey yok takip edin daha büyüğü stoğa girerse onu da alın bence ben öyle yaptım bi xl bi xxl aldım olmayanı iade etcem
Hocam diger M bedenide siparis verdim. fakat aklıma takılan bir soru var. kredi kartından tek çekim yaptım. ve hesap kesim tarihi ayın 25si falan.son odeme ayın 5i. mont daha gec gelirse nasıl olacak. 1 Ay ertelemeli miyim sizce ödemesini ?

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
özgür şimşek
Aynen buhün de mağazalarda var sanırsam indirim, belki bakıp alamadığınız bir ürün mağazada bugün tekrar indirimde olabilir
mağazaya 8 gibi gittim, şimdiden indirimli ürünler indirimde olmadığı halde cogu bedeni kalmamış, mağazadan mağazaya değişirde aynı olcagını düsünüyorum, ayrıca pull-bear bershka mango ve zara hepside prova odalarını kapatmıs denetmiyolar ürünleri indirim var diye. İndirim yapmasını istemiyolarsa bu kadar yapmasınlar.

Top Bottom