Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Zara, Bershka, Pull&Bear, Mango %50 indirim başladı!!

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
Bu monttan alan arkadaşlar mont çok kalın değil, şişme mont gibi. Ama güzel mont sevdim.
Gömlek iade, beğenmedim.
bana da yeni ulaştı. Boyu beklediğimden kısa kolları uzun ama güzel duruyor yine de

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Mustafa Ödemiş
Evet öyleymiş bir de xxl almıştım xl göndermişler, sanki düşünmüşler gibi 😀😀
Hocam normal şartlarda internet siparişlerinde değişim olmaz diyor zara. sizin gibi beden yanlış gelme durumunda siparişteki bedenle değişim sağlarlar herhalde değil mi ? Bilginiz var mı ?

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Deniz
Bence yaparlar istesem
Hocam benim mont geldi, doğru hatırlıyorsam aynı montu almıştık. L almıştım ben 180 78 kiloyum, omuzları ve karın bölgesi bol geldi. Değişim olmaz diyor, arayıp konuşulsa sence işe yarar mı :D

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Mustafa Ödemiş
Hocam benim mont geldi, doğru hatırlıyorsam aynı montu almıştık. L almıştım ben 180 78 kiloyum, omuzları ve karın bölgesi bol geldi. Değişim olmaz diyor, arayıp konuşulsa sence işe yarar mı :D
Hocam normalden bir beden kücük alın demiştik…

Sizin ürünün değişimi zor olur . Yukardaki arkadaşın ürünü hatalı geldiği için değişim olur diye konustuk. Senin istedigin beden gelmiş zaten.
Fotoğraf atabilme şansın var mı ne kadar bol durmuş merak ettim. Belkide gerek yoktur değişime

seyfu37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
seyfullah pür
Benim parfümlerde sonunda dün kargoya verilmiş. Haftaya elime ulaşır herhalde. Kargo verme süreci çok yavaş işliyor zara'da.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
emir yapar

seyfu37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
seyfullah pür
Yeri gelmişken, zaranın çalıştığı kargo firması hoopkapıda mıdır nedir rezalet. 1 haftada yalvar yakar ancak teslim ettiler. Çağrı merkezleri bile yok. Mail atıyorsun canları isterse cevap atıyorlar. Neredeyse kargomu iade edeceklerdi. Zara gibi bir firmanın kargodan 3 kuruş kar edeceğiz diye böyle bir firmayla çalışmalarını anlamıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,054
Üyeler
151,489
Son üye
thedarknessninja
Top Bottom