Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Zoko Amiral DK431 4x12 Cm ARGB Siyah Bilgisayar Kasası 🔥 Nays İle 1516 TL 🔥

jarwestt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Furkan
Tam anlamıyla mükemmel içi geniş 360mm sıvı desteği var bu fiyata böyle kasa zor tek kötü tarafı fanları iyi değil fanınız yok ise başka kasa bakmanızı öneririm yeni fan almaya kalksanız ne kadar tutar bilemiyorum
Kral fanların marka model nedir

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mert Uysal
beyler ben su modelını alıcam kullanan varmı fanları nasıl sogutması ws ıyımı
ayrıyeten bu kasada hıcbır ındırım kodu olmuyor tık hızı kuponlarla kac defa denedım uygun olmuyor

bende aldım bundan paramı tek cöpe attıgım zaman

fanların iclerini actım çinden araştırdım 18 20 cfm veriyor bir fan bu degerleri verirkende db ses yüksekligi 30 bandında

beyler ben su modelını alıcam kullanan varmı fanları nasıl sogutması ws ıyımı
ayrıyeten bu kasada hıcbır ındırım kodu olmuyor tık hızı kuponlarla kac defa denedım uygun olmuyor

Emsallerini bilmem ama sac kalınlığı 1.2mm çok iyi yani yanlış bilmiyorsam bir parmak eni ediyor kumandalı oradan hem hız hem renkler kontrol ediliyor videosu burada

Lela Man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Leyla Manser
neden sogutması kotumu yoksa ses bakımındanmı gurultulu
bir ön paneldeki fan min 40 cfm üstü degeri kabul edilebilir durumda 50 üstü iyidir aynı zamanda 50 cfm verirken ortama yaydıgı ses te 25dba gecmemesi gerek eger cok sesli ortamda degilsen bas agrıtıyor ister istemez devamlı bir ses

Palo DAYI

80+ Silver
Emsallerini bilmem ama sac kalınlığı 1.2mm çok iyi yani yanlış bilmiyorsam bir parmak eni ediyor kumandalı oradan hem hız hem renkler kontrol ediliyor videosu burada
vıdeosunu ızledım 3-4 aydır takıbteyım kullananların yorumu lazım sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir ön paneldeki fan min 40 cfm üstü degeri kabul edilebilir durumda 50 üstü iyidir aynı zamanda 50 cfm verirken ortama yaydıgı ses te 25dba gecmemesi gerek eger cok sesli ortamda degilsen bas agrıtıyor ister istemez devamlı bir ses
pekı bunların sevıyesı ayarlanıyo demıstı bırı 3 kademesı warmıs ılk kademede nasıl ses ve sogutma bakımından sogutması yeterlıyse zaten dıger kademelere cıkmaya gerek kalmaz

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mert Uysal
bu ürünü ucuz yapan şey zaten fanların cöp olma sebebi fan almaya kalksan zaten kaliteli kasa fiyatına geliyor sonuc = indirim degil kitleme seansı tabi anlamayan yada daha berbat sistem kullananlar bunların farkında bile degiller orası ayrı mesele

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Volkan
su zoko marka alan kisilerin kendilerine saygıları yoktur kulaklara zarar gelen fanların sesleri , üfleme desen yok kasayı al gerisini cöpe at o zamanda pahalıya geliyor

bu bende ki kasa fanları direk cöpe
360 mm sıvı soğutucu destekli bir kasa söyler misin uygunsa onu alayım.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
MSİ M100R satılıp geçilir mi? geçmeyi düşünüyorum bayadır beyaz sisteme. 1200'e falan benimkini satsam bunu alırım. Beyaz kule tipi soğutucu da aldım mı tamamdır.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Bayram
Hocam şu bize bakan fanlar içeri hava üflese daha mantıklı olmaz mı sanki?
Sonuçta önden içeri giren serin havayı bileşenlere değmeden hemen dışarı atmış oluyorsunuz

Fanlar direkt molexle bağlı ve son devirde dönüyor diğer tam devirde dönen fanları kullanmış biri olarak bence yazın idare edebilir ses seviyesi çünkü ya cam ya vantilatör ya klima açık fan sesini zor duyabilirsiniz ama kışın bilmem sonuçta cam pencere kapalı oluyor kaloriferler ses yapmıyordu galiba yani odada sadece bu varken rahatsız edebilir birkaç ay böyle kullanırım başka fana geçerim diye düşünen varsa dediğimi de düşünsün
Knk olabilir fakat o 2 fan pek etkili değil ve 2 türlü denedim fark olmuyor görüntü kötü durmasın diye öyle yaptım

Palo DAYI

80+ Silver
bu ürünü ucuz yapan şey zaten fanların cöp olma sebebi fan almaya kalksan zaten kaliteli kasa fiyatına geliyor sonuc = indirim degil kitleme seansı tabi anlamayan yada daha berbat sistem kullananlar bunların farkında bile degiller orası ayrı mesele
ıyıde bırde benım acımdan bak h9 flow beyaz yada gt502 kasa alıcam fıyatları 6-7k ne psu war ne fan :)

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Bayram
su zoko marka alan kisilerin kendilerine saygıları yoktur kulaklara zarar gelen fanların sesleri , üfleme desen yok kasayı al gerisini cöpe at o zamanda pahalıya geliyor

bu bende ki kasa fanları direk cöpe
Hocam gerçekten gereksiz bi insansın 😂 kasa da kullandığım fanlar zoko ve ses yok denecek kadar az

Kral fanların marka model nedir
Zoko knk

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,487
İsim
Batuhan
ıyıde bırde benım acımdan bak h9 flow beyaz yada gt502 kasa alıcam fıyatları 6-7k ne psu war ne fan :)

7K'ya Bunu Al Daha Mantıklı 😅

Lela Man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Leyla Manser
Hocam gerçekten gereksiz bi insansın 😂 kasa da kullandığım fanlar zoko ve ses yok denecek kadar az

Zoko knk
fanların seslerimi yok eline dba ölcer felan al kulakların patlaksa orasını bilemem bir bak ne kadar yüksek cıkardıgını gerci dedigim gibi mutlu olanıda var mutsuz olanıda önceki kullandıkları sistemle alakalı bir durum ;)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,194
Üyeler
146,655
Son üye
acdrion
Top Bottom