Neler Yeni

🔥İndirim Zoko Amiral DK431 Siyah ARGB Bilgisayar Kasası 1649 TL

Aykut D.

80+ Gold
Bu kasaların hepsi çinde üretilir kasalarda markanın hiç bir önemi yok bence hemde hiç. Sadece fan önemli. O çok beğendiğimiz markaların bazıları var teneke elle bükülüyor bazı beğenmediğimi markaların kasaları var taş gibi. Örneğin MSİ M100A vardı bende teneke sac sesi geliyordu kasadan vurunca eğilip bükülüyordu, yan camı plastikti. Ama mesela Gametech X-Cooler kasa var taş gibi gram esneme yok çok ağır ve yan cam da bayağı kalın sağlam bi cam. Aralarında şuanda akakçede 700tl gibi bir fark var msi daha pahalı. Ve bu kasa yani teknoloji gerektiren bir cihaz değil 2 usb portu var bi çalıştırma düğmesi var ne olsun yani üstünde tepinmiyorsun. :D Power ve fan önemli ama.
Bu zoko amirali yakından inceleme şansım oldu devasa bir şey, teneke falan da değil bu arada. Gayet sağlam.

Not : Yazım sana değil sana ekleme yapmaktı hocam yanlış anlaşılma olmasın.
Kalınlık degilde malzeme spcc tok ses verir ama ezilmeye müsaittir. Şahsi kullandığım phanteks kasada şasi çeliği var kaşa tek elle kalkmayacak kadar ağır. Cin mali kasalarda aralarında iyidir ama geneli düşük carbonlu ölü çelikten imal edilme.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,628
İsim
Mehmet Aslan
PSU'ya bağlanıyor doğrudan. Anakarttan kontrol edilemiyor. O yüzden sürekli max hızda dönüyor.

Tabii kasada ayrı tuşlu kontrolcü yoksa.
bende kasanın fanları neden tam güçte dönüyor ayarı yok mu diye düşünüyordum sebebi belli oldu 😄 Haliyle diğer kasalardan bi tık daha sesli oluyor ama kulaklık kullanıyorum sıkıntı yok. (Darkflas DLX21)

xebec

80+
Kalınlık degilde malzeme spcc tok ses verir ama ezilmeye müsaittir. Şahsi kullandığım phanteks kasada şasi çeliği var kaşa tek elle kalkmayacak kadar ağır. Cin mali kasalarda aralarında iyidir ama geneli düşük carbonlu ölü çelikten imal edilme.

Phanteks kasa yorumunuza şiddetle katılıyorum, daha önce de kasa elime aldım, ama phanteksteki ağırlığa şok oldum, kasa gerçekten ağır. Phanteks P360a kasa kullanıyorum, içini doldurduktan sonra kasa gerçekten çok ağır oldu.

Aykut D.

80+ Gold
Phanteks kasa yorumunuza şiddetle katılıyorum, daha önce de kasa elime aldım, ama phanteksteki ağırlığa şok oldum, kasa gerçekten ağır. Phanteks P360a kasa kullanıyorum, içini doldurduktan sonra kasa gerçekten çok ağır oldu.
Hoca tank gibi kalkmıyor yerinden.

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Yusuf Bahadır
Ben zamanında almıştım. Gayet güzel kasa her şeyi doldurdum rahatça aldı. Malzeme kalitesi fena değil. Menteşeli cam olay güzel. Malzeme olayına gelince, öve öve bitirilmeyen lian li kasaya anakart vidası takarken bile sacı eğiliyor. Genelde çoğu marka kasanın malzemesi değil fanı soğutması para ediyor. Ben bu kasayı alıp direk fanlarını değiştirdim.
IMG_2388.png
IMG_2388.png

Ekler

• IMG_2386.png
    IMG_2386.png
    2.8 MB · Hit: 51

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Furkan
Çok iyiymiş ya, 360mm sıvı soğutma + mesh ve pencereli olması da cabası. Şu an kendimi zor tutuyorum almamak için. :(

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Arkadaşıma aldığım phanteks p400a kasa kargo ile aşağıdaki gibi camı patlamış ve hafif eğilmiş olarak geldi. Satan da arkadaşım alan da. Alıcı illa phanteks olacak diye zor koşmuyor. 2 tarafı da üzmeyecek şekilde bu ZOKO kasa iş görür mü sizce?
1704539253892.jpeg
1704539202370.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer
Beyler, bu kasada fanlar sadece PSUya bağlandığı için sürekli sesli mi çalışıyor?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Top Bottom