Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekranda böyle garip birşeyler oluyor yardım

Marcisco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Ulaşcan Arslan
Arkadaşlar sadece kırmızı renkte sarı çizgiler oluşuyor ayriyeten de siyah ekranda bariz belli karıncalanma oluyor sebebi nedir bilen varsa çok sevinirim. Şunu da ekliyeyim bir süre sonra da kendiliğinden geçiyor kalıcı değil ama can sıkıyor.
WhatsApp Image 2022-09-04 at 15.18.26.jpeg

ConquerorXIV

80+ Gold
60 hz de oluyor mu

Marcisco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Ulaşcan Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
60 hz de oluyor mu
Düzeldi, Hdmı kablosu kullanıyorum acaba onda olabilir mi? Normalde 144 Hz de kullanıyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

144 Hz den 60 Hz ye inince de baya bir fark oldu sanki 2000 model pc ye dönmüş gibi hissettim .d

ConquerorXIV

80+ Gold
ondan olabilir bende de böyle bir sıkıntı vardı monitörü iade ettim. Sıkıntı devam ederse monitörden olabilir garantisi varsa gönderirsin

Marcisco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Ulaşcan Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ondan olabilir bende de böyle bir sıkıntı vardı monitörü iade ettim. Sıkıntı devam ederse monitörden olabilir garantisi varsa gönderirsin
Bakacağım Displayport ile de deneyeceğim sorun devam ederse yollarım teknik servise. Ucuza almıştım da canımı sıkan monitörsüz kalacak olmam.

60 Hz e indirdiğimde de bu sefer çok az da olsa yine aynı muhabbet oluyor anlamadım gitti...

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold
Bakacağım Displayport ile de deneyeceğim sorun devam ederse yollarım teknik servise. Ucuza almıştım da canımı sıkan monitörsüz kalacak olmam.

60 Hz e indirdiğimde de bu sefer çok az da olsa yine aynı muhabbet oluyor anlamadım gitti...
benim monitörde 60 hz de olmuyordu 165 hz geçince siyah yerlerde kırmızılaşıyordu verdim iadeye sıfır aldığım monitördü bir de.
Ver servise değiştirsinler düzelmez o

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Dostum 60hz de çözülüyorsa hdmi kablon 144hz için yeterince kaliteli olmayabilir

ConquerorXIV

80+ Gold
Dostum 60hz de çözülüyorsa hdmi kablon 144hz için yeterince kaliteli olmayabilir
yine aynı oluyor diyor ki ayrıca 60 hz de olmadığında kesin kablodan demek değildir

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
yine aynı oluyor diyor ki ayrıca 60 hz de olmadığında kesin kablodan demek değildir
Dostum iyi misin sen bu yüzden monitör değiştirilir mi önce kablo değiştirirsin problem kalkmazsa başka çözümler ararsın en son monitör iadesi olur

ConquerorXIV

80+ Gold
Dostum iyi misin sen bu yüzden monitör değiştirilir mi önce kablo değiştirirsin problem kalkmazsa başka çözümler ararsın en son monitör iadesi olur
ben iyiyim sen bilmeden konuşma, kabloyu değiştirecek olmazsa iade eder zaten

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen

ConquerorXIV

80+ Gold
iade edeceksin zaten çözümü yok çünkü konuyu boş uzatma

Top Bottom