Neler Yeni

Recep Baltaş, Technopat'tan ayrıldı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
öbür türlü de sponsor alamadan beş para etmeyecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

kral kaç yaşındasın bilmiyorum ama iş dünyasından neyi nerede söylemeyi öğrenemezsen böyle olmasa bile başka türlüde hayatını olumsuz etkiler bizim milletimiz düşünce ve fikir özgürlügünü ne yazık ki tam kavrayacak olgunluğa gelemedi
Arkadaş dini olarak düşünme, bazı şeyleri bazı ülkelerde fikir özgürlüğü adı altında söylersen örneğin ırkçılık yapmak, lgbt karşıtı olmak falan direkt linçlenir, hissesi bile düşer.

Fikir özgürlüğü diye bir şey dünyanın hiç bir yerinde yoktur.

Existentia

80+ Silver
Arkadaş dini olarak düşünme, bazı şeyleri bazı ülkelerde fikir özgürlüğü adı altında söylersen örneğin ırkçılık yapmak, lgbt karşıtı olmak falan direkt linçlenir, hissesi bile düşer.

Fikir özgürlüğü diye bir şey dünyanın hiç bir yerinde yoktur.
elbette hocam tam olarak öyle , insanlar özgürlüğün ne oldugun bilemediği için çizgileri iyi belirleyemiyor

Leaden_Viever

80+ Bronze
elbette hocam tam olarak öyle , insanlar özgürlüğün ne oldugun bilemediği için çizgileri iyi belirleyemiyor
herkesin doğrusu farklıdır mesela sana göre filistin haklıysa bana göre israil haklı olabilir
sana göre doğru din islamdır bana göre din yoktur kimseyi niye böyle düşünüyor diye onun doğrularını sorgulayamazsın herkes elinde sonunda hesap verecek

Existentia

80+ Silver
herkesin doğrusu farklıdır mesela sana göre filistin haklıysa bana göre israil haklı olabilir
sana göre doğru din islamdır bana göre din yoktur kimseyi niye böyle düşünüyor diye onun doğrularını sorgulayamazsın herkes elinde sonunda hesap verecek
bana ne çok da umrumdaydı sadece nasıl konuşması gerektiğini düşünecek kadar akıllı davrananamış tamamen ona yazar bu haraket. İnsanlar aptalsa bir hamle yaparken aptallıklarını da göz önünde bulundurmak zorundasın karşıdakiler senden fazlaysa da ona göre pozisyon almak zorundasın ister beğenin ister beğenmeyin akıllı insan bunları düşünür

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
Konu İsrail'i desteklemesi değil. Adamın hakaret etmediği değer kalmamış. Daha ne demesi gerekiyor ki?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
Emre Zengin
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom