Neler Yeni

BU OYUNU TEK KİŞİ YAPABİLİRMİ?

KaaNFleX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
Selamün Aleyküm. C# öğrenmeye başladım. İleride tek başıma Gym Simulatör 24, İnternet Cafe Simulatör tarzı simulatör oyunları tek başıma yapabilirmiyim. Yoksa ekip olması şartmı? Bu işte tecrübeli olanlar anlatırsa sevinirim.

Aykut D.

80+ Gold
Selamün Aleyküm. C# öğrenmeye başladım. İleride tek başıma Gym Simulatör 24, İnternet Cafe Simulatör tarzı simulatör oyunları tek başıma yapabilirmiyim. Yoksa ekip olması şartmı? Bu işte tecrübeli olanlar anlatırsa sevinirim.
Fikir verici olabilir :

atosahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Onur Şahin
evet yapabilirsin unity unreal gibi arayüzü kolay ve anlaşılır oyun motorları kullanırsan neden olmasın

KaaNFleX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet yapabilirsin unity unreal gibi arayüzü kolay ve anlaşılır oyun motorları kullanırsan neden olmasın
peki hangi dili öğrenmem daha mantklı olur şuanda c# a yeni başladım. c++ daha iyi diyolar nasıl bir yol izlemeliyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikir verici olabilir :
hocam benim belirli bir sürem yok 1-2 yıldada olur farketmez ama sadece böyle bir şey mümkünmü diye sordum yinede teşekkür ederim

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
İyi dil diye bir şey yoktur, dilleri kendi arasında hız-performans gibi şeylerle kıyaslayabilirsin fakat öğrenmek için en iyi dil, iyi dil diye bir şey olmaz. Unity Engine kullanarak oyun geliştirme planın varsa C# öğrenmelisin, Unreal Engine kullanacaksan da blueprint ve C++ ile oyun geliştirdiğin için C++ öğrenebilirsin.

Aykut D.

80+ Gold
peki hangi dili öğrenmem daha mantklı olur şuanda c# a yeni başladım. c++ daha iyi diyolar nasıl bir yol izlemeliyim?

hocam benim belirli bir sürem yok 1-2 yıldada olur farketmez ama sadece böyle bir şey mümkünmü diye sordum yinede teşekkür ederim
Vakit varsa mümkün yeterli bilgi donanıma sahipsen yaparsın rahatlıkla .

KaaNFleX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi dil diye bir şey yoktur, dilleri kendi arasında hız-performans gibi şeylerle kıyaslayabilirsin fakat öğrenmek için en iyi dil, iyi dil diye bir şey olmaz. Unity Engine kullanarak oyun geliştirme planın varsa C# öğrenmelisin, Unreal Engine kullanacaksan da blueprint ve C++ ile oyun geliştirdiğin için C++ öğrenebilirsin.
tamamdır

Vakit varsa mümkün yeterli bilgi donanıma sahipsen yaparsın rahatlıkla .
peki ne kadar paraya gerek var veya para harcamadan yapılabilirmi ortalama grafikli bir oyun

Aykut D.

80+ Gold
tamamdır

peki ne kadar paraya gerek var veya para harcamadan yapılabilirmi ortalama grafikli bir oyun
Para işci ek elaman çalıştırırsen gider yada uygulamalara v.b .

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alihan YILMAZ
Aramızda bir oyun yapabilmiş yada başladığı işi bitirebilmiş arkadaşların sayısı oldukça düşük. O oyunlar da fifi den oyunlar.

KaaNFleX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Semih Aydın
Çoğu şey ücretsiz.
Atıyorum artık kendin çizmek yerine internetten ücretsiz asssets indirirsin (grafik vs için.) onu kullanırsın.
Kısacası kendin yapabilirsin.
C# öğrenmeni öneririm (BU ALANDA DEĞİLİM SADECE GEÇMİŞTE ÇOK KISA SÜRELİĞİNE UĞRAŞTIM ÇOK FAZLA BİLGİM YOK.)

Top Bottom