Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
talha şahin
Epomaker'in sitesinde 60$'dan 54$'a düştü. 10$ kuponla 44$'a denk geliyor. Bazı arkadaşlara vergi çıkmamış ancak vergi çıksa bile avrupadan geldiği için %20 vergi çıkar. Bence denemeye değer.

aradaşlar bu 10$ davet kodu indirimini nasıl alabiliriz bilen biri varsa anlatır mı

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
talha şahin
Arkadaşlar bu epomaker . Whatgeek de turkiyeye satış kapalı. 10 usd kod için sitesinden kendiniz almanız gerekiyor.
nasıl alabiliyoruz bu kodu hocam ? sanırım birini davet etmemiz ve o kişinin kaydolup bir alışveriş yapması gerekiyor.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
nasıl alabiliyoruz bu kodu hocam ? sanırım birini davet etmemiz ve o kişinin kaydolup bir alışveriş yapması gerekiyor.
Şu linkte anlatmıştım. Alışveriş yapmasına gerek yok kodu istiyorsun mail geliyor . İstediğin hesapta kullanıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf yazar
Arkadaşlar bunu kablolu da kullanabiliyor muyuz. Yalnızca kablosuz mu kullanılıyor?

YUNUS29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
YUNUS

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Arkadaşlar kod için siteye girince sol altta rewards kısmına girip(ilk önce bi kayıt olun) farklı bir mail adresi yazın. Sonra bu hesaptan çıkış yapıp gönderdiğiniz maili kontrol edin. O mail sizi siteye tekrar yollayınca da sol altta sizden mail isteyecek oraya da yine en son kullandığınız maili yazın. Sonra kodu yolluyorlar. Ben adamlara not olarak yanwen ya da yunexpress ile göndermelerini istedim. Eğer Çin den gelmiyorsa böyle bir ihtimalleri var mı acaba? Birde yazdığım notu sipariş bilgisinde göremiyorum. Sizde de durum aynı mı? Umarım iletilmiştir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Tugra
bir şey sorucam gift switch ile flaying fish switch arasında ne fark var

Top Bottom