Neler Yeni

🔥İndirim Vodafone Yalın Fırsatlar İndirimli Tarifeler

Helheimr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yasin b

Ekler

• IMG_5191.png
    IMG_5191.png
    222.1 KB · Hit: 607

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,994
İsim
Taha Efe
İndirimler iyi güzelde Vodafone güzel değil çekmiyor sıkıntı yani
Aga benim Babam 30 yıldır (TelSimle birlikte 90ların sonlarında Abone oldu) Vodafone abonesi, Ben hic böyle -gayımünferit beli etmistir- sikayet ettiğini duymadım:D

Gercii Bende Türk Telekom cekmiyor diye Türkcell'e geçtim Türkcell harbi hepsini sollar çekim konusunda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erdem
Aga benim Babam 30 yıldır (TelSimle birlikte 90ların sonlarında Abone oldu) Vodafone abonesi, Ben hic böyle -gayımünferit beli etmistir- sikayet ettiğini duymadım:D

Gercii Bende Türk Telekom cekmiyor diye Türkcell'e geçtim Türkcell harbi hepsini sollar çekim konusunda.
@Slamori haklı, ben de kampanyayla vodafone'a geçtim ve istanbul'Un göbeğinde full sinyal alsa bile cekmiyor. kopma oluyor. internet sitelerini açmıyor. Şikayetvar da cok fazla sikayet aldı. Yatırıp yapmıyor tamamen müşteri cekme amamclı fiyat düsürüyor.

Turkcell bayisine gidip sordum, Turkcelle mi geçsem daha iyi vodafone için yatırım yapmıyor diyorlar diye.

Evet haklılar dedi!! . VOdafone istanbulda dahi çekmez, geçenler de pişman olur dedi. Turkcelle de geç demem sana aynı sıkıntıyı yaşarsın ama vodafone kadar mağdur olmazsın dedi. EN iyisi ve baz istasyon ağı en geniş olan Turk telekoma geç dedi. (Ben zaten telekomdan - vodafone ucuz diye geçmiştim pişman ettiler)

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,994
İsim
Taha Efe
@Slamori haklı, ben de kampanyayla vodafone'a geçtim ve istanbul'Un göbeğinde full sinyal alsa bile cekmiyor. kopma oluyor. internet sitelerini açmıyor. Şikayetvar da cok fazla sikayet aldı. Yatırıp yapmıyor tamamen müşteri cekme amamclı fiyat düsürüyor.

Turkcell bayisine gidip sordum, Turkcelle mi geçsem daha iyi vodafone için yatırım yapmıyor diyorlar diye.

Evet haklılar dedi!! . VOdafone istanbulda dahi çekmez, geçenler de pişman olur dedi. Turkcelle de geç demem sana aynı sıkıntıyı yaşarsın ama vodafone kadar mağdur olmazsın dedi. EN iyisi ve baz istasyon ağı en geniş olan Turk telekoma geç dedi. (Ben zaten telekomdan - vodafone ucuz diye geçmiştim pişman ettiler)
Doğrudur,Pisman olan cok. Ama Bende Türk Telekomu Özel bir Meseleden dolayı (Çekim Mevzusu) değistirdim, Kesinlikle Turkcellin Ağı en geniş. Yada hic olmazsa bana öyle geliyor. (Marmarayda dahi cekiyor öyle diyim coğu zaman)

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
806
İsim
Asil
Vodafone'dan herkes şikayetçi benim dışımda, gerçi bende şikayetçiyim fiyat konusunda bir tek bana geçiriyorlar. 4gb 1500dk 90tl ancak 30-40 gün içerisinde sözleşmem bitecek ve aynı tarifeye yalan olmasın ya 160tl yada 180tl çektiler. Bu çekmeme sorununu sadece otobanda haraket halindeyken bazı noktalarda internet koptu o kadar.

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
deniz akkurt
türk telekom kullanıyorum mersinde yasıyorum allah belasını versin çekmiyor telefon ya inanılmaz. vodafone da şansımı denesem mi yoksa direkt turkcell geçip rahatlasam mı bilemedim.

Enco

80+ Silver
Acaba abone yoğunluğundan filan mı bu çekim sıkıntısı. Çünkü sözleşmede gördüm buna istinaden hızda kısıtlama yapılacaktır vs yazıyordu.

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Oğuz
Arkadaslar Vodafonun bize verdiği tarifelerde hep Megabit kısıtlaması var. Yani atıyorum ortalama 5 megabit bağlantı hızı veriyorsa indirme hızı aşağı yukarı 500 600 kb oluyor.

ConquerorXIV

80+ Gold
Eskiden vodafone metroda çekiyordu hala çekiyor mu kullanan var mı ?

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Aziz
Turkcell'den bu 60 GB tarife için geçtim, memnunum. Şu anlık hiçbir sıkıntım yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,023
Üyeler
141,077
Son üye
foxic266
Top Bottom