Neler Yeni

İsrail'i boykot etmek için

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Evet Doğu Türkistan olaylarına ses ediyorduk ama bu tipleri ilk defa duyduk, filistin olayı olmasa duymazdık da. Sorsan haritadan yerini gösteremezler. Boykotum amacını aslında anlattım saygımdan bir daha anlatmayacağım, adam olana laf bir kez söylenir çünkü. Boykot aslında milli üretimi de körükler çünkü gerçekten alternatif yok, üretilmek zorunda ama bizim millete nafile yine ortada bir şey yok.
Filistin senin savaşındır.
Filistin halkı Müslümandır (eğer müslümansan seni ilgilendiriyor tabii)
İsrail ortak düşmanındır.
Gazzeden sonra Lübnan, Suriye en sonunda da inançlarının vazgeçilmezi olan vadedilmiş toprakları barındıran ülkene geldiğinde de ağlama.
Filistin öncelikle Müslümansan sonra Türksen senin sorunun. Ha diyorsanki toprak bütünlüğü benim için önemli değil, doğu tarafını komple alabilirler diyorsan cezan müebbet, keşke Hiyanet-i Vataniyye kanunu kaldırılmasaydı.
Merak etme Ben Türk Oğlu Türk'üm.
Savaş çıkarsa bu topraklar için savaşır ve canımı, kanımı seve seve bu topraklar için ıslatırım.
Türkiye Cumhuriyeti LAİK bir devlettir ama madem bu kadar iyi bir Müslümansın sana söz veriyorum gel Filistin'e uçak biletini ben alayım.
Git orada çarpış, savaş.

Müslüman dediğin sadece müslümanları umursamaz.
Müslüman dediğin "kişinin dinine, ırkına bakmaz."
Müslüman dediğin kişinin haklı olup olmadığına, ezilip ezilmediğine bakar.
Müslüman dediğin Ukrayna'da katledilen bebekler için de ağlar, üzülür.
Siz Müslümanlığı arap seviciliğine alet ediyorsunuz.

TEKRAR SÖYLÜYORUM: FİLİSTİNE GİDİP SAVAŞACAKSAN GİDİŞ BİLETİNİ SEVE SEVE HEMEN BUGÜN ALABİLİRİM.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Savaşın ilk günü "nasıl koyduk ama İsrail'e?"
1 ay sonra "Müslüman kardeşlerimiz ölüyor, İsrail terörist, #boykotmekdanıls😭😭😭".
Savaş çıktığında İsrail'in yerle bir olması için savaşı destekleyenler bugün orada ölen çocukların ölümlerinde payları vardır. Bugün İsrail savaşta üstünlük kurduğunda gelip burada ağlamayın. Savaşın başından beri barışı destekleyen taraftaydım hala daha öyleyim. Savaş hiçbir şeyi çözmedi.
İsrail bir gün değil bir saat bile üstünlük kursaydı şuan savaşıyor olmazlardı merak etme. İsrail ile gazzenin(ülke bile değil) ekonomik ve teknolojik güçlerini karşılaştır bakalım. Ne çıkacak ortaya.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
ibrahim ahıskalı
windows u veya macos u kullanmadan başlayabilirsin.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Benim kafa yapımdakiyle uyuşmayabilir fakat Kurandakiyle uyuşmuyorsa gayet tabii diyebilirim ki Müslüman değildir. Boykot eder etmez, Müslümandır değildir gram umrumda değil. 3 gram aklıyla dalga geçmeye çalışmasa laf da etmem. Komik ve bir o kadar üzücü.
Kuranda yazanı uygulamıyorlar ise o onların problemi hocam boşver geç sen. Kimse şu dönemde 4/4 lük müslüman değil sonuçta. Çok takmayalım bu konuları biz. Milletin ağzında dalga konusu olur böyle giderse müslümanlık.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Merak etme Ben Türk Oğlu Türk'üm.
Savaş çıkarsa bu topraklar için savaşır ve canımı, kanımı seve seve bu topraklar için ıslatırım.
Türkiye Cumhuriyeti LAİK bir devlettir ama madem bu kadar iyi bir Müslümansın sana söz veriyorum gel Filistin'e uçak biletini ben alayım.
Git orada çarpış, savaş.

Müslüman dediğin sadece müslümanları umursamaz.
Müslüman dediğin "kişinin dinine, ırkına bakmaz."
Müslüman dediğin kişinin haklı olup olmadığına, ezilip ezilmediğine bakar.
Müslüman dediğin Ukrayna'da katledilen bebekler için de ağlar, üzülür.
Sizin Müslümanlığı arap seviciliğine alet ediyorsunuz.

TEKRAR SÖYLÜYORUM: FİLİSTİNE GİDİP SAVAŞACAKSAN GİDİŞ BİLETİNİ SEVE SEVE HEMEN BUGÜN ALABİLİRİM.
Merak etme hergün bir açığını arıyoruz zaten topluluk olarak, gazzeye hiçbir şekilde giriş yok. Ama bir yolunu bulursan seve seve giderim, ilk günden beri bunu arzuluyorum çünkü. Ha bu arada ukrayna için ses çıkarmadığımızı nerden çıkardın reis, sen beni çok iyi tanıyon he herhalde doğduğum günden beri beni takip ediyorsun sanırım. Safi boşsunuz.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
.
Ufak bir detay ekleyeyim. İsrail'in yayınladığı ölüm listesinde yer alan Hamas liderlerinin tamamı Avrupa ülkelerinde!
Hamas bunları iyi oyuna getirdi. Bugün bulunduğum meydanda Hamas posterleri asmışlar koskocaman. Ulan Hamas kim? Terörist mi ,ajan mı kim bunlar da sen posterlerini asabiliyorsun? Ne başardılar ? Savaşı körükleyip ortadan kayboldu adamlar daha sesleri çıkmıyor. Madem savaşta ezilecektin, bir planın yoktu ne diye onca insanın ölmesine vesile oldun? Filistin halkı umrumda olacak en son halklardan biridir o yüzden yaşanan olayları pek umursamadım şimdiye kadar ama bizim halkın çıkıp elinde saçma sapan Hamas, Filistin bayraklarıyla sokağa çıkması beni bile deli etti. Banane kardeşim orta doğudan? Eğer beni tehdit edecek bir durum varsa önlemimizi alalım bize yeter. Aynısı başımıza gelse Filistin devletinin umrunda bile olmayız ama biz o durumu zaten yaklaşık 1 asır önce yaşadık ve şanslı sayılırız ki Kemal paşa sayesinde alnımızın akıyla çıktık o savaştan. Filistin onca sene boyunca bir Atatürk çıkartamadıysa o da kendi ayıpları.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Kuranda yazanı uygulamıyorlar ise o onların problemi hocam boşver geç sen. Kimse şu dönemde 4/4 lük müslüman değil sonuçta. Çok takmayalım bu konuları biz. Milletin ağzında dalga konusu olur böyle giderse müslümanlık.
Hocam benim gerçekten umrumda değil, herkes 4/4 müslüman değil elbette bizim de kusurlarımız var ama bu yaptığı kışkırtmak.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
.
İsrail bir gün değil bir saat bile üstünlük kursaydı şuan savaşıyor olmazlardı merak etme. İsrail ile gazzenin(ülke bile değil) ekonomik ve teknolojik güçlerini karşılaştır bakalım. Ne çıkacak ortaya.
Savaşın ilk günlerinde "İsrail askerleri sokağa çıkamıyor şöyle yeniyoruz böyle koyuyoruz savaşa devam edin" diyenler şuan lütfen İsrail'i durdurun diye ağlıyor.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Merak etme hergün bir açığını arıyoruz zaten topluluk olarak, gazzeye hiçbir şekilde giriş yok. Ama bir yolunu bulursan seve seve giderim, ilk günden beri bunu arzuluyorum çünkü. Ha bu arada ukrayna için ses çıkarmadığımızı nerden çıkardın reis, sen beni çok iyi tanıyon he herhalde doğduğum günden beri beni takip ediyorsun sanırım. Safi boşsunuz.
Yok Müslümansan senin savaşındır falan söylemlerinden çıkartıyorum.
Şimdide de klasik ezikçe savunma "ses çıkarmadığımızı nereden biliyorsun" :D
Baya gülüyorum size.

Filistin'e gitmek için açığı internetten mi arıyorsunuz? Vay canına savaşmak, gitmek için ne büyük bir fedakarlık.
Savaşacak olan adam evinde durmaz oraya gider alternatif yollar arar. Ayrıca bilir ki internette var olan bir açık/geçişi İsrail'de bilir, bombalar bu yüzden oradan farklı bir yerden geçerim diye de bilir.

Kısacası: Klavye delikanlılığınız da tamam.

Yaptığınız bütün hareketleri Müslümanlıkla nitelendirmeyin.
Sizler Müslümanlığın Elçisi, koruyucusu değilsiniz.
Yok Müslümansan senin savaşındır falan gidin ötede top oynayın.

Madem bilmiyorum şunu sorayım. Yurt dışından ülkene kaç bin dolar para getirdin de ekonomiye katkı sağladın?
Hayatında hiç ateşli silah kullandın mı?
Bir gazi, şehit ailesi ile oturup acılarını paylaştın mı?
Gaziler gününde şehirlerde bulunan Gazilerimizi ziyaret ettin mi?

Kanını bu toprakları sulayan insanları unutup gidiyorsunuz bir de burada askercilik oynuyorsunuz ya hiç bir şey demiyorum.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hamas bunları iyi oyuna getirdi. Bugün bulunduğum meydanda Hamas posterleri asmışlar koskocaman. Ulan Hamas kim? Terörist mi ,ajan mı kim bunlar da sen posterlerini asabiliyorsun? Ne başardılar ? Savaşı körükleyip ortadan kayboldu adamlar daha sesleri çıkmıyor. Madem savaşta ezilecektin, bir planın yoktu ne diye onca insanın ölmesine vesile oldun? Filistin halkı umrumda olacak en son halklardan biridir o yüzden yaşanan olayları pek umursamadım şimdiye kadar ama bizim halkın çıkıp elinde saçma sapan Hamas, Filistin bayraklarıyla sokağa çıkması beni bile deli etti. Banane kardeşim orta doğudan? Eğer beni tehdit edecek bir durum varsa önlemimizi alalım bize yeter. Aynısı başımıza gelse Filistin devletinin umrunda bile olmayız ama biz o durumu zaten yaklaşık 1 asır önce yaşadık ve şanslı sayılırız ki Kemal paşa sayesinde alnımızın akıyla çıktık o savaştan. Filistin onca sene boyunca bir Atatürk çıkartamadıysa o da kendi ayıpları.
Kendi ülkesi her kulvarda batarken sesini çıkarmayan ne kadar tip varsa elinde Filistin bayrağı, dilinde Hamas. Tamamen yozlaşmışlar.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Hamas nasıl ortadan kayboldu la :D Ulan ne cahil adamlarsınız ya vallahi. Hamas yıllardır gazzede olan israil rejimine karşı halkı savunan İslami bir ordu. İsrailin gözünde bir terörist çünkü israil filistin topraklarının(+ tüm arzı mevud) kendilerinin olduğunu ve onların birer işgalci olduğunu söylüyor. Filistin milletine gelecek olursak çanakkalede bizimle yanyana savaşan milletleri araştır kimlermiş. Orta doğu zihniyeti işte, bir insana veya gruba bakarak tüm ırkını aşağılamak veya yüceltmek .

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
.
Hamas nasıl ortadan kayboldu la :D Ulan ne cahil adamlarsınız ya vallahi. Hamas yıllardır gazzede olan israil rejimine karşı halkı savunan İslami bir ordu. İsrailin gözünde bir terörist çünkü israil filistin topraklarının(+ tüm arzı mevud) kendilerinin olduğunu ve onların birer işgalci olduğunu söylüyor. Filistin milletine gelecek olursak çanakkalede bizimle yanyana savaşan milletleri araştır kimlermiş. Orta doğu zihniyeti işte, bir insana veya gruba bakarak tüm ırkını aşağılamak veya yüceltmek .
Savunmaya bak Filistin mi kaldı ortada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demekki iyi savunamamışlar yıllarca

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom