Neler Yeni

PlayStation 5 mi Xbox Series X mi Almalıyım?

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
Zamanla ilk günden gelecek oyunlar neyin inkarı bu herkes aynı şeyi anlamış işte!
1. Herkes aynı şeyi anlamadı attığın kaynaklarda bile oyunların daha hızlı geleceğini söylemiş adamlar. Yani kaynakların yine seni yalanlıyor :D

2. Adamın söylediği şeyler gayet açık ve net. ilk gün geleceğine dair hiçbir şey yok buna dair herhangi bir şey de söylememiş. Bu süreç daha da hızlanacak sadece.

Yanlış bilgiden banlanan birileri olacaksa onlar siz olursunuz hem yanlış bilgi hem birden çok hesap yüzünden!
Bu benim ilk ve tek hesabım. Ben hiçbir zaman yanlış bilgi vermedim yanlış bilgi veren kişi sensin bunu gayet kanıtladım. Ayrıca o konuda ne olup ne bittiği hakkında hiçbir fikrim yok 1-2 hafta bulundum sadece.

geçmiş olsun ilk günden geliyor herkes ilk günden pc ye gelecek anlamını çıkardı sadece ben değil.
Tamam.

God of War'ın 20 senelik kitlesi var neredeyse aynı şey değil.
Bethesda oyunlarının da sağlam bir kitlesi var özellikle modcular bu oyunları taşıyor genelde. Ama onlar bile bu oyunu yarı yolda bıraktı neden sence?

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
XBox oyunları yavaş yavaş PS'ye gelmeye başlayacak bir kere bu pazara girdiler 4 oyunla sınırlı kalmayacak bu. Phill zaten "Bir oyunun başka bir platforma çıkmasını asla göz ardı etmememiz gerektiğini düşünüyorum" dedi yani hiç kandırmasınlar kendilerini gelecek XBox özel oyunları PS'ye.
Hayırdır seni bu kadar kesin konuşturan nedir burada? sanki Phil Spencer kesin konuşmuş gibi yorum katmışsın kendinden açık açık manipülasyon yapmışsın! Yanlış bilgilendirmeden dolayı banlanman lazım!
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. Herkes aynı şeyi anlamadı attığın kaynaklarda bile oyunların daha hızlı geleceğini söylemiş adamlar. Yani kaynakların yine seni yalanlıyor :D

2. Adamın söylediği şeyler gayet açık ve net. ilk gün geleceğine dair hiçbir şey yok buna dair herhangi bir şey de söylememiş. Bu süreç daha da hızlanacak sadece.
Off 20 defa açıkladım ya anlamıyorsan nörolojiye filan görün algılanmanda sıkıntı var galiba! D Sony PC 'ye çıkan oyunlardan çok para kazanmak istiyor bunu da Sony başkanı açık açık dile getirdi adam agresif bir tutum segileyeceğiz dedi daha çok para kazanmak istiyorsan oyunları ilk günden PC ye çıkartırsın bu kadar basit kimse bayatlamış oyundan youtube da binlerce gameplay videosu olan oyundan çok para kazanamaz! Umarım bu defa anlamışsındır!
Bu benim ilk ve tek hesabım. Ben hiçbir zaman yanlış bilgi vermedim yanlış bilgi veren kişi sensin bunu gayet kanıtladım. Ayrıca o konuda ne olup ne bittiği hakkında hiçbir fikrim yok 1-2 hafta bulundum sadece.
Anlat anlat heyecanlı oluyor :D
Tamam.

Bethesda oyunlarının da sağlam bir kitlesi var özellikle modcular bu oyunları taşıyor genelde. Ama onlar bile bu oyunu yarı yolda bıraktı neden sence?

Bethesda'nın her oyunu aynı tür mü ki herkes her çıkan oyunlarını sevsin zekaya bak birinde kılıç kalkan var diğerinde uzaydasın :D

Son düzenleme:

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
Hayırdır seni bu kadar kesin konuşturan nedir burada? sanki Phil Spencer kesin konuşmuş gibi yorum katmışsın kendinden açık açık manipülasyon yapmışsın! Yanlış bilgilendirmeden dolayı banlanman lazım!
Phill'in söylediği şey çok açık ve net, senin gibi oradan buradan uydurmadım ben bunları :D Adam açık açık "Indiana ve Starfield ilerde PS tarafına gelebilir mi?" Sorusuna bildiğin "Her an her şey olabilir" tarzı bir cevap vermiş. Ki burada adamlar pazara giriş yapmış aynı PS'nin PC tarafına giriş yaptığı gibi. Adamlar 4 oyun getirmiş bile. Sony çıkıp ilk günden Gow'u Spideri PC tarafına getirdi mi de sen kesin konuşuyorsun? Helldivers neyse o tarz oyunlar kesin gelecek zaten ama büyük oyunlar hakkında buna dair bir açıklama yok. Her şeyi geçtim yalan yanlış bilgiler veriyorsun insanlara. Kıvırmayı bırak, rezilliğini örtbas etmeye çalışma.

Bethesda'nın her oyunu aynı tür mü ki herkes her çıkan oyunlarını sevsin zekaya bak birinde kılıç kalkan var diğerinde uzaydasın :D
RPG bir tür. Haliyle meraklısı çok. Bethesda oyunlarının belirli bir kitlesi var bu kitlenin olmazsa olmazı modcular ve onlar bile Starfieldı yarı yolda bıraktı :D

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Phill'in söylediği şey çok açık ve net, senin gibi oradan buradan uydurmadım ben bunları :D Adam açık açık "Indiana ve Starfield ilerde PS tarafına gelebilir mi?" Sorusuna bildiğin "Her an her şey olabilir" tarzı bir cevap vermiş. Ki burada adamlar pazara giriş yapmış aynı PS'nin PC tarafına giriş yaptığı gibi. Adamlar 4 oyun getirmiş bile. Sony çıkıp ilk günden Gow'u Spideri PC tarafına getirdi mi de sen kesin konuşuyorsun? Helldivers neyse o tarz oyunlar kesin gelecek zaten ama büyük oyunlar hakkında buna dair bir açıklama yok. Her şeyi geçtim yalan yanlış bilgiler veriyorsun insanlara. Kıvırmayı bırak, rezilliğini örtbas etmeye çalışma.
Bir tane yalan yanlış bilgi verdiğim yok Sony başkanının açıklamalarında herkes ilk gün PC ye oyun gelmesini anlamış çünkü para kazanmak istiyoruz demiş para kazanmak istiyorsan eskimiş oyunlardan kazanamazsın. her gün sizin gibileri reil ettim burada. Sony başkanını bile yalanlayan gördüm :D ama sizin yalan yanlış bilgilerle insanları kandırmanızın önüne bir nebze de olsa geçebildim o bana yeter.

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
Hiroki Totoki PlayStation'ın geleceği hakkında konuştu;

"Bundan sonra PS özel oyunlarını ilk gün PC'de bile görebiliriz. Artık "exclusive" diye bir şey kalmayabilir. Buna Sony'nin geliştirdiği oyunlar da dahil."

Bir tane yalan yanlış bilgi verdiğim yok
Yanlış bilgi verdiğin yok demek ha? Bize şu yukarıdaki açıklamayı nerede yapmış atar mısın? O sözleri nerede söyledi Hiroki Totoki at bekliyorum. Bakalım kim rezil olmuş yanlış bilgi vermiş :D

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Yanlış bilgi verdiğin yok demek ha? Bize şu yukarıdaki açıklamayı nerede yapmış atar mısın? O sözleri nerede söyledi Hiroki Totoki at bekliyorum. Bakalım kim rezil olmuş yanlış bilgi vermiş :D
Playstation özel oyunlarının PC'de satış rakamları 2020'de çıkan Horizon Zero Dawn 3.3 milyon satmış en çok satan o zaten. Daha sonra 2.5 milyon satan GOW geliyor 14 ocak 2022'de çıkmış tüm oyunlar çok az satmış PC'de neden peki? Linkin yorumunda herkes aynı şeyi yazmış çünkü oyunlar PC platformuna çok geç çıkıyor demişler! Peki Sony başkanı ne demişti PC platformuna daha fazla önem vereceğiz daha agresif olacağız daha çok para kazanmak istiyoruz dedi. Buradan aklı başında herkes aynı şeyi anlıyor oyunlar ilk günden PC'ye gelecek başka lamı cimi yok az biraz zekası olan herkes aynı sonuca varıyor! Çünkü sonradan PC'ye çıkan Playstation oyunları kötü satış rakamlarına sahip Playstation platformuna göre bu kadar basit.

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
Playstation özel oyunlarının PC'de satış rakamları 2020'de çıkan Horizon Zero Dawn 3.3 milyon satmış en çok satan o zaten. Daha sonra 2.5 milyon satan GOW geliyor 14 ocak 2022'de çıkmış tüm oyunlar çok az satmış PC'de neden peki? Linkin yorumunda herkes aynı şeyi yazmış çünkü oyunlar PC platformuna çok geç çıkıyor demişler! Peki Sony başkanı ne demişti PC platformuna daha fazla önem vereceğiz daha agresif olacağız daha çok para kazanmak istiyoruz dedi. Buradan aklı başında herkes aynı şeyi anlıyor oyunlar ilk günden PC'ye gelecek başka lamı cimi yok az biraz zekası olan herkes aynı sonuca varıyor! Çünkü sonradan PC'ye çıkan Playstation oyunları kötü satış rakamlarına sahip Playstation platformuna göre bu kadar basit.

Yav çocuk uzatıp durma soruma cevap ver söylediğin her şeye cevap verdim zaten adam süreci hızlandırmak istiyor ilk günden getirmek değil amacı demedi böyle bir şey. Hiroki Totoki nerede "Bundan sonra PS özel oyunlarını ilk gün PC'de bile görebiliriz. Artık "exclusive" diye bir şey kalmayabilir. Buna Sony'nin geliştirdiği oyunlar da dahil." Dedi? At açıklamayı. Atamıyorsan boş boş konuşup durma burada yalan yanlış bilgi verdin ve şu anda rezilliğini örtbas etmeye çalışıyorsun bu kadar basit.

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Yav çocuk uzatıp durma soruma cevap ver söylediğin her şeye cevap verdim zaten adam süreci hızlandırmak istiyor ilk günden getirmek değil amacı demedi böyle bir şey. Hiroki Totoki nerede "Bundan sonra PS özel oyunlarını ilk gün PC'de bile görebiliriz. Artık "exclusive" diye bir şey kalmayabilir. Buna Sony'nin geliştirdiği oyunlar da dahil." Dedi? At açıklamayı. Atamıyorsan boş boş konuşup durma burada yalan yanlış bilgi verdin ve şu anda rezilliğini örtbas etmeye çalışıyorsun bu kadar basit.
Senin süreci hızlandırmak istiyor dediğin şey zırvalamaktan başka bir şey değil. Öyle yaparak para kazanamazsın bu kadar basit herkes aynı sonuca varıyor sen ısrarla inat ediyorsun. Bir sene sonra çıkacak oyunun bile Youtube'da binlerce gameplay videosu olacak kim niye alsın o saatten sonra o oyunu? Sony özel oyun devri bitmiştir bu kadar basit! Hiroki Totoki'nin agresif tutum açıklaması bunun kanıtıdır.

sen yunus her ceza aldığında veya ceza almak istemediğinde ortaya çıkan çoklu hesap kullanan spam ve yalan bilginin kralısın tebrik etmek lazım seni yunus :D

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
Senin süreci hızlandırmak istiyor dediğin şey zırvalamaktan başka bir şey değil.
Adam ilk gün getireceğine dair hiçbir şey dememiş o konuşmadan çıkarabileceğin tek anlam sürecin hızlandırılacağı :D Ama sen kafanda bir şeyler kurmayı seviyorsun belli yani.

"Bundan sonra PS özel oyunlarını ilk gün PC'de bile görebiliriz. Artık "exclusive" diye bir şey kalmayabilir. Buna Sony'nin geliştirdiği oyunlar da dahil."
Şu rezilliğini hiçbir zaman unutma.

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Adam ilk gün getireceğine dair hiçbir şey dememiş o konuşmadan çıkarabileceğin tek anlam sürecin hızlandırılacağı :D Ama sen kafanda bir şeyler kurmayı seviyorsun belli yani.
Tüm yabancı forumlar oyunların ilk günden geleceğini anlamışlar bir sen anlmamışsın hiç şaşırmadım! :D
Şu rezilliğini hiçbir zaman unutma.
Sony özel oyun devri bitmiştir bu kadar basit.

Sen niye sadece yunus ceza almak istemediği için sustuğunda veya o ceza aldığı dönemlerde yazıyorsun! ah yunus ah yakalandın yunus :D

Son düzenleme:

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
sen niye yunus ceza almak istemediği için sustuğunda veya o ceza aldığı dönemlerde sadece yazıyorsun! ah yunus ah yakalandın yunus :D
Aynen öyle böyle iftira atarak rezilliğini örtbas etmeye çalış! 🤣

Bir tane yalan yanlış bilgi verdiğim yok

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Aynen öyle böyle iftira atarak rezilliğini örtbas etmeye çalış! 🤣
gdfg.png

yunus noldu ya Xbox konsol işinden ayrılılyordu hani ama adamlar 2 tane konsol çıkartacağız diyorlar! hem de biri el konsolu olacakmış :D ah yunus spamci yanlış bilgilendirici yunus yakalandın yunus :D

bitmiyor yunus'un yanlış bilgilendirmeleri bitmiyor :D
gdrg.png

yunus ta yalanlar biter mi bitmez devammm :D
ggs.png

bomba geldi bomba :D:D:D nasılda inanmış garibim kolpacı yunus yanlış bilgilendirici yunus yalancı yunus :D Xbox'dan yeni konsol beklemek müritlikmiş palyaçolukmuş :D
ghdfhd.png

Bitmiyor beyler bitmiyor yunus'ta yalan bilgilendirme bitmiyor :D
ghthd.png

Xbox CEO'su Yunus274 konuştu yeni konsol monsol yok beyler 3. parti yayıncı oluyoruz :D
gsweaw.png

Activision anlaşması yandı arkadaşlar geçmiş olsun :D yanlış bilgilendirici yunus :D
gsasdawd.png

Arkadaşlar anlaşma yandı hiç söylemiyorsunuz ama :D yanlış bilgilendirici yunus!
gfafdg.png

Gidip detaylı araştırın arkadaşlar Xbox çekiliyor konsol piyasasından :D herkesin çöpe atacak parası yok diyorsun ama PS Store'un milleti kazıklayan fiyatlarını bildiğin halde insanları Playstation almaya yönelendiriyorsun Xbox Store çok daha ucuz olduğu halde! yanlış bilgilendirici yunus :D
gsuı.png

atma ziyaaa ziyaaa ziyaaa :D
gswrar.png

Son düzenleme:

asko56

80+ Bronze
bu yönetim ne yapıyor milleti rahatsız etmekten başka işe yaramayan bir troll hala yazmaya devam edip insanları rahatsız ediyor şu arkadaşı konsol konularından uzak tutmanın bil yolu yordamı yokmu 5 metre yazı laf sokmalar konu konsol konusundan çıkıp laf dalaşına dönüyor.

@Mehmet Yılmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,206
Üyeler
141,412
Son üye
Kayra Pasha
Top Bottom