Neler Yeni

İTOPYA DOĞUM GÜNÜ İNDİRİMİ ASUS ROG STRİX GO KULAKLIK

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Bedirhan Şen
eklemeyi unuttum kulaklığın incelemelerini izlediyseniz kulaklığın müzik geçme durdurma butonu scam direk 3 fonksyonlu bir tuş değil o tek bir tuş basıyon şarkı duruyo basılı tutuyorsun şarkı geçiyor.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Şöyle diyim Logitech g430 kulaklığın USB ses kartını kullanıyordum uzun süredir.
Ama daha sonra şöyle bir kulaklık standı aldım.itopya rampage e ürettirmiş.Kulaklikta tek soket kulaklık jaki mevcut. Ve 2 adette USB portu var.Enteresan şekilde performansını beğendim.logelitechten daha yüksek ses veriyor.150 TL ye almıştım mağazasından.rog kulakliktanda vazgeçtim zaten.kocakulakli kişilerde rahatsız ediyormuş 🙂
Alıntıyı görüntüle
Şu ürünü alırken 50 defa düşünmüştüm, gereksiz alma ne gerek var diye . Şimdi ise iyiki almışım diyorum 😀 ( standdan bahsediyorum )

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
Şu ürünü alırken 50 defa düşünmüştüm, gereksiz alma ne gerek var diye . Şimdi ise iyiki almışım diyorum 😀 ( standdan bahsediyorum )
valla sorma bende mağazadan almıştım.Şimdiki aklım olsa 1 tanede yedek alırdım.
2x usb 2.0 1 adet ses jakı ve ses kartı çok tatmin edici

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
valla sorma bende mağazadan almıştım.Şimdiki aklım olsa 1 tanede yedek alırdım.
2x usb 2.0 1 adet ses jakı ve ses kartı çok tatmin edici
Aynen öyle bende keşke bir tane daha alsaymisim dedim

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
mert kurtulus
Bugun çok yorum okudum sonra mağazaya gittim elime aldım ürünü geri bıraktım iyi ki almamışım

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Cemal Hasan
Arkadaşlar orta kalite bir kulak içi kulaklık ile 2k lık oyuncu kulaklıkları ile eşdeğer ses performansı alacağınızı hala neden anlamadınız ?...

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Murat demir
kasımda aldım bu fiyata alınabileceğini düşünüyorum padleri pek rahat değil ve durduk yere kopma sorunları oluyo bazen kısa süreliğine illa kablosuz diyosanız alın ama kesinlikle bi rog ürünü olduğunu düşünmüyorum kutu sunum rog ama ürün rog değil bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

tercih meselesi yani

Can...

80+ Platinum
Kullanıyorum gayet memnunum. Farklı kullanıcılardan olumsuz yorumlar var bilmiyorum ama arctis 9 dan geçtim bu kulaklığa sorusu olan varsa alabilirim fiyatı çok iyi
Artics 9 dan Asus'un giriş seviyesi bir kulaklığına mı geçtin ?

Robius

80+ Bronze

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Murat demir

UchihaKisame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ahmet ÇETİN
Ben ürünü 1 gündür kullanıyorum, öyle aman aman kötü yanını görmedim. Arkadaşların bahsettikleri menzil konusunda haklılar 2 oda yana geçince kopuyor bence tatmin edici değil orası. Ortalama menzil 10-15m. Sesi bana güzel geldi. Mikrofonu konusunda dc de arkadaşlarım beğendi onların yalancısıyım :D

Son düzenleme:

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
nk
Daha önce hiç bu kadar gömülen bir ROG ürünü görmedim açıkçası ciddi ciddi bitane alıp deneyesim geldi =)

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Yiğit Metinkale
Rampage Crack ürünü 1400tl bandında satılırken,

Asusun bu kulaklığı kargo dahil 2050tl ye geliyor.
Kulaklığın kalitesi ben buradayım diyor.
Yanındaki çantası çok iyi ,dönüştürücü aparatı kablosu harici olarak alsanız 600-700tl para ödersiniz.
Bu fiyata bu kulaklığı gömmeyi bırakın arkadaş :)

Top Bottom