Neler Yeni

İTOPYA DOĞUM GÜNÜ İNDİRİMİ ASUS ROG STRİX GO KULAKLIK

XXMAXZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ahmet yılmaz
Bende indirimden aldım ürünü. Malzeme kalitesi en azından hissiyat olarak baya iyi geldi bana. Zamanla ne olur bilmiyorum. Ses konusunda en başta boğuk geliyor ama asus yazılımı kurunca baya güzel hale geliyor. 1 saat kadar oyun oynadım kulaktaki konforu iyi. Oyun için ses düzeyi kalitesi gayet iyi ama müzik için alacaklar bas seviyesinden çok memnun kalmayabilir. Menzil oyun için aldığımdan çok önemli değil. Benim için verdiğim paranın hakkını veriyor şu an.

Can...

80+ Platinum
ROG ne zamandır Asus'un giriş seviyesi? :kekw:
AHA BİR cahil araştır bakalım rog un giriş seviye ürünü aynı şekilde 240hz olarak satılan asus rog monitörde aynı şekilde giriş seviyesi rog ürünleri o yüzden rog kalitesini yansıtmıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu kulaklıktan beri :D
giriş seviye rog monitörde var o yüzden çok önermiyorlar ama yine de kalitelidir bu kulaklık hariç

Artarof

80+ Bronze
Beyler bu kulaklığı daha önceden inceliyordum 2600 TL idi 2000 TL'ye düşmüş. Tavsiye eder misiniz var mı kullanan ?

Bu kulaklığı almayın

Bu kulaklığı almayın
2020 Eylül gibi kulaklığı aldım, 2023 Temmuza kadar kullandım. Çok iyi şekilde muhafaza edip dikkatli kullanmama rağmen bir sene içerisinde derilerinde soyulamalar başladı. Zaman ilerledikçe bu soyulmalart arttı, üstüne kulaklık 2. senesini doldurmaya 5 ay kala boy ayarlama kısımlarında çatlaklar meydana geldi. Bu çatlaklar kırılma derecesine ikinci senesini doldurunca geldi tabi ama sorunları biter mi? bitmez tabi :D. Neyse bantla, cırtla falan tutturdum öyle kullanıyorum derken 5 ay sonra da kulaklığın pedi durduk yere açılmaya başladı. Başta önemsemedim ama zamanla pedin içindeki kumaş yerinden ayrıldı, pedin yarısı kulaklıktan kendiliğinden ayrılmaya başladı :D. Bu arada kulaklığı sadece ev ortamında kullandım, günlük ortalama 6-7 saat civarı kullanıyordum. Malzeme kalitesi ne kadar berbat olsa da kulaklığın performansından memnundum. Pil ömrü, ses kalitesi, hafifliği, rahatlığı, mic kalitesi olarak beni fazlasıyla tatmin ediyordu. Şu anda bile bu özelliklerinde sıkıntısı yok ama maalesef sağlıklı şekilde kullanılabilecek durumda değil.

ROG ne zamandır Asus'un giriş seviyesi? :kekw:
Asus rog Delta S wireless kullanmaktayım, go 2.4'ü neredeyse 3 yıl kullandım. Aralarındaki farkı buraya yazmaya üşeneceğim kadar çok ama ikisininde adında ROG geçiyor :D.

Son düzenleme:

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
mert kurtulus
Zaten mevzu ürünün ses veya mik performansı değil malzeme kalitesi dün almaya niyetlendim ve mağazaya kadar gittim. Forumlarda 4 5 aydan sonra kulaklık plastikleri kırıldığı ve garanti tarafından yapılmadığı ( kullanıcı hatası maliyet kulaklık parasi kadar) olduğu için almaktan vazgeçtim. Bir kulaklık alıyorsam onu min 3 4 sene kullanmak gerek ama bu kulaklığı kullanan 1 kişi var oda her yeri bantlı

Robius

80+ Bronze
AHA BİR cahil araştır bakalım rog un giriş seviye ürünü aynı şekilde 240hz olarak satılan asus rog monitörde aynı şekilde giriş seviyesi rog ürünleri o yüzden rog kalitesini yansıtmıyorlar

giriş seviye rog monitörde var o yüzden çok önermiyorlar ama yine de kalitelidir bu kulaklık hariç
Asus giriş seviyesi demişsin şimdi ROG giriş seviyesi diyorsun. Bu kadar dönek olma.

Can...

80+ Platinum
Asus giriş seviyesi demişsin şimdi ROG giriş seviyesi diyorsun. Bu kadar dönek olma.
otistik misin maymun konudaki kulaklık ne asus değil mi boş beyinli daha okuduğunu anlayamayacak kadar acizsin gelmiş dönek diyorsun

sanki ikisi bam başka markalar da edebiyat yapıyor hırremin seni haksızsın üste çıkmaya çalışma bari

Sevtun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tuncay
Kullanıyorum gayet memnunum. Farklı kullanıcılardan olumsuz yorumlar var bilmiyorum ama arctis 9 dan geçtim bu kulaklığa sorusu olan varsa alabilirim fiyatı çok iyi
Merhaba hocam hayırlı olsun, Söylendiği gibi şarjı baya yeterli mi? Ben 12 saat pcdeyım! Bende indirimle aldım yarın elimde simülasyon oyunları oynuyorum zaten ses kasmayla işim yok bana yeterlidir diye düşünüyorum,Tek düşüncem inşallah kısa zamanda kulaklık pedleri yıpranmaz. :)

Top Bottom