Neler Yeni

Yardım Hepsiburada rezaleti

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
Daha önceden bir monitör siparişi verdim 1 gün içinde kargoya verildi hasarlı diye iptal oldu tekrardan aldım aynı ürünü dedimki 1 hafta içinde gelir ,ürünü alalı 4 gün oldu ve halen kargoya verilmedi kaç defa da aradım onları sanki robot gibi 'bir gecikme görüyorum hemen iletiyorum' cümlesini duymaktan canım sıkıldı. Ne yapsam bilmiyorum bana yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
berke can
asıl rezalet senin gibi müşterilerin olmasıdır :D koskoca hepsiburada günde milyonlarca kargo çıkartıyor seninkini aynı gün kargoya mı versinler. 14 günlük yasal süreçleri var kargolama yapmak için ayrıca belki de satıcı farklıdır hepsiburada değil satıcıyla alakalı bir durumdur

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
asıl rezalet senin gibi müşterilerin olmasıdır :D koskoca hepsiburada günde milyonlarca kargo çıkartıyor seninkini aynı gün kargoya mı versinler. 14 günlük yasal süreçleri var kargolama yapmak için ayrıca belki de satıcı farklıdır hepsiburada değil satıcıyla alakalı bir durumdur
Satıcı Hepsiburada aldığım ürün ilk 1 günde kargoya verilirken birdaha aldığımda neden 4 gündür verilmiyor? Aynı ürünü arkadaşım 2 gün önce aldı ve onunkini verdiler kargoya

Öğrenen_biri

80+ Bronze
İşlemden geçip verilir, sonuçta kargo hasar mevzusu var. İade etsen bile 14 gün sonra paran yatıyor. Süreç bu. Sözleşmeyi tak diye geçince rezalet diyoruz.

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
Yorumlara ürün ile ilgili detay vs. yorum yapmaktansa, kargo rezaletti diye yorum yapar bu ergenler.
Bende bir şey oldu sandım. E ticaretle ilk defa mı tanışıyorsun.
Hayır ben en son Hepsiburadadan klavye aldım aldığım gün kargoya verildi 3 günde geldi benim dediğim şey halen ürünün kargoya verilmemesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemden geçip verilir, sonuçta kargo hasar mevzusu var. İade etsen bile 14 gün sonra paran yatıyor. Süreç bu. Sözleşmeyi tak diye geçince rezalet diyoruz.
Hocam bana yardımcı da olmuyorlar 4 kere filan aradım hepsindede aynı şeyi dediler . Bari deseler hava şartları yoğunluk yok diyorlar ki gecikme var.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Kargo hasar aldığından işlem vardır, onun sonucu net olana kadar kargolama yapılmaz. Yoksa ertesi gün elinde olur zaten.

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
Hayır ben en son Hepsiburadadan klavye aldım aldığım gün kargoya verildi 3 günde geldi benim dediğim şey halen ürünün kargoya verilmemesi.

Hocam bana yardımcı da olmuyorlar 4 kere filan aradım hepsindede aynı şeyi dediler . Bari deseler hava şartları yoğunluk yok diyorlar ki gecikme var.
Bakın tahmini teslimat tarihi 2 gün sonrayı işaret ediyordu o zaman tarihi değiştirsinler illa o gün gelecek diye bişey de yok ama bu kadar da bekletmeleri can sıkıcı aldığım şey ucuz da değil

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Gayet normal kanka çok yanlış ithamlarda bulunuyorsun bence, bazen siparişimin 4. Gününde felan kargoya veriliyor çok nadirde olsa değişebiliyor. Ayrıca zaten yeni kural getirilmişti yanlış hatırlamıyorsam 4 iş günü içinde kargoya verilmesi zorunlu zaten

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
Kargo hasar aldığından işlem vardır, onun sonucu net olana kadar kargolama yapılmaz. Yoksa ertesi gün elinde olur zaten
Ondan önceki ürün kargoya verildi 3 gün sonra hasarlı olduğu için iptal edildi ürün geliyordu bide bana.

Gayet normal kanka çok yanlış ithamlarda bulunuyorsun bence, bazen siparişimin 4. Gününde felan kargoya veriliyor çok nadirde olsa değişebiliyor. Ayrıca zaten yeni kural getirilmişti yanlış hatırlamıyorsam 4 iş günü içinde kargoya verilmesi zorunlu zaten
Hocam acelem var eğer getirmezler ve tekrar iptal olursa alacağım ürünü birdaha alamam indirim var zaten 1 kere iptal edip ürün fiyatı arttığında aldım.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Hepsiburada'da yoğunluk var. S21 Ultra için Spigen kılıf aldım 1 hafta sonra kargoya verildi. Yani rezalet denmez bana önceden bilgi verildi biraz kötü bir başlık olmuş.

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
Hepsiburada'da yoğunluk var. S21 Ultra için Spigen kılıf aldım 1 hafta sonra kargoya verildi. Yani rezalet denmez bana önceden bilgi verildi biraz kötü bir başlık olmuş.
Bana sürekli aynı şeyi diyip duruyorlar hadi yoğunluk var aldığım gün faturayı gönderdiler bana bu nasıl yoğunluk?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
kedi kumu almıştım 2 ay sonra gelmişti
hb den değil

Top Bottom