Neler Yeni

SUPERBOXI İPTAL ETTİRDİM AMA 1076 TL CAYMA BEDELİ ÇIKARTTILAR

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Furkan Demirtaş
Evet 15 mbps yazıyor, fiber hızında yazıyor düpedüz sahtecilik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla kanka 3 gün kullandım 1 aylık fatura kesiyorlar

Söyledim sorun görünmüyor diyip duruyorlar

12 ay
taahhüt bitmeden iptal ettiysen o yüzden çıkar cayma bedeli kanka

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Furkan Demirtaş
Kankam 31 Martta bağlattık, 2 nisanda iptal ettirdim normalde çıkarmaması gerekiyor

Ettik bakalım bekliyoruz
Önemli olan anlaşmayı imzalamak diye biliyorum taahhüt yaptıktan sonra direkt kapattırsan da bedel yansıtırlar imzaladıktan sonra da ne kadar ay geçerse o kadar az çıkıyor

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleKonuyu bilen bilir bilmeyenler için kısa özet geçiyim,
Depremzedeyiz hiçbir yerde altyapı yok hala 6 Şubat gibi buralar hiçbir bakım vs yapılmıyor,
Konteyner kentte yaşıyoruz altyapı olmadığı için superbox bağlattım ama verdikleri hizmet o kadar kötü ki çoğu zaman 480p video bile izleyemiyordum, bende aylık 1285 lira olan bu hizmetin karşılığı bu olmamalı diyip müşteri hizmetlerini arayip iptal ettirmek istedim şimdi bana 1076 liralık bi cayma bedeli kurulum ücreti kullanım ücreti çıkarttılar o kadar komik ki, bir sürü Tüketiciyi koruma kanunu olmasına rağmen yaptıkları şeylere bak,
Şahsen bu tutarı ödemeyeceğimi söyledim ve Ne olur ne olmaz bozuk saat bi defa doğruyu gösterir misali CİMERe konuyu detaylı bi şekilde yazdım bakalım ilerleyen zamanlarda başıma bişey gelicek mi merak ediyorum,
aynı şey süratkargodada olmuştu kargomu ulaştırmadılar ve geri getirdiler bide 200 lira ücret istediler ama kargoyu ben teslim aldıktan 1 hafta sonra arayıp şubeye gelin diyorlar bide onuda ödemedim bakalım ne olacak 😃

PAKETİM 15MBPS LİMİTSİZ PAKETİYDİ,
AYLIK 1285 TL 😂
THH ye başvur yada cayma bedelini karşılayan bi internete geçiş yap hocam.

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
THH ye başvur yada cayma bedelini karşılayan bi internete geçiş yap hocam.
Maalesef böyle bişey bulamadım, thhye şikayette bulundum cevap bekliyoruz bakalım, altyapı vs olmadığı için fazla seçenek yok zaten

İlk bir ay cayma olması lazım
Bilmiyorum hocam çok berbat internetleri ama mobil telefonda öyle değil her şey 4 4 lük

Önemli olan anlaşmayı imzalamak diye biliyorum taahhüt yaptıktan sonra direkt kapattırsan da bedel yansıtırlar imzaladıktan sonra da ne kadar ay geçerse o kadar az çıkıyor
.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Bahri Karakoç
superbox un 200 gb lık versiyonunu kullanıyorum şuan, 70 80 mbps veriyor bende ve sabit 40 ping alıyorum

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,315
İsim
Hakanbey
En fazla olacağı icra dairesine düşer dosyanız oradanda avukat firmasına satılır davanız avukatlar uğraşır durur sürekli icra müdürlüğüne gitmek zorunda kalırsınız Bi noktadan sonra o kadar çok zaman ve uğraş sonucu keşke ödeseydim dersiniz :D Aynı olayı bende yaşadım Superonline da 2017 den 2021 e kadar uzadı durdu araçlarıma yakalama kararı çıkarttılar evlerime haciz koydular v.s ancak İşler ciddiye bineceğini anladığım vakit Bütün ödemeleri yapıp konuyu kapatmak istedim ama Dosya açıldıktan sonra geri dönüş olmuyormuş bu seferde ödediğim tutar olmasına rağmen hala geçmişte ödemediğim tutarlar sebebi ile icralık olduk. 3 yıl sonunda Maddi bir kaybım olmadı ancak Sakaryada yaşıyorum haftada en az 1 kere İstanbul 33. icra müdürlüğüne gidip imza dilekçe v.s vermek zorunda kalmak çok yordu beni Ve icralık olduğum tutar 302 TL di :D

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
superbox un 200 gb lık versiyonunu kullanıyorum şuan, 70 80 mbps veriyor bende ve sabit 40 ping alıyorum
Hocam mobil yani telefon hattında sıkıntı yok bizdede ama superboxda acayip berbat bi şema var

En fazla olacağı icra dairesine düşer dosyanız oradanda avukat firmasına satılır davanız avukatlar uğraşır durur sürekli icra müdürlüğüne gitmek zorunda kalırsınız Bi noktadan sonra o kadar çok zaman ve uğraş sonucu keşke ödeseydim dersiniz :D Aynı olayı bende yaşadım Superonline da 2017 den 2021 e kadar uzadı durdu araçlarıma yakalama kararı çıkarttılar evlerime haciz koydular v.s ancak İşler ciddiye bineceğini anladığım vakit Bütün ödemeleri yapıp konuyu kapatmak istedim ama Dosya açıldıktan sonra geri dönüş olmuyormuş bu seferde ödediğim tutar olmasına rağmen hala geçmişte ödemediğim tutarlar sebebi ile icralık olduk. 3 yıl sonunda Maddi bir kaybım olmadı ancak Sakaryada yaşıyorum haftada en az 1 kere İstanbul 33. icra müdürlüğüne gidip imza dilekçe v.s vermek zorunda kalmak çok yordu beni Ve icralık olduğum tutar 302 TL di :D
Öde hiç uğraşma diyosun yani abi

Top Bottom