Neler Yeni

AOC 27G2SP/BK ALINIR MI? TAVSİYELER?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömürhan KURU
Bütçe
6500
Arkadaşlar merhaba, sizlere monitör danışmak istiyorum. Öncelikle bilgilendireyim şu an elimde bulunan monitör 60Hz kalitesinde 5ms değerinde ve yaklaşık 14 yaşında tahminimce de 18-19 inç büyüklüğünde olan ASUS'un eski bir monitörü. Artık o kadar eski ki ekranın bir yarısında renkler farklı diğer yarısında renkler daha koyu. Daha öncesinde de yıllarca 106 ekran televizyonda oynadım. 27 inçlik büyük bir monitör almayı düşünüyorum. Çok oyun bağımlısı değilim arada sırada arkadaşlarla kafa dağıtmaya birkaç el Valorant giriyoruz onun dışında da haftada bir iki kez oynarsam hikayeli oyun oynuyorum birkaç saatlik. Bu yüzden oyun performansı alabileceğim ama aynı zamanda da arkama yaslanıp rahatça film izleyebileceğim, video izleyebileceğim, kod yazarken de paneli dikey pozisyona getirebileceğim bir monitör arıyordum. Fiyat bütçeme göre de en iyisinin bu olduğunun kanaatindeyim. Sizlerin düşüncelerini de almak istiyorum. Daha önce ürünü kullanan ya da görmüş olanlar bilgilendirmede bulunabilirse çok memnun olurum :)

https://www.amazon.com.tr/AOC-Gaming-27G2SP-1920x1080-DisplayPort/dp/B09WF7BDXV/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8&th=1

Not: 27inçte 1080p alınmaz pikselleri sayarsın diyen arkadaşlar içinde ufak bir bilgilendirmede bulunmak istiyorum şu anda kullandığım monitörün detaylarını yukarıda belirttim ayrıca da hem ekran kartım 2K için yeterli gücü sağlamaz hem de bütçemi 10kya kadar arttıramam.

Bir de son olarak sahip olduğum ekran kardı RX570 Armor. Monitörde G-Sync desteği var fakat ekran kartımda FreeSync var. Bildiğim kadarıyla G-Sync desteği olan monitörler FreeSync'ı da destekliyordu ama halâ öyle mi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum bu konuda da yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Qwerret

80+
27 inç monitörlerde 1080p bakmayın sulu boya gibi netsiz oluyor o bütçede şunu öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömürhan KURU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
27 inç monitörlerde 1080p bakmayın sulu boya gibi netsiz oluyor o bütçede şunu öneririm
Dostum öncelikle önerin için sana teşekkürlerimi sunuyorum. 24 inç ve civarları bana çok küçük geliyor nedense almışken kendime büyük ekran bir monitör istiyorum. Sürekli gittiğim bir internet kafede 27inçte kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Attığın monitörün 27 inç olanı var onu da düşünüyorum.

Qwerret

80+
Dostum öncelikle önerin için sana teşekkürlerimi sunuyorum. 24 inç ve civarları bana çok küçük geliyor nedense almışken kendime büyük ekran bir monitör istiyorum. Sürekli gittiğim bir internet kafede 27inçte kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Attığın monitörün 27 inç olanı var onu da düşünüyorum.
peki siz bilirsiniz evet lenovo legion monitör alabilirsiniz 27 inç.

Top Bottom