Neler Yeni

Rampage Crack mi Yoksa Havite Gamenote Fuxi-H3 ümü tercih etmeliyim

yarkins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Yarkın Kavalcı
Bütçe
1300
Rampage Crack mi Yoksa Havite Gamenote Fuxi-H3 ümü tercih etmeliyim ikiside güzel ürün gibi gözüküyor ama karar veremedim bi türlü rampage fury kablolu kulaklıkta güzel fakat kablosuz tercih etmek daha iyi gibime geliyo

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
crack kullanıyorum, oyun için güzel. Şarkı ve müzik dinlemek için asla tercih edilmez. Ekolayzır ayarlarını yapınca bi nebze kendine geliyor ve beni idare ediyor, elimden çıkartamadığım içinde kullanıyorum öyle. Şarjı bence iyi gidiyor ve kablosuz olması güzel bi artı

yarkins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Yarkın Kavalcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
crack kullanıyorum, oyun için güzel. Şarkı ve müzik dinlemek için asla tercih edilmez. Ekolayzır ayarlarını yapınca bi nebze kendine geliyor ve beni idare ediyor, elimden çıkartamadığım içinde kullanıyorum öyle. Şarjı bence iyi gidiyor ve kablosuz olması güzel bi artı
mikrofonu nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

rampage fury kablosuz kulaklıgada çok iyi diyorlar

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
mikrofonu nasıl

rampage fury kablosuz kulaklıgada çok iyi diyorlar
valla mikrofonu kullanmıyorum ona bi şey demey,m, kablosuzda kötü ama onu biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derviş Kerem Bayer
Hocam ben fuxi h3 kullanıyorm.memnunum,öneririm bluetooth ,kablo,dongle ile kullanabilirsin. full sarjda 3-4 gün gidiyor. mikrofonuda iyi ŞİDDETLE öneririm.

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.

yarkins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Yarkın Kavalcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben fuxi h3 kullanıyorm.memnunum,öneririm bluetooth ,kablo,dongle ile kullanabilirsin. full sarjda 3-4 gün gidiyor. mikrofonuda iyi ŞİDDETLE öneririm.
ya çok kararsızım çogu dongle ı bozuluyo diyo mikrofon kalitesi düşüyo diyolar cok kararsız kaldım kanka alınca pişman olurmuyum geri iade edebilirmiyim

kablosuzmu alıyım yoksa kablolumu 2 side uygundur bana rampage fury de dikkatimi çekti

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derviş Kerem Bayer
Vallaha sana kalmış ben 1.5 yıldır fln kullanıyom,ama dongle bazen eşleşmiyor kılavuz daki kombşinasyonu yapınca eşleşiyor haberin olsun,

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,258
Üyeler
141,271
Son üye
OzanAkgül
Top Bottom