Neler Yeni

🔥İndirim Casio MTP-1302D-1A2VDF Erkek Kol Saati 999TL

GirayHan

80+ Gold
Tabi elinizde dakik olmayan bir saat olur bu fiyat aralığında en iyisi Casio en azından dakik ayda 1-2 saniye sapma yapar o tip çin saatleri baslangıçta günde 4-5 sn yapar sonra bu dj lere çıkar otomaik saat alındığında iyi fiyatlı alınmalı en azından ama bu quartz olan çinliler alınabilir özellikle vh31i seviyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyat aralığında alınabilecek saat Casio dur bu modele görede fiyat iyidir
olmaz hocam 10 20 k aralığında bir saat ile kıyaslama yapman lazımdı (!) :hackerman:

kral üzgünüm zoruna gidecek ama bu saatleri gidip isviçreden aldım yani maliyet 3-4 bin frank tuttu.
ben kılımı kıpırdatmıyorum ithaalat ücretini ve vergisini verince kapıma kadar geliyor :kekw: hadi boş yapma daha fazla başkasına sar :D

Saati almıştım ancak iptal ettim. İptal etme sebeplerimden bir tanesi, "kaliteli" marka değerinin ve malzeme kalitesinin olmaması. Bu fiyatlarda malzeme kalitesiz olur. Daha önce casio saat almıstım ve cizikler hep mevcut ozellikle saat ekranında, bu da saate baktığında moral bozucu oluyor. Özel günlerde kullanacağınız bir saat ise alınabilir ama CASIO marka olarak görünürlük kazandırmaz. Bu saatlere verilen para çöp sayılır, buna göre alın.

Cam olayını önemseyenler bu tür mineral camlı saatlerden uzak dursun. Safir camlı olan saatlere bakabilirler. En az 10k TL gözden çıkarılması gerekir safir camlı saatler için, yine otomatik değil. Otomatik ve safir camlı saatler için en az 25K civar gözden çıkarılmalı. Dolayısıyla hem marka bilinirliği hem de malzeme kalitesi açısından -tabi ki saatin estetik bir durumda olması da önemli- bu fiyatlara yazık etmeyin, o kordon ve cam çizildiğinde hemen köşeye atacaksınız, tecrübeyle sabit. Bunun yerine, paranızı biriktirip ömür boyu kullanabileceğiniz saatleri almanız. Görsellik, malzeme kalitesi, safir olması, otomatik olması hem de COSC sertifikası olması gibi olumlu ömürünü arttıran etkenlere sahip olacaksınız.
saatten anlayan adama bak hele isviçreden 3-5 bin frank'a saat getiriyormuş ama 850 liralık saati almış. almış ama sonra google amcaya sormuş google amca demiş ki dandik bizim eleman düşünmüş taşınmış sonra bizim saat koleksiyoner'i demiş ki dur ya bu saat dandik iptal edeyim de foruma yazayım google'dan arakladığım bilgilerle konuyu yeşillendireyim dsakjdsa :kekw:

aynen saatten anlıyorsun aynen 3-4k frank.

yes inandık.

1714823277583.png

Son düzenleme:

.RBO.

80+ Silver
olmaz hocam 10 20 k aralığında bir saat ile kıyaslama yapman lazımdı (!) :hackerman:
Para birimimiz çok zayıf 10-20k arasındaki saatler giriş saat modelleri aslında onlarda aşırı iyi değil ki her metal saat kordonu çizilir eğrki tungstenden yapmadıysanız o yüzden bu saati alıp bir nato kordon birde cam kaplaması alınırsa gayet dayanıklı olur

GirayHan

80+ Gold
Tartışma nasıl bir anda " en pahalı saat benim saatim " tartışmasına döndü ? :)
en pahalı saati takamadığı için takmış gibi yapıp ezmeye çalıştı. taptığı safir cam benim akıllı saatimde var dedim sonra isviçrelere gitti geldi bişeyler bişeyler :kekw:

Para birimimiz çok zayıf 10-20k arasındaki saatler giriş saat modelleri aslında onlarda aşırı iyi değil ki her metal saat kordonu çizilir eğrki tungstenden yapmadıysanız o yüzden bu saati alıp bir nato kordon birde cam kaplaması alınırsa gayet dayanıklı olur
değil hocam değil de safir camı mükemmel bir şey sanıyor bu eleman mekanizma konuşan yok. bugün iyi bir saatin bana göre fiyatı 15 bin euro civarıdır. uzar gider zaten sonu yok. 150 bin euro'ya da var. aslolan dediğin gibi bizim para birimi. kordon çizildiği zaman saatin çöp olduğuna inanan bi adama anlatmaya çalışıyoruz işte.

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
punisher
çektim ya kararsız kaldım yine de aldım olmazsa iade ederim eyw kirve.

djones

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
asf asfas
saat güzel duruyor ama alanların veya bilenlerin yorumunu okumaya geliyorum alakasız şeyler yazanlar var. bende alıyorum inşallah sahte falan çıkmaz satıcı güvenilir mi bilmiyorum

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
punisher
saat güzel duruyor ama alanların veya bilenlerin yorumunu okumaya geliyorum alakasız şeyler yazanlar var. bende alıyorum inşallah sahte falan çıkmaz satıcı güvenilir mi bilmiyorum
satıcı n11 baktınız fatura fılan yok geri iade edersiniz ben de öyle yapacam

en pahalı saati takamadığı için takmış gibi yapıp ezmeye çalıştı. taptığı safir cam benim akıllı saatimde var dedim sonra isviçrelere gitti geldi bişeyler bişeyler :kekw:

değil hocam değil de safir camı mükemmel bir şey sanıyor bu eleman mekanizma konuşan yok. bugün iyi bir saatin bana göre fiyatı 15 bin euro civarıdır. uzar gider zaten sonu yok. 150 bin euro'ya da var. aslolan dediğin gibi bizim para birimi. kordon çizildiği zaman saatin çöp olduğuna inanan bi adama anlatmaya çalışıyoruz işte.
zaten 15 20 bın deki saatler de fabrika üretimi 15 k euro dan başlayanlar el üretimi oluyor arada çok fark var. sekio veya tısso olsun bunlar da pek orta segment zaten

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Alınır bu fiyata da benzer model saatim var diye almadım.

Noxyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Deniz TAŞKIN
Saat manyağı olarak aldım direkt sağ ol

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
mihi
Safir cam 10k'ya da var. Ezbere değil, kullanıcı deneyimi aktardım. 1000 TL çöpe atacak paran varsa al kral. 1000 liralık saat sana güzel geliyorsa al yani. Çizilecek çöpe atılacak parası olmayan için uyarı yapıyorum.

Niye karşılaştırmaz? 1000 TL çöpe atacak parası mı var herkesin? Karşılaştırma yaptığım şeyi tekrar oku, bu saatten sonra okuma yazma öğretemeyiz.
Ya sen ne kullandın kı deneyımı aktarıyorsun kardeşim. Evimde 100k lık da saat var, bill gates kolundaki 1000 TL lik casio saat de var. Gitmiş 800 TL lik saatte safir cam vs sorguluyorsun. 200 k ya araba alıp bunda neden direksiyon ısıtma yok demekten farksız. Akıl var mantık var. Mineral cam da oyle bahsettıgın kadar dayanıksız leş bir cam degıl. Gören de nefes alırken cam çiziliyor zanneder.

cem yılmaz da geçen şu saatini paylaşmıştı. Bu da casionun 1500 TL lik saati. Bu da mineral cam bu da quartz. Ezbere konuşup insanların hevesini kırmayın.
1714840483133.png

Son olarak da efsane casio duroyu paylaşayım. dünyanın en zengin adamlarından bill gates in de kounda 30-40 dolarlık mineral cam casio duro var :D

1714840638843.png

Son düzenleme:

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Ahmet
Milletin saati gelsin duruma göre biz de alırız. Bakalım faturalı orijinal mi :D bence bu indirim daha devam eder gibi.

Top Bottom