Neler Yeni

🔥İndirim Casio MTP-1302D-1A2VDF Erkek Kol Saati 999TL

xebec

80+
Hayatımda daha saçma bir saat yorumu görmedim gerçekten arkadaş neyin kafasını yaşıyor anlamadım. 300 TL ye burger aldığımız ülkede 800 TL lik saatte safir cam yok diyor :D 20-30 k ya satılan seikoda mineral cam var. Enteresan yorumlar gerçekten. Ezbere konuşuyorlar

Safir cam 10k'ya da var. Ezbere değil, kullanıcı deneyimi aktardım. 1000 tl çöpe atacak paran varsa al kral. 1000 liralık saat sana güzel geliyorsa al yani. Çizilecek çöpe atılacak parası olmayan için uyarı yapıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

saat konusunda bilgisi olduğunu düşünmüyorum hocam. saatten anlayan adam zaten 850 liralık saati gidip seiko ile falan karşılaştırmaz :D

Niye karşılaştırmaz? 1000 tl çöpe atacak parası mı var herkesin? Karşılaştırma yaptığım şeyi tekrar oku, bu saatten sonra okuma yazma öğretemeyiz.

GirayHan

80+ Gold
Bahsettiğim kısım bu değil, çizildiği gibi köşeye atacaksınız, bir daha da kullanmayacaksınız. 850 para senin için köşeye atabileceğin paraysa al😃
ne demek köşeye atacaksın ? date işlemi yapılır çizilen kordona ve bu işlemden sonra eski parlaklığını geri kazanır çizikler aşırı derin değilse de gider. dostum sen saatten anlamıyorsun ama kendine hak veren birilerini arıyorsun. rolex kordonu dahi çizilir. çizilmeyen kordon yok.

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
satıcı n11 guvenılrı mı ısvıcre saat kendı garantısınede verıyor

GirayHan

80+ Gold
Safir cam 10k'ya da var. Ezbere değil, kullanıcı deneyimi aktardım. 1000 TL çöpe atacak paran varsa al kral. 1000 liralık saat sana güzel geliyorsa al yani. Çizilecek çöpe atılacak parası olmayan için uyarı yapıyorum.

Niye karşılaştırmaz? 1000 TL çöpe atacak parası mı var herkesin? Karşılaştırma yaptığım şeyi tekrar oku, bu saatten sonra okuma yazma öğretemeyiz.
kimse bu saati aldığı zaman parasını çöpe atmış olmuyor parasına göre saat almış oluyor. neyin kafası bu anlamıyorum :D gidip 10 bin tl'lık saatlerle bu saati karşılaştırma yapman senin saatlerden anlamadığını gösteriyor. çok boş yapıyorsun kusura bakma.

xebec

80+
20 günde kordon çizmeyi başarabildiysen bence deri kordon kullan.

ne demek köşeye atacaksın ? date işlemi yapılır çizilen kordona ve bu işlemden sonra eski parlaklığını geri kazanır çizikler aşırı derin değilse de gider. dostum sen saatten anlamıyorsun ama kendine hak veren birilerini arıyorsun. rolex kordonu dahi çizilir. çizilmeyen kordon yok.

Kral hala anlayamadın. Date işlemi derken?? Her şeyi kordona mı bağladın, camını da yazsana. Camı napacaksın? Rolexin camı çiziliyor mu kral her şeyi kordon değil, çok şükür kordon değişebiliyor.

serwintes

80+ Gold
1000054208.jpg

bu arada 999 tl ye gayet iyi bence

xebec

80+
kimse bu saati aldığı zaman parasını çöpe atmış olmuyor parasına göre saat almış oluyor. neyin kafası bu anlamıyorum :D gidip 10 bin TL'lık saatlerle bu saati karşılaştırma yapman senin saatlerden anlamadığını gösteriyor. çok boş yapıyorsun kusura bakma.

Salla kral, hayatında safir camlı saat kullanmamışsın bile, rado ve tissot var elimde. Çapına göre yorum yap da ciddiye alayım seni

GirayHan

80+ Gold
Kral hala anlayamadın. Date işlemi derken?? Her şeyi kordona mı bağladın, camını da yazsana. Camı napacaksın? Rolexin camı çiziliyor mu kral her şeyi kordon değil, çok şükür kordon değişebiliyor.
bazı saatlerde orient bileziğinde brushed yada polished kısımları vardır date uygularsın polisaj işlemi ve giderirsin çizikleri. bunu da saatçi yapar daha terimleri bilmiyorsun öneride bulunuyorsun.

Salla kral, hayatında safir camlı saat kullanmamışsın bile, rado var elimde. Çapına göre yorum yap da ciddiye alayım seni
olum benim akıllı saatimin camı bile safir sen neyin hesabındasın ahahah :D

xebec

80+
bazı saatlerde orient bileziğinde brushed yada polished kısımları vardır date uygularsın polisaj işlemi ve giderirsin çizikleri. bunu da saatçi yapar daha terimleri bilmiyorsun öneride bulunuyorsun.

olum benim akıllı saatimin camı bile safir sen neyin hesabındasın ahahah :D

Kesin öyledir kral hatta rolex var sende :D

GirayHan

80+ Gold
Kesin öyledir kral hatta rolex var sende :D
rolex'im yok keşke olsa. ama saatten anlarım ama senin gibi boş havaya sallamam. 850 liralık saatlerle 10 bin liralık saatleri kıyaslamam. kavruk tenlilerden saat alan adamlar burda ahkam kesiyor ey güzel forum sen nelere kadirsin daskjdsa :D

1714822985557.png

.RBO.

80+ Silver
Marka takıntınız yoksa benyar var aliexpressde 1k civarına geliyor otomatik saat pilsiz onu da tercih edebilirsiniz ama aksesuar olarak alınabilir duruyor buda
Tabi elinizde dakik olmayan bir saat olur bu fiyat aralığında en iyisi Casio en azından dakik ayda 1-2 saniye sapma yapar o tip çin saatleri baslangıçta günde 4-5 sn yapar sonra bu dakikalara çıkar otomatik saat alındığında iyi fiyatlı alınmalı en azından ama bu quartz olan çinliler alınabilir özellikle vh31i seviyorum

rolex'im yok keşke olsa. ama saatten anlarım ama senin gibi boş havaya sallamam. 850 liralık saatlerle 10 bin liralık saatleri kıyaslamam. kavruk tenlilerden saat alan adamlar burda ahkam kesiyor ey güzel forum sen nelere kadirsin daskjdsa :D
Bu fiyat aralığında alınabilecek saat Casio dur bu modele görede fiyat iyidir

xebec

80+

kral üzgünüm zoruna gidecek ama bu saatleri gidip isviçreden aldım yani maliyet 3-4 bin frank tuttu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,451
Üyeler
156,332
Son üye
hasanreyiz607
Top Bottom