Neler Yeni

Öneri Razer blackshark v2 pro 2023 vs Hyperx cloud 3 wireless

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
Hangisini almalıyım çok kararsız kaldım deneyimi olan paylaşırsa çok sevinirim teşekkürler

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yusuf
ilk olarak hyperx cloud 3 wireless aldım ve hiç rahat edemedim. Hem kafa bandı olarak hem ses kalitesi olarak yetersiz buldum ve birkaç sorunla karşılaştım (arada giren ses kesilmeleri vs.) 1 haftanın ardından iade ettim. Daha sonra blackshark v2 pro 2023 aldım ve aylardır kullanıyorum, çok memnunum. Ses,mic,pil ömrü, rahatlık kalitesi cidden üst seviye. Şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Önerim razer al.

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk olarak hyperx cloud 3 wireless aldım ve hiç rahat edemedim. Hem kafa bandı olarak hem ses kalitesi olarak yetersiz buldum ve birkaç sorunla karşılaştım (arada giren ses kesilmeleri vs.) 1 haftanın ardından iade ettim. Daha sonra blackshark v2 pro 2023 aldım ve aylardır kullanıyorum, çok memnunum. Ses,mic,pil ömrü, rahatlık kalitesi cidden üst seviye. Şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Önerim razer al.
teşekkür ederim ses konusunda çoğu kişi sıkıntılı diyordu ama direkt kullanan insana rastlamamıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulağınızda kaç saat sonra ağrı yapıyor mu sormayı unutmuşum

Son düzenleme:

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yusuf
teşekkür ederim ses konusunda çoğu kişi sıkıntılı diyordu ama direkt kullanan insana rastlamamıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulağınızda kaç saat sonra ağrı yapıyor mu sormayı unutmuşum
Yaklaşık aralıksız 3-4 saat boyunca kullanırsanız kulaklarınız kıpkırmızı oluyor :D not olarak belirteyim; benim kulaklarım o kadar büyük kulaklar da değil. Cloud 2'ye göre daha yumuşak ve içi pamuk dolu pedler kullanıp bunu nasıl başarabilmişler hiç anlamadım..

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Recep Can Boyacı
bende razer 2023 modelini kullanıyorum rahat ve sesi güzel ama malzemesi beni şüphelendiriyor.

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
Yaklaşık aralıksız 3-4 saat boyunca kullanırsanız kulaklarınız kıpkırmızı oluyor :D not olarak belirteyim; benim kulaklarım o kadar büyük kulaklar da değil. Cloud 2'ye göre daha yumuşak ve içi pamuk dolu pedler kullanıp bunu nasıl başarabilmişler hiç anlamadım..
sanırım nova 7 alacağım :D edit dip ses sorunu varmış ne alacağıma hala karar veremedim :/

Son düzenleme:

Atakankrn

80+
Hyperx var bende, güncelleme yaptıktan sonra 1 saniyeliğine sesler robotlaşıyor. Onun dışında kalite mikrofon ses kasma olayı rahatlık iyi. Şarj süresi zaten piyasanın en iyisi bitmiyor yani.

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
Hyperx var bende, güncelleme yaptıktan sonra 1 saniyeliğine sesler robotlaşıyor. Onun dışında kalite mikrofon ses kasma olayı rahatlık iyi. Şarj süresi zaten piyasanın en iyisi bitmiyor yani.
ölçtüm biçtim en mantıklısı hyperx geliyor gerek rahatlık gerek yedek parça bolluğu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
931,394
Üyeler
145,982
Son üye
sudkostik
Top Bottom