Neler Yeni

NotCoin’den Kazanan Birine Sorun! - Telegram Airdropları

venturziled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
efe
Bilmiyorum bu forumda var mı yapan, son zamanlarda çıktı bu telegram airdropları. Notcoini yapmış ve para da kazanmış biriyim. Kafanızda bir soru varsa yorun kısmına bekliyorum.

Herkes kazansın 👍
Tam olarak bu nedir hocam. Bilgilendirir misiniz ve nasıl yapılıyor

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,321
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Tam olarak bu nedir hocam. Bilgilendirir misiniz ve nasıl yapılıyor
Arkadaşlar bu olayın adı AİRDROP yani bir coinin piyasaya sürülmeden önce bir gruba önden ücretsiz bir şekilde verilmesi bu her coin çıkarkan olan bir süreç bitcoinde de oldu diğerlerinde de bir coin çıkarken dağıtılır bu aralar da bu dağıtma işlemi telegramdan yapılıyor bu kadar.

mami13314

80+
sence yescoin nin fiyat durumu notcoine benzer olurmu, yescoin ne zaman borsaya çıkar tahminince?

venturziled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
efe
Arkadaşlar bu olayın adı AİRDROP yani bir coinin piyasaya sürülmeden önce bir gruba önden ücretsiz bir şekilde verilmesi bu her coin çıkarkan olan bir süreç bitcoinde de oldu diğerlerinde de bir coin çıkarken dağıtılır bu aralar da bu dağıtma işlemi telegramdan yapılıyor bu kadar.
Teşekkürler hocam.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
ada yalın
Piyasada çok fazla airdrop var şuan bir çoğu fena patlicak scam olmasa bile kayda değer bir fiyat kazandırmıcak. çıktığı ilk günden itibaren cakılcak. popüler projelere yoğunlaşın botları gün içinde girip botu alıp çıkın fazla beklentiye girmeyin ozaman belki drop başı
4-5k alırsınız

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,321
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
sence yescoin nin fiyat durumu notcoine benzer olurmu, yescoin ne zaman borsaya çıkar tahminince?
Yescoin için yaz sonu olabilir veya yaz içinde çıkabilir, notcoin aralıkta başladı mayıs başında listelendi yani 6 ay diyebiliriz. Yescoininde mayısta çıktığını varsayarsak ekim-kasım gibi gözüküyor ama öncesinde de gelebilir yani. Fiyatlar hakkında ne söylesem yanlış olur hocam bir tahmin yapmak yanlış olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Piyasada çok fazla airdrop var şuan bir çoğu felan patlicak scam olmasa bile kayda değer bir fiyat kazandırmıcak. çıktığı ilk günden itibaren cakılcak. popüler projelere yoğunlaşın botları gün içinde girip botu alıp çıkın fazla beklentiye girmeyin ozaman belki drop başı
4-5k alırsınız
Blum, yescoin,tapswap popüler projelerden üçü 👍

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Berat fatih
bu işin amacı sermayesiz/para yatırmadan kazanç elde etmek hocam, notcoine de hiç para yatırmadım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen kas hocam liste gününe kadar evet.
hocam ben yapıyorum ama parayı nasıl çekicem kaçta olucak ne olucak bilmıyorum

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,321
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
hocam ben yapıyorum ama parayı nasıl çekicem kaçta olucak ne olucak bilmıyorum
Notcoinden parayı direkt binanceden $NOT adresini girerek falan çektim ben bu projeler de öyle olaiblir. Konu açarım bir rehber olarak, sorun yok 👍

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
YesCoin'de 1.6M var. Bot almak ne kadar mantıklı? Tapswap'ta bot aldım 500K da birikmiş var ne yapılacağı hakkında en ufak fikrim yok :kekw:

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,321
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
bende anlamadım
Yescoin basit arkadaşlar, ekrana çıkan coinleri parmağınızla vs topluyorsunuz. Earn kısmından görevleri yapın yaklaşık 1.5m geliyor zaten onlarla da boost kısmından yespac açıp level 2 yaparsınız otomatik kasar.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,977
İsim
uwu
Bilmiyorum bu forumda var mı yapan, son zamanlarda çıktı bu telegram airdropları. Notcoini yapmış ve para da kazanmış biriyim. Kafanızda bir soru varsa yorun kısmına bekliyorum.

Herkes kazansın 👍
ne kadar sürüyor ve ne kadar ort getirisi var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,067
Üyeler
146,634
Son üye
hazanenes
Top Bottom