Neler Yeni

NotCoin’den Kazanan Birine Sorun! - Telegram Airdropları

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
YesCoin'de 1.6M var. Bot almak ne kadar mantıklı? Tapswap'ta bot aldım 500K da birikmiş var ne yapılacağı hakkında en ufak fikrim yok :kekw:
Tapswapin botu sabit kasıyor bende beğenmiyorum

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Tapswapin botu sabit kasıyor bende beğenmiyorum
Çok az veriyor 36k falan gördüm en fazla Tapswap kötü ama Yescoin'de alıp almamak arasındayım. Botu aldıktan sonra yükseltmesi kaç coin?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Berat fatih
Notcoinden parayı direkt binanceden $NOT adresini girerek falan çektim ben bu projeler de öyle olaiblir. Konu açarım bir rehber olarak, sorun yok 👍
cidden adım adım bi rehber açarsan çok memnun olurum popularitesi artmadan 2.3 bişey almak istıyorum kritoptan

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
cidden adım adım bi rehber açarsan çok memnun olurum popularitesi artmadan 2.3 bişey almak istıyorum kritoptan
tabii hocam, hazırlıklara başlayacağım şu edit medit işim bittikten sonra. Gün içinde açmış olurum.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Berat fatih
tabii hocam, hazırlıklara başlayacağım şu edit medit işim bittikten sonra.
kritp bilgim 0 bu arada adres madres net şey edemiıyorum binance hesabı var ama ne nasıl oluyo hiç şey edemıyom

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
kritp bilgim 0 bu arada adres madres net şey edemiıyorum binance hesabı var ama ne nasıl oluyo hiç şey edemıyom
konunun altına da soru alırım zaten sorabilirsiniz :) Şu anlık gerekli değil ancak liste günü bir borsa hesabı lazım olacak

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
ada yalın
Usta onu yapana kadar ömür biter bea.
Dostum tek tek kasmak cidden sıkıyor yoruyor ama bot hsrbi rahat benim 3 yada 4 12 saate bir 360bin veriyor gün içinde 2 kez alıyorum yetiyor kazmakla felan uğraşmıyor zaten 2.lvl de herlarde offline kazma açılıyor 4-5 saat offline kendi kasıyor bide görevleri fulle hepsini yap rahat 3lvl yaparsın

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
ada yalın
Bide arkadaşlara tavsiyem kesinlikle telegram cüzdana çekmeyin dropdan gelen paraları bin pişman olursunuz

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Dostum tek tek kasmak cidden sıkıyor yoruyor ama bot hsrbi rahat benim 3 yada 4 12 saate bir 360bin veriyor gün içinde 2 kez alıyorum yetiyor kazmakla felan uğraşmıyor zaten 2.lvl de herlarde offline kazma açılıyor 4-5 saat offline kendi kasıyor bide görevleri fulle hepsini yap rahat 3lvl yaparsın
level 2 de 2 saat offline durumlarda kasım, level 3 de bu 12 saat oluyor, level 4 de ise yine 12 saat ancak %30 bonus, level 5 de ise %60 bonus mevcut.
(Yespac 100 topladıysa 160 alıyorsunuz.)

Top Bottom