Neler Yeni

RDR 2 OYNAMAK LAPTOPUN ÖMRÜNÜ KISALTIRMI ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Onur
Arkadaşlar ben 4060 16 gb ramli laptop aldım ama rdr 2 indirsem oynasam falan laptopu ınısdırırmı bataryanın ömrünü azaltırmı pc mavi ekran veya çöküntü falan olurmu (fişte oynucam) sadece rdr 2 değil 20-30 oyun indircem pc de bir sıkıntı olurmu ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Tabii laptoba hiç dokunma ömrü gider yoksa. Hiç açma bile öyle biblo gibi dursun.

Laptopta batarya ömrü zaten gidicek, battery optimizer gibi ayarları açıp şarjda oynicaksın başka yol yok. Isınmasıda normal ısınmaya göre tasarlanmış parçalar zaten.

frentra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ceyhun
Arkadaşlar ben 4060 16 gb ramli laptop aldım ama rdr 2 indirsem oynasam falan laptopu ınısdırırmı bataryanın ömrünü azaltırmı pc mavi ekran veya çöküntü falan olurmu (fişte oynucam) sadece rdr 2 değil 20-30 oyun indircem pc de bir sıkıntı olurmu ?
oynamak istiyorsan oyna illa ısınıcak ama zaten ne için aldın bilgisarayı ömrü de her pc'nin ömrü var zaten pek takma istediğin oyunu oyna

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Burhan Bey
Onur, böyle kaygıların varsa niye aldın laptop ı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oynamak istiyorsan oyna illa ısınıcak ama zaten ne için aldın bilgisarayı ömrü de her pc'nin ömrü var zaten pek takma istediğin oyunu oyna
oyun için aldım ama pc ye bir şey olmasını istemiyorum çok pcem çöktü oyun indirmekten falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onur, böyle kaygıların varsa niye aldın laptop ı?
oyun oynamak için aldım

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Anonim Ankh
Dediğin mantıkla hiç kullanmamak lazım laptopu,
Laptopun ne bilmiyorum ama bazı laptoplarda fişe takılı olduğu durumlarda akımı pilden değil direkt sisteme verecek şekilde dizayn edilenler var, o laptoplarda fişteyken oynamak bataryayı etkilemiyor.

Oynq gitsin zaten, bilmem kaç sene sonra pili ölünce de serviste yeni pil taktırırsın devam edersin (yeni pil takıyorlar mı bilmiyorum ama mantıken olması gerekiyor)

frentra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ceyhun
oyun için aldım ama pc ye bir şey olmasını istemiyorum çok pcem çöktü oyun indirmekten falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun oynamak için aldım
yok pc çökmez ekran kartın rdr2 için baya iyi yüksek ultra ayarlarda 1080p 70-80 fps rahat oynarın ben de o ekran kartı ile bitirdim sadece ısındı herhangi bir sorun olmaz oyna gitsin

hashasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Musa Tente
Ben zamanının en iyi laptobunu 10 yıldır çatır çutur kullanıyorum bişi olmaz korkma

frentra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ceyhun
yok pc çökmez ekran kartın rdr2 için baya iyi yüksek ultra ayarlarda 1080p 70-80 fps rahat oynarın ben de o ekran kartı ile bitirdim sadece ısındı herhangi bir sorun olmaz oyna gitsin
ve fişe takılı oyna çünkü gücü fiş'den alıyor her laptopta aynı mı bilmiyorum benimkinde öyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Onur
Laptopun ne bilmiyorum ama bazı laptoplarda fişe takılı olduğu durumlarda akımı pilden değil direkt sisteme verecek şekilde dizayn edilenler var, o laptoplarda fişteyken oynamak bataryayı etkilemiyor.
hp victus markası

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Tabii laptoba hiç dokunma ömrü gider yoksa. Hiç açma bile öyle biblo gibi dursun.

Laptopta batarya ömrü zaten gidicek, battery optimizer gibi ayarları açıp şarjda oynicaksın başka yol yok. Isınmasıda normal ısınmaya göre tasarlanmış parçalar zaten.
dediğinizde haklısınızda hocam bi sorum olucak battery optimizer ayarı nerden açılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Onur
yani şey dire korktum 2-3 yıl para biriktirdim ortaokulda ondan bir sıkıntı olmasın diye korktum

Top Bottom