Neler Yeni

Yardım Lenovo Legi̇on 5'i İade Edeyim Mi?

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Çağtay
rufusdan kendi w10 attırt
Mesaj otomatik birleştirildi:

o flashdan hayır gelmez
Rufustan denedim olmadı kendim yükledim driver yapamadım bilgisayarcı geldi işte sonra masmaöad oldu kendim format atsam düzelir mi

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
Semi kaan Çakır
Rufustan denedim olmadı kendim yükledim driver yapamadım bilgisayarcı geldi işte sonra masmaöad oldu kendim format atsam düzelir mi
4 sayfayıda okudum , kaç defa daha kendin format denmesi lazım ?

Yigido07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit
lenovo legion 5 Laptop aldım bugün geldi bilgisayarcıya gittim format için adam bunu iade et çok kötü pc dedi en fazla 3 saat oyun oynarsın ekran kartı yanar dedi 3 saatten sonra çöpe atarsın çok ısınır dedi anlamıyorum pc den pek iade et hemen diyor ne yapayım RTX 3070 EKRAN KARTI RYZEN 7 5800 İŞLEMCİ LİNKİ AŞŞAĞIDA ryzen ile nvdia uymuyor dedi yardımcı olur musunuz iademi edeyim kesikler çok olur diyor

Kesinlikle dikkate alma derim boş yapmış baya cihaz güzel hayırlı uğurlu olsun

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Çağtay
4 sayfayıda okudum , kaç defa daha kendin format denmesi lazım ?
hocam İSO dosyasını attım yükleme ekranda mavi ekranda kalıyordu bir şekil düzeltim bu sefer İnternet görmüyor Du

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Çağtay
hocam İSO dosyasını attım yükleme ekranda mavi ekranda kalıyordu bir şekil düzeltim bu sefer İnternet görmüyor Du
bilgisayarcı geldi çok kesik oluyor donma oluyor benimi yiyor kendi flash ile driver felan yukledi 2. kez format attı ben kendim mi atsam virus yüklemişse bile ben format atsam düzelir mi

son kez diyorum format at eger duzelmezse geçmiş olsun diyelim napam
iade alırmı incehesap

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
sss sss
bilgisayarcı geldi çok kesik oluyor donma oluyor benimi yiyor kendi flash ile driver felan yukledi 2. kez format attı ben kendim mi atsam virus yüklemişse bile ben format atsam düzelir mi

iade alırmı incehesap
almaz

mmiracy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
muhammed miraç karadağ
Hocam virus yüklemişse bile format ile silinir mi
kanka benim flasda windows istanbuldaysan gelip yapim
uygun bir saatte bide windowsu kuraraken konum reklam tikleri var onları kapatması lazım kapatmadığı içinde olabili

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
sss sss
aynı soruyu 300 kere sordun son kez yanıtlayacağım dostum buraya yazmak yerine gidip format atmazsan bilgisayarın daha da kötü olacak
reis anakart virusu değilse dediğin dogruda anakart virusu ise işe yaramaz denemesi lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,655
Üyeler
147,184
Son üye
Ramazan Musa
Top Bottom