Neler Yeni

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk

Efe1674

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe
Sonunda beyaz renk olarak aldım.Geldiğinde bakacağız nasıl bir şey.Bu arada ilk defa aliexpresten alışveriş yapıyorum bir sorun olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Sonunda beyaz renk olarak aldım.Geldiğinde bakacağız nasıl bir şey.Bu arada ilk defa aliexpresten alışveriş yapıyorum bir sorun olur mu?
hiç bi sorun olmaz merak etmeyin. olsa şu konuda 200 300 kişiyiz illaki yazan olurdu ki ben de yaşamadım şu ana kadar.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Furkan Emre Asım
yok hocam ya :D
düşük profil olması daha iyi olacaktır. hem de arkadaşında dediği gibi bilek destekli bi modele bakın. ben de yazılımla uğraşıyorum normal klavyeler işkence hakikaten. çok yoruyor. siz biraz bakının, güzel bir ürün bulursanız bana da haber verin de bende arıyorum.
teşekkür ederim hocam. philips spk8614 klavye var bende. Bu klavyeye attığınız puding keycapsler olur mu acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Z94 olayı nedir z686 hangisi daha iyi bide bu klavye güzel mı kesin alınır mı fiyat avantajı çok mu
hocam fiyat olarak bu civarda böyle klavye yok. gönül rahatlığıyla çekebilirsiniz. ben ilk z11 aldım fakat rgb değilmiş, iade talebi oluşturdum başka hesaptan z686 a yöneldim. bakalım bekliyorum. z11 iade olmasa bile 2. elden satarsın 300 400 kar edilir.

Efe1674

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe
Hocam şu keycaps muhabbeti nedir açıklayabilir misiniz biraz? Hala biraz param var ne alabilirim diye bakınıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
teşekkür ederim hocam. philips spk8614 klavye var bende. Bu klavyeye attığınız puding keycapsler olur mu acaba?
hocam klavyeniz gayet güzelmiş zaten :D
keycapsleri bilemedim şimdi bilen arkadaşlar varsa yazarlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Hocam şu keycaps muhabbeti nedir açıklayabilir misiniz biraz? Hala biraz param var ne alabilirim diye bakınıyorum.
var ya bizden daha fırsatçısı yok orası kesin. insan bilmediği şeyi bile alası geliyor ucuz olunca. :D
hocam bu klavyeler tuşları değişebilen türden, daha çok bu klavyeleri insanlar özelleştirmek için fln alıyor. keycaps ler de hoşuna gittiğinizi alıp takıyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavyelerde hissiyat olarak neredeyse hiç fark yok, hatta belki hiç yoktur. tamamen tercih meselesi. size num tuşları önemliyse z94 alın. aradaki fiyat farkını bilmiyorum ama ben değişiklik olsun diye ilk defa %60 lık bir klavye aldım.

MeRTFenS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mert Fener
Z686 almayı düşünüyorum hangisinin sepete secmeyelim olarak hangisini seçmem daha mantıklı bilmiyorum da söyler misiniz 5 10 TL fazla filan olması sorun değil hangisi daha iyiyse onu alam

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Z686 almayı düşünüyorum hangisinin sepete secmeyelim olarak hangisini seçmem daha mantıklı bilmiyorum da söyler misiniz 5 10 TL fazla filan olması sorun değil hangisi daha iyiyse onu alam
bende bu sabah aynı sizin gibiydim hocam :D
dediğim gibi num tuşları sizin için çok da önemli değilse z686 almanız daha iyi olacaktır. hem daha ucuz

Top Bottom